Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Władza nie pomogła, mieszkańcy walczyli sami

Władza nie pomogła, mieszkańcy walczyli sami 10 lata 2 miesiąc temu #2693

  • Głos Jasienia Avatar
  • Głos Jasienia
Mimo wielu zbiorowych pism i próśb, interwencji Pana Antoniego Pilcha - mieszkańca Jasienia, gmina Brzesko nie zainteresowała się przejęciem małego budynku poczekalni przy linii kolejowej Kraków - Tarnów twierdząc, że ją na to nie stać. W ramach modernizacji zaproponowano mieszkańcom wiaty, które w trakcie opadów, wiatru i mrozu nie spełniają swoich funkcji i nie dają pełnego schronienia. W takich warunkach jak dziś, czekając na pociąg pod proponowaną wiatą, można przemarznąć do szpiku kości...
Mieszkańcy walczyli trzy lata, a nie mogąc doczekać się na pomoc i wsparcie władz samorządowych gminy Brzesko, wzięli sprawę w swoje ręce. W sukurs przyszła Telewizja Kraków i... budynek tuż przed nadejściem mrozów wyremontowano.
To niewątpliwa zasługa Pana Antoniego Pilcha i aktywnej grupy mieszkańców, którzy nie poddali się i o remont obiektu walczyli do końca. Czerwona kartka zaś, należy się władzom miasta Brzeska z burmistrzem Grzegorzem Wawryką na czele za to, że nie zainteresowały się losem i potrzebami mieszkańców swojej gminy.

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Władza nie pomogła, mieszkańcy walczyli sami 10 lata 2 miesiąc temu #2694

  • Mieszkaniec Sterkowca Avatar
  • Mieszkaniec Sterkowca
Proszę sobie wyobrazić że nam Burmistrz proponuje Wiatę tylko Miasto nie ma na nią pieniędzy. Na stronie Brzesko.com.pl już ją Pan Wawryka reklamuje. Skandal. Pan Marian Zalewski obiecał zaprosić TV Kraków i do tej pory cisza.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Władza nie pomogła, mieszkańcy walczyli sami 10 lata 2 miesiąc temu #2699

  • bibi Avatar
  • bibi
Telewizję Kraków opanujemy !!!!! tylko ten Łukasz Wrona nie da się przekupić. Co będzie gdy TV Tarnowska z tym Filarem zadomowi się na dobre w Brzesku. Ludzie usłyszą prawdę i po nas, Jerzy już po nocach nie śpi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dedykacja 10 lata 2 miesiąc temu #2700

  • gos Avatar
  • gos
bibi napisał:
Telewizję Kraków opanujemy !!!!! tylko ten Łukasz Wrona nie da się przekupić. Co będzie gdy TV Tarnowska z tym Filarem zadomowi się na dobre w Brzesku. Ludzie usłyszą prawdę i po nas, Jerzy już po nocach nie śpi.

wyborcza.pl/1,75478,15254760,Roman_Giert...zy_portale_beda.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Władza nie pomogła, mieszkańcy walczyli sami 10 lata 2 miesiąc temu #2701

  • nie wylogowałam się Avatar
  • nie wylogowałam się
Hmm ten sam link na forum brzesko.ws wkleil v-ce burmistrz.

mmmmmm....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Władza nie pomogła, mieszkańcy walczyli sami 10 lata 2 miesiąc temu #2702

  • Narodowiec Avatar
  • Narodowiec
Tyrkiel będzie wklejał jeszcze do listopada a w grudniu już bezrobocie....hehehe, chyba że z tą swoją brigidą będzie szczygł psy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Władza nie pomogła, mieszkańcy walczyli sami 10 lata 2 miesiąc temu #2705

  • Gosc Avatar
  • Gosc
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Władza nie pomogła, mieszkańcy walczyli sami 10 lata 2 miesiąc temu #2706

  • Giertych Avatar
  • Giertych
Gosc napisał: Przed wyborami sprawa sądowa mocodawcom tego forum może zaszkodzić.hahahaha
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Władza nie pomogła, mieszkańcy walczyli sami 10 lata 2 miesiąc temu #2707

  • bankowiec Avatar
  • bankowiec
Chwała temu forum bo tutaj dowiem się co władza wydziwia w Brzesku. Na Ukrainie dadzą radę to i w Brzesku też . Czesiek Kwaśniak trzymaj się, tyś jedyną naszą ostoją.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dedykacja 10 lata 2 miesiąc temu #2709

  • Zbigniew Filar Avatar
  • Zbigniew Filar
gos napisał:
bibi napisał:
Co będzie gdy TV Tarnowska z tym Filarem zadomowi się na dobre w Brzesku. Ludzie usłyszą prawdę i po nas, Jerzy już po nocach nie śpi.

Dziś na chwilę przyjechaliśmy do Brzeska, na przegląd kolęd i pastorałek, była krótka wizyta ale jak wspaniali ludzie tam występują, relacja na www.brzeska.tv zapraszam ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Władza nie pomogła, mieszkańcy walczyli sami 10 lata 2 miesiąc temu #2734

  • Majdan Brzeski Avatar
  • Majdan Brzeski
Giertych napisał:
Gosc napisał: Przed wyborami sprawa sądowa mocodawcom tego forum może zaszkodzić.hahahaha

Od jakiegoś czasu przyglądam się dyskusji na tym forum i odnoszę wrażenie że w wielu wątkach interlokutorem jest jedna i ta sama osoba, która nie tylko nieporadnie broni poczynań władz miasta Brzeska, ale usiłuje odwrócić uwagę od istotnych spraw, poprzez ataki na osoby i skłócanie rozmówców. Po zapoznaniu się z treściami podobnych wpisów na forum brzesko.ws, wszystko stało się jasne. Smaku sprawie ponadto nadaje uporczywe trollowanie linka do artykułu gazety wyborczej, jako straszaka dla internautów komentujących negatywnie poczynania władz samorządowych. Tego typu działania są zamachem na wolność słowa i wypowiadania się, co w współczesnej Polsce wydaje się niewyobrażalne, ale jednak w Brzesku możliwe.
Świadczy to o tym, że niektórym wysokim rangą urzędnikom miejskim walka o "utrzymanie dostępu do koryta", odebrała rozum i przesłoniła zdrowy rozsądek. Stąd też nieprzyzwoite ataki na potencjalnych kontrkandydatów Grzegorza Wawryki na urząd Burmistrza.

Panowie Wawryka, Tyrkiel, Bigaj! Prosimy, nie róbcie nam z miasta Białorusi !!!

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Władza nie pomogła, mieszkańcy walczyli sami 10 lata 2 miesiąc temu #2918

  • Mieszkaniec Jasienia Avatar
  • Mieszkaniec Jasienia
W dn. dzisiejszym przeczytałem w Gazecie Krakowskiej artykuł o ulicy Kasprowicza w Jasieniu. Tytuł jest że bez latarki nie da się wyjść. Panie Wawryka za co my płacimy podatki żeby nam życie utrudniać....Na pana w Jasieniu nie oddamy jednego głosu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Władza nie pomogła, mieszkańcy walczyli sami 10 lata 1 tydzień temu #3987

  • Opamiętania Avatar
  • Opamiętania
Kolejny skandal w wykonaniu Burmistrza i jego świty na zebraniu w Jasieniu. Przybyli w sześciu i wszystko co jest wywalczone przez ludzi z Jasienia sobie przypisali. Panie Wawryka jeszcze Pan wciąga w politykę Komendanta Policji. To był chwyt karygodny twierdząc że nowa komenda Policji będzie budowana ( ale przez kogo) .... To Pan Starosta Potępa stara sie , jeżdzi do Warszawy załatwia pozwolenia a Burmistrz mu tylko przeszkadza. Teoria Gebelsa jest praktykowana przez obecne wladze. KŁAM , KŁAM ,KŁAM a coś z tego zostanie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Władza nie pomogła, mieszkańcy walczyli sami 10 lata 1 tydzień temu #3990

  • obserwator Avatar
  • obserwator
Opamiętania napisał:
Kolejny skandal w wykonaniu Burmistrza i jego świty na zebraniu w Jasieniu. Przybyli w sześciu i wszystko co jest wywalczone przez ludzi z Jasienia sobie przypisali. Panie Wawryka jeszcze Pan wciąga w politykę Komendanta Policji. To był chwyt karygodny twierdząc że nowa komenda Policji będzie budowana ( ale przez kogo) .... To Pan Starosta Potępa stara sie , jeżdzi do Warszawy załatwia pozwolenia a Burmistrz mu tylko przeszkadza. Teoria Gebelsa jest praktykowana przez obecne wladze. KŁAM , KŁAM ,KŁAM a coś z tego zostanie.
Kwaśniak koniowi zamelduj !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Władza nie pomogła, mieszkańcy walczyli sami 10 lata 1 tydzień temu #4000

  • ojoj Avatar
  • ojoj
To was doprowadzi do klęski wyborczej, Mieszkańców w balona można robić ale do czasu????
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.095 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::