Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Mecenas

Mecenas 10 lata 9 miesiąc temu #20

  • Kibic Avatar
  • Kibic
Zdziwiony jestem tym niesprawiedliwym tytułem Mecenasa Małopolski wręczanym przez Zbigniewa Bońka dla Pana Wawryki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mecenas 10 lata 9 miesiąc temu #41

  • OKS Avatar
  • OKS
przeciez ogladal jeden skrót meczu w magazynie Orange Sport to mu się należy :woohoo: swoja droga patrzylem na dotacje z Urzedu MIasta ..baaaaaaaaaaaa...... w niektorych przypadkach z Urzedu Gminy bo jest sporo ekip w I Lidze z malych miejscowosci to badatela Wawryka daje jakies ochlapy 150 tys dają w Bialce Tatrzanskiej na V lige ....Sandecja 1,8 mln z Urzedu miasta :D Wawryka za Late :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mecenas 10 lata 8 miesiąc temu #447

  • Przekręt Urzędnika Avatar
  • Przekręt Urzędnika
Znowu kolejny skandal z udziałem sekretarza Miasta Brzeska Pana Stanisława Sułka, lobbował za mecenasem sportu dla Burmistrza Wawryki teraz załatwił juniorom Jadowniczanki aby dostali się do 1ligi poprzez walkower który można załatwić bo zasiada w komisji odwoławczej MZPN .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mecenas 10 lata 8 miesiąc temu #448

  • kibic Avatar
  • kibic
Przekręt Urzędnika napisał:
Znowu kolejny skandal z udziałem sekretarza Miasta Brzeska Pana Stanisława Sułka, lobbował za mecenasem sportu dla Burmistrza Wawryki teraz załatwił juniorom Jadowniczanki aby dostali się do 1ligi poprzez walkower który można załatwić bo zasiada w komisji odwoławczej MZPN .
A ile osób zasiada w tej komisji odwoławczej? Przecież nie zasiada w niej sam Sułek. A to oznacza, że nie podejmował decyzji sam !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mecenas 10 lata 8 miesiąc temu #451

  • OKS Avatar
  • OKS
towarzystwo wzajemnej adoracji?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mecenas 10 lata 8 miesiąc temu #462

  • Boniek Avatar
  • Boniek
Ciekawe czy te towarzystwo wzajemnej adoracji wspólnie leje po pysku swoje baby? Ciekawe który bardziej doświadczony. W dzieli się latami doświadczeń?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mecenas 10 lata 8 miesiąc temu #467

  • Nie urzednik Avatar
  • Nie urzednik
Boniek napisał:
Ciekawe czy te towarzystwo wzajemnej adoracji wspólnie leje po pysku swoje baby? Ciekawe który bardziej doświadczony. W dzieli się latami doświadczeń?
Jak się baby nie bije to wątroba gnije ! Zapamiętaj to sobie synku.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mecenas 10 lata 8 miesiąc temu #487

  • Tam mają jaja Avatar
  • Tam mają jaja
Sokół Borzęcin nie da sobie w kaszę dmuchać, już składają wniosek o kasację tej decyzji do Związkowego Trybunału Piłkarskiego PZPN w Warszawie gdy się to pozytywnie zakończy dla juniorów Sokoła zostaną przywróceni do 1 Ligi. Wójt i Czesio działają.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mecenas 10 lata 7 miesiąc temu #956

  • Staszek Avatar
  • Staszek
Na 80 lecie OKS mają odznaczyć Burmistrza Wawtykę za utrzymanie Klubu w 1 lidze. Odznaczą się sami pod publikę a Klub zostaje nadal bez pieniędzy i do końca roku będzie coraz gorzej. Prezesie Romanie jak długo można jeszcze młodych kibiców bałamucić.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mecenas 10 lata 7 miesiąc temu #965

  • delegat Avatar
  • delegat
Co wy (,,,) z 1 ligowych Klubów które utrzymują Miasta daje Burmistrz Wawryka jałumużne. Dał bym mu medal ale z ziemnioka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

zOfASfhNOtCuQFCA 10 lata 6 miesiąc temu #1567

  • Panika Avatar
  • Panika
Zaśmiecanie strony wam nic nie da , jednym wyjściem jest pozamykać w kryminale tych mieszkańców co krytykują władze brzeska.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mecenas 10 lata 6 miesiąc temu #1569

  • tales Avatar
  • tales
delegat napisał:
Co wy (,,,) z 1 ligowych Klubów które utrzymują Miasta daje Burmistrz Wawryka jałumużne. Dał bym mu medal ale z ziemnioka.

zimniok dla Wawryki nieżle brzmi, a ja bym na miejscu administratorów oglosił konkurs i wreczał nagrody z buraka - pierwszy dla tyrkla
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mecenas 10 lata 6 miesiąc temu #1571

  • ogrodnik Avatar
  • ogrodnik
tales napisał:
delegat napisał:
Co wy (,,,) z 1 ligowych Klubów które utrzymują Miasta daje Burmistrz Wawryka jałumużne. Dał bym mu medal ale z ziemnioka.

zimniok dla Wawryki nieżle brzmi, a ja bym na miejscu administratorów oglosił konkurs i wreczał nagrody z buraka - pierwszy dla tyrkla
Ziemniak może być. Buraki są zarezerwowane dla Kwaśniaków !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zamach na życie sportowe gminy Brzesko 10 lata 6 miesiąc temu #1594

  • Wściekły Avatar
  • Wściekły
tak w gminie Brzesko niszczy się kluby sportowe. I czyni to "mecenas" żenada Wawryka jadowniczanka.pl/czy-jadowniki-stac-na-iv-lige/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

DyWcBFeSNxvkVRSsp 10 lata 6 miesiąc temu #1595

  • Andrea Avatar
  • Andrea
Contar conmigo!Una gran<a href="crjbcueb.com"> ianicitiva</a>, actos ased dejan ver que hay mucha gente que se preocupa por la educacif3n ambiental y el futuro de nuestro planeta.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.082 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::