Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: MOK Brzesko, DL Jadowniki

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) :( :) :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :oops: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Historia tematu:: MOK Brzesko, DL Jadowniki

Maks. pokazywanych 6 ostatnich postów - (ostatni post jest pierwszy)
7 lata 9 miesiąc temu #7697

sekty

 Avatar

W RCKB w Brzesku im. Jana Pawła II ma swoją siedzibę MOK. Dziwi więc fakt, że do tej instytucji wprowadza się SEKTY. Może nieświadomie? 28 czerwca 2016 MOK w Brzesku, zaprasza mieszkańców na lekcje jogi. Joga jest sprzeczna z religią chrześcijańską. Joga wyrasta z tradycji Hinduizmu. Jogę nie ćwiczy się „ot tak sobie”. Wymaga ona przyjęcia pewnych założeń światopoglądowych. Diety, stylu życia, sposobu myślenia. Joga np. wiąże się z teorią reinkarnacji- co nie jest do pogodzenia z wiarą Chrześcijańską. Uprawianie jogi wiąże się z uzyskaniem nadzwyczajnej mocy Siddhi - czyli , paranormalnych zdolności. To wszystko oddala od Boga. Klasyczna joga to ścieżka inicjacyjna, gdzie człowiek pod kierunkiem guru, osiąga wyzwolenie czyli zbawienie. Cel jogi jest ściśle religijny. Pytanie do Pani Dyrektor MOK. Czym w rzeczywistości był „Dotyk Indii” w czasie obchodów Dni Brzeska 2016? Jeżeli wszystko jest ok, to może przynajmniej w RCKB zmienić patrona ? np. na Hare Kryszna ?
10 lata 5 miesiąc temu #1729

masz rację

 Avatar

Podziwiam cię, że ci się chce. Ale musisz wiedzieć, że służby pana burmistrza przyjęły to do wiadomości, oczywiście przeanalizują, aleeeee nic z tym nie zrobią. Podobnie z tysiącami spraw jakie do nich wpływają.
10 lata 5 miesiąc temu #1726

obserwator

 Avatar

Panie Mateuszu zacznie się coś dziać jak zastanie zmieniona Pani Cuber i Marek. To jest recepta na uzdrowienie tej instytucji.
10 lata 5 miesiąc temu #1723

MOK Brzesko, DL Jadowniki

 Avatar

podyskutujmy na temat naszego mok'u. Miesiąc od otworzenia domu ludowego oprócz tego że są tam próby jadowniczan i działa tam biblioteka nic sie tam nie dzieje. Brzeski mok który teraz za to odpowiada jak narazie nic nie robi. Gdzie jakiś plan pracy ? Mamy taką wielką sale a nie umiemy jej wykorzystać ? MOK organizuje koncerty Bóg wie kogo na który bilet kosztuje 40 zl.... Zróbcie 1 a porządny koncert. ściągnijcie kogoś znanego. kogoś kto przyciągnie tłumy. może ktoś ale kiedyś w Jadownikach grał Dżem jeszcze z Ryśkiem.
Nie wiem kto tam pracuje w tym moku ale jego działalność woła o pomstę do nieba. mogę obstawiać że to brak pieniędzy no bo co innego. Zacznijcie działać bo same zajęcia typu gra na fortepianie nie wystarczą. Czy tam pracują aż tacy nieudani ludzie którzy nie wiedzą co to są środki z unii europejskiej ?
Mam 15 i może się nie znam ale wiele czytam o tym co sie dzieje a raczej nie dzieje w Brzesku. Brzesko to kulturalne DNO . Ściągacie jakieś kabarety dla starszych, jakiś grajków dla starszych a gdzie MŁODZIEŻ?
wgl nie angażujecie jej? nie chce sie wam czy nie umiecie bo widze ze dla was Brzesko ty tylko starsi ludzie. oczywiście bez obrazy :)
odkąd pamiętam w Brzesku nie było jakiegoś dobrego koncertu dla młodzieży ( dni brzeska sie nie liczą) ale nawet nie koncertu.
wgl próbowaliście kiedykolwiek zrobić wycene takiego koncertu który by sie odbył w RCKB LUB W JADOWNIKACH ? Mam wam coś takiego zrobić ?
można robić koncert biletowany z tym że miejsce w którym sie to odbywa a które jest zrobione za środki z eu nie zarabia na tym. za bilety można w jakiejś cześci opłacić zespół. SPONSORZY. jeśli byłby koncert np Eneja, LemOn'a, afromentalu, takiego zespołu czy wokalisty który jest na topie albo jakiejś LEGENDY, KLASYKA, to uwierzcie mi że sponsorzy by sie znaleźli. no bo kto by nie zasponsorowal choćby w małym procencie koncertu np Dżemu. Zaangażujcie młodzież. nawet jeśli miało by być to sprzątanie po imprezie.

W następnych postach napisze jeszcze coś wiecej.
Pozdrawiam Mateusz F
Time to create page: 0.074 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::