Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: jak można dobre zepsuć i nawet tego niezauważyć!!!

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) :( :) :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :oops: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Historia tematu:: jak można dobre zepsuć i nawet tego niezauważyć!!!

Maks. pokazywanych 6 ostatnich postów - (ostatni post jest pierwszy)
10 lata 1 miesiąc temu #2956

gender

 Avatar

Odnośnie wizyty posłanki Kempy w jednej ze szkół w Tarnowie z "wykładem' o gender; to wymieniona p. Kempa, jak i to czynią nieraz i inni "wybrańcy narodu" - plotła niewyobrażalne głupoty, będące prawdopodobnie wyrazem jej kompleksów lub niedouczenia oraz postrzegania świata z poziomu średniowiecznej wizji. Przez grzeczność dla kobiety nie przyjmuję domniemań, iż ta pani czyni to wyłącznie dla celów politycznego marketingu, bo wówczas oznaczałoby to o jej bezgranicznym , wręcz wyuzdanym i lekceważącym wykorzystywaniu bliźniego. Jeżeli to bywa w Sejmie, na partyjnych mityngach, Kościele itp. i chociaż niekiedy obraża to naszą inteligencję oraz poczucie posiadanego przez ludzkość wykształcenia i doświadczenia, to jeszcze pół biedy.
Jednakże nie powinno być przyzwolenia, aby Ci milusińscy czynili to w państwowych placówkach oświatowych, gdzie ma królować wiedza, a nie quazi naukowe wywody, czyli polityczny bełkot.
Jak to-to by się zdarzyło w szkole, do której uczęszcza moje dziecko, złożyłbym stosowny protest i zażalenie na Dyrektora.
10 lata 1 miesiąc temu #2858

do pytajnika

 Avatar

]Ks. Oko: Wśród nauczycieli jest więcej pedofilów, niż wśród księży
2014-02-05 18:04


Jeżeli to prawda, to strach dzieciaka do szkoły posyłać, szczęście że są ferie. A może znajdzie się jakiś belfer, który zaneguje tę opinię ks. dr hab. Dariusza Oko , i ma własne zdanie w tym temacie, co trochę by rodziców uspokoiło.[/quote]

Nie masz większych problemów ?[/quote]

odp:
i to nie jest dla Ciebie problemem? Ja mam dzieci i jest to dla mnie niezwykle ważne, ale nawet bez nich, takie podejście do sprawy jak tego księdza, zwróciłoby moją uwagę i co najmniej zaniepokoiło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 lata 1 miesiąc temu #2857

pytajnik

 Avatar

co robić !!!!????? napisał:
Ks. Oko: Wśród nauczycieli jest więcej pedofilów, niż wśród księży
2014-02-05 18:04


Jeżeli to prawda, to strach dzieciaka do szkoły posyłać, szczęście że są ferie. A może znajdzie się jakiś belfer, który zaneguje tę opinię ks. dr hab. Dariusza Oko , i ma własne zdanie w tym temacie, co trochę by rodziców uspokoiło.
Nie masz większych problemów ?
10 lata 1 miesiąc temu #2855

co robić !!!!?????

 Avatar

Ks. Oko: Wśród nauczycieli jest więcej pedofilów, niż wśród księży
2014-02-05 18:04


Jeżeli to prawda, to strach dzieciaka do szkoły posyłać, szczęście że są ferie. A może znajdzie się jakiś belfer, który zaneguje tę opinię ks. dr hab. Dariusza Oko , i ma własne zdanie w tym temacie, co trochę by rodziców uspokoiło.
10 lata 3 miesiąc temu #2299

PR

 Avatar

Zadłużony Urząd na to stać.....Hehehe tu chodzi o propagandę sukcesu którego burmistrz nie ma.
10 lata 3 miesiąc temu #2298

dziennikarz

 Avatar

Przegląd Regionalny napisał:
Czy Brzesko.com ten portal prowadzony przez Kowalskiego i Tracza jest też finansowany przez biuro promocji Miasta a więc kol Bigaja.?
skoro urzad na to stać to o co chodzi?
Time to create page: 0.075 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::