Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wyjazd pracowników Can-Pack na MŚ w siatkówce

Wyjazd pracowników Can-Pack na MŚ w siatkówce 7 lata 1 miesiąc temu #5570

• tyl Avatar
  • tyl
Wszystko było organizacyjnie dopięte wraz ze wspaniałym obiadem na Starym Mieście.

Wyjazd pracowników Can-Pack na MŚ w siatkówce 7 lata 1 miesiąc temu #5571

• adwokat Avatar
  • adwokat
.pracownik napisał:
Egzekwowanie prawa do ochrony wizerunku następuje na wniosek osoby sfotografowanej lub jej krewnych w linii prostej w przypadku jej zgonu. W kontekście Art. 83 w związku z Art. 78 ust. 1 UstPrAut należy zauważyć, że autor zdjęcia opublikowanego bez zgody osoby na nim uwiecznionej może zostać pociągnięty do odpowiedzialności finansowej

Ale jakoś nie widzę, aby jakakolwiek osoba na którymkolwiek ze zdjęć była przeciwna jego robieniu czy w jakikolwiek sposób była zaskoczona przez fotografa... wprost przeciwnie. wszyscy uśmiechnięci, zadowoleni pozują do zdjęć. Poza tym zdjęcie nie jest używane do celów komercyjnych. A jeśli chodzi o odpowiedzialność finansową, to wysokość zadośćuczynienia, bądź w ogóle przyznanie go przez sąd zależne będzie od stopnia naruszenia dóbr osoby fotografowanej. Z kolei stopień nadszarpnięcia dóbr osoby uwiecznionej na fotografii bez jej zgody zależeć będzie przede wszystkim od tego, kim jest osoba fotografowana, w jakiej sytuacji uwieczniliśmy ją na zdjęciu oraz jaki był cel fotografowania.Inaczej sąd oceni uwiecznianie przez fotografów prywatnych osób nie będących osobami publicznymi, inaczej oceni ingerencję w ich intymność, a w jeszcze inny sposób podejdzie do uporczywego wystawania przed domem gwiazdy filmowej.

Wydaje mi się, że biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, sąd nie dość, że nie przyzna Ci odszkodowania, to jeszcze może orzec, że będziesz musiał dopłacić za to, że ktoś wykonał Ci zdjęcie...

Wyjazd pracowników Can-Pack na MŚ w siatkówce 7 lata 1 miesiąc temu #5572

• kibic Avatar
  • kibic
Ktoś chce na siłę ośmieszać nasz wyjazd zakładowy ,dlatego że było wspaniale ( zazdrość) a zapytam czy jeszcze ktoś w brzesku zorganizował podobny wyjazd autokarem bo ja nie słyszałem. Podpowiem temu zakompleksionemu człowiekowi że ma szanse się wykazać na najbliższy finał MŚ który odbędzie się w Katowickim Spodku.

Wyjazd pracowników Can-Pack na MŚ w siatkówce 7 lata 1 miesiąc temu #5573

• lekarz Avatar
  • lekarz
temu komuś polecam:

cd3b3323b094.png

ponoć pomaga! :)

Wyjazd pracowników Can-Pack na MŚ w siatkówce 7 lata 1 miesiąc temu #5574

• Staszek Avatar
  • Staszek
kibic napisał:
Ktoś chce na siłę ośmieszać nasz wyjazd zakładowy ,dlatego że było wspaniale ( zazdrość) a zapytam czy jeszcze ktoś w brzesku zorganizował podobny wyjazd autokarem bo ja nie słyszałem. Podpowiem temu zakompleksionemu człowiekowi że ma szanse się wykazać na najbliższy finał MŚ który odbędzie się w Katowickim Spodku.
Równie dobrze możesz napisać: Nikt nie zorganizował w tym samym czasie wycieczki w Bieszczady czy do Szaczawnicy ! Cóż to za filozofia zakupić bilety, obiad i zorganizować autobus (pewnie z znów z Borzęcina). Każda wycieczka szkolna tak jest organizowana. Panie Kwaśniak nie ośmieszaj się. Już niedługo wejdzie w my benefit i skończy się kręcenie lodów.

Wyjazd pracowników Can-Pack na MŚ w siatkówce 7 lata 1 miesiąc temu #5578

• urzędniczek Avatar
  • urzędniczek
Urząd Miasta ma Socjalny to powinni dla pracowników zorganizować wyjazd na finał MŚ w Siatkówce do Katowic bo kolejnych Mistrzostw Świata w Polsce nie będzie przez najbliższe kilkadziesiąt lat a wycieczki krajoznawcze można sobie organizować co rok.

Wyjazd pracowników Can-Pack na MŚ w siatkówce 7 lata 1 miesiąc temu #5586

• Anonim Avatar
  • Anonim
Jesteśmy mocną grupą z Brzeska na Stadionie Narodowym! Można nas odnaleźć na wielkim interaktywnym zdjęciu:

ws21.panotag.com/v/n1A

1fda9200-3283-11e4-80ab-b58a12611e89.jpg

Wyjazd pracowników Can-Pack na MŚ w siatkówce 7 lata 1 miesiąc temu #5600

• pracownik Avatar
  • pracownik
Czy jest w planach organizacja jeszcze jakiegoś wyjazdu na MŚ w siatkę? A może ponownie na Stadion Narodowy na jakiś mecz eliminacyjny piłkarzy?? fajnie by było....

Wyjazd pracowników Can-Pack na MŚ w siatkówce 7 lata 1 miesiąc temu #5601

• Piotr Avatar
  • Piotr
Na pewno gdy Panu Cześkowi Kwaśniakowi starczy budżetu to zorganizuje kolejny wyjazd na finał MŚ , tylko bilety już dawno zastały sprzedane. Problem.

Wyjazd pracowników Can-Pack na MŚ w siatkówce 7 lata 1 miesiąc temu #5602

• Tom Avatar
  • Tom
Piotr napisał:
Na pewno gdy Panu Cześkowi Kwaśniakowi starczy budżetu to zorganizuje kolejny wyjazd na finał MŚ , tylko bilety już dawno zastały sprzedane. Problem.

Czesław Wszechmogący na pewno załatwi nam bilety i zorganizuje wyjazd :) Głęboko w to wierzę! Choć ja osobiście wolałbym jechać na piłkarski mecz Polska-Niemcy albo Polska-Szkocja na Stadion Narodowy.

Wyjazd pracowników Can-Pack na MŚ w siatkówce 7 lata 1 miesiąc temu #5603

• pracownik Avatar
  • pracownik
Tom napisał:
Piotr napisał:

Czesław Wszechmogący na pewno załatwi nam bilety i zorganizuje wyjazd :) Głęboko w to wierzę! Choć ja osobiście wolałbym jechać na piłkarski mecz Polska-Niemcy albo Polska-Szkocja na Stadion Narodowy.
Tylko pamiętaj, że od tej wycieczki musisz zapłacić podatek !

Wyjazd pracowników Can-Pack na MŚ w siatkówce 7 lata 3 tygodni temu #5691

• Ursus Avatar
  • Ursus
Jedziecie na Finał do Katowic?? Udało się załatwić bilety?

Wyjazd pracowników Can-Pack na MŚ w siatkówce 7 lata 3 tygodni temu #5692

• pracownik Avatar
  • pracownik
Nie. Nie ma już kasy !

Wyjazd pracowników Can-Pack na MŚ w siatkówce 7 lata 3 tygodni temu #5694

• obserwator Avatar
  • obserwator
Bilety na finał do Katowic załatwiali moi koledzy z Krakowa w maju, teraz to można pomarzyć jeszcze 50 szt tj cały autokar.

Wyjazd pracowników Can-Pack na MŚ w siatkówce 7 lata 3 tygodni temu #5696

• pracownik Avatar
  • pracownik
Ja bym pojechał na Polska-Niemcy albo Polska-Szkocja na Narodowym w ramach eliminacji do Euro 2016. Panie Czesławie, może uda się zorganizować taki wyjazd?
Time to create page: 0.076 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::