Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Okocimski

Okocimski 9 lata 2 miesiąc temu #6620

  • Lider Avatar
  • Lider
Lider napisał:
do Tracza napisał:
Pawelek pozdrawia cie rogaczu pilnuj babe.
Czesiu ja bym się zastanowił co piszesz, sprawa o te pomówienia jest już bardzo rozwojowa, już od sierpnia się to ciągnie. Proponuję szybko przeprosić Panią Tracz. Bo się chłopie nie wypłacić.
A z tego co wiem masz być na tapecie mediów, bo właśnie na dniach idzie akt o ściganie ciebie, trochę trwało ustalenie IP, ale w dzisiejszych czasach nic trudnego, cierpliwość po płaca.

Okocimski 9 lata 2 miesiąc temu #6627

  • ja Avatar
  • ja
pismarki za drobne i sługusy wawryki, czesio z was leje i pije sobie na meczu drinki. hehehe

Okocimski 9 lata 2 miesiąc temu #6628

  • Dobrodziej Avatar
  • Dobrodziej
Piłkarze ręczni Dani wygrywają z Polska 28 do 22. Zdrowie chłopaki zakompleksione z brzeska .com. postawie wam jutro obiad i piwo tak jak za dawnych czasów bo mieliście zawsze pustki w kieszeni i musiałem płacić za was rachunki ej dziady dziady.

Okocimski 9 lata 2 miesiąc temu #6632

  • miro Avatar
  • miro
Dobrodziej napisał:
Piłkarze ręczni Dani wygrywają z Polska 28 do 22. Zdrowie chłopaki zakompleksione z brzeska .com. postawie wam jutro obiad i piwo tak jak za dawnych czasów bo mieliście zawsze pustki w kieszeni i musiałem płacić za was rachunki ej dziady dziady.
gdzie się umawiamy?

Okocimski 9 lata 2 miesiąc temu #6653

  • kibic Avatar
  • kibic
Na Brzesko.ws są fakty z uchwalonego budżetu Miasta Niepołomice. Zobaczcie ile ta przeznaczono na rozwój sportu około milion trzysta tysięcy a w Brzesku niecałe 400. Obora. Cześku masz rację w tym co robisz. bo te Miasta mają podobne budżety.Skandal. Zabrać pieniądze w budżecie z propagandy.

Okocimski 9 lata 2 miesiąc temu #6654

  • polskie nagrania Avatar
  • polskie nagrania
kibic napisał:
Na Brzesko.ws są fakty z uchwalonego budżetu Miasta Niepołomice. Zobaczcie ile ta przeznaczono na rozwój sportu około milion trzysta tysięcy a w Brzesku niecałe 400. Obora. Cześku masz rację w tym co robisz. bo te Miasta mają podobne budżety.Skandal. Zabrać pieniądze w budżecie z propagandy.
Czesiek zmień płytę bo trzeszczy.

Okocimski 9 lata 2 miesiąc temu #6656

  • ojej Avatar
  • ojej
Kowalskiego konkubina wyrzuciła na bruk z mieszkania w Dębicy bo nie ma na życie, a ty piszesz o pożyczaniu pieniędzy na kampanię.hehe

Okocimski 9 lata 2 miesiąc temu #6663

  • kibic Avatar
  • kibic
Miasto upada i sport też, dlatego że my nie mamy Burmistrza takiego jak w Niepołamicach.

Okocimski 9 lata 2 miesiąc temu #6664

  • Szok! Avatar
  • Szok!
Gdzieś czytałem właśnie o Gminie Niepołomice i ich nakładach na sport w tegorocznym budżecie! Gmina mniejsza powierzchniowo i ludnościowo od Gminy Brzesko, a dotacje na sport nieporównywalnie większe niż u nas czy nawet w Tarnowie !!! To w niedługiej przyszłości przyniesie im pozytywne rezultaty, w postaci wyników sportowych i pięknych obiektów, a my dalej będziemy "100 lat za murzynami" :( przykre ale prawdziwe...

Okocimski 9 lata 2 miesiąc temu #6666

  • wmc Avatar
  • wmc
Szok! napisał:
Gdzieś czytałem właśnie o Gminie Niepołomice i ich nakładach na sport w tegorocznym budżecie! Gmina mniejsza powierzchniowo i ludnościowo od Gminy Brzesko, a dotacje na sport nieporównywalnie większe niż u nas czy nawet w Tarnowie !!! To w niedługiej przyszłości przyniesie im pozytywne rezultaty, w postaci wyników sportowych i pięknych obiektów, a my dalej będziemy "100 lat za murzynami" :( przykre ale prawdziwe...
Cięcie kosztów!

Mówi ci to coś ?

Okocimski 9 lata 2 miesiąc temu #6667

  • pkb Avatar
  • pkb
wmc napisał:
Szok! napisał:
Gdzieś czytałem właśnie o Gminie Niepołomice i ich nakładach na sport w tegorocznym budżecie! Gmina mniejsza powierzchniowo i ludnościowo od Gminy Brzesko, a dotacje na sport nieporównywalnie większe niż u nas czy nawet w Tarnowie !!! To w niedługiej przyszłości przyniesie im pozytywne rezultaty, w postaci wyników sportowych i pięknych obiektów, a my dalej będziemy "100 lat za murzynami" :( przykre ale prawdziwe...
Cięcie kosztów!

Mówi ci to coś ?

Cięcie kosztów cięciem kosztów... ale dlaczego zawsze musi cierpieć na tym sport i rozwój fizyczny dzieci i młodzieży??!! Można szukać oszczędności i ciąć koszty w innych sektorach i dziedzinach życia, a nie ciągle zabierać klubom sportowym!

Okocimski 9 lata 1 miesiąc temu #6673

  • Sportowiec Avatar
  • Sportowiec
Pan Prezes Czesław Kwaśniak zamierza niebawem stworzyć mocny oddział Stowarzyszenia "Razem dla Sportu" w Brzesku i zająć się patologicznym sposobem przyznawania dotacji na sport oraz nad projektem rozbudowy stadionu Okocimskiego i niegospodarnością przy jego powstawaniu, na który wydano już ok 100 tys. zł pieniędzy publicznych, a efektów nie widać.

Poniżej relacja i zdjęcia ze spotkania Zarządu Stowarzyszenia w Tarnowie:
Na 10 lutego Stowarzyszenie „Razem dla sportu” zaplanowało spotkanie z reprezentantami klubów sportowych, które są dotowane z budżetu miasta. Tematem obrad będzie kondycja sportu w mieście oraz jego finansowanie. W dalszej kolejności Stowarzyszenie planuje spotkać się z prezydentem Romanem Ciepielą, aby również z nim dyskutować na temat sytuacji sportu w Tarnowie.

Podczas wczorajszego spotkania w restauracji Bristol, zarząd Stowarzyszenia „Razem dla sportu” nie ukrywali, że mają żal do tarnowskich radnych oraz uczestników samorządowej kampanii wyborczej, którzy w znakomitej większości obiecywali działania na rzecz poprawy sytuacji tarnowskiego sportu. Weryfikacja śmiałych zapowiedzi nastąpiła w ekspresowym tempie – podczas głosowania przez radnych uchwały budżetowej na 2015 rok.

W odpowiedzi na to „Razem dla sportu” chce spotkać się z przedstawicielami wszystkich klubów sportowych dotowanych z budżetu miasta, aby przeanalizować sytuację i sformułować postulaty, które zostaną zaprezentowane prezydentowi Romanowi Ciepieli pod koniec lutego.


DSC.0665.JPG


DSC.0684.JPG


DSC.0685.JPG


DSC.0687.JPG


DSC.0689.JPG

Okocimski 9 lata 1 miesiąc temu #6684

  • Pawełek Avatar
  • Pawełek
Panie Burmistrzu !!! Zarząd tak Pana popierał w wyborach a Pan nas wykiwał i dał nam jeszcze mniejszą kwotę niż w tamtym roku na Klub tj 124 tysiące. Kwaśniakowi to Pan dawał 200 tysiaków i remonty stadionu i sektor dla kibiców, monitoring etc.

Okocimski 9 lata 1 miesiąc temu #6688

  • kibic Avatar
  • kibic
Pytam co z rozbudową Stadionu. Burmistrz obiecał że będzie, nawet wykonano już projekt. Kogo można o to zapytać.

Okocimski 9 lata 1 miesiąc temu #6697

  • MM Avatar
  • MM
Środki na sport w budżecie podzielone! Kwota dotacji praktycznie pozostała na takim samym poziomie jak w ubiegłym roku. Najwięcej w porównaniu z 2014 roku ponownie zabrano Okocimskiemu KS Brzesko. Generalnie podział pieniędzy polegał na tym, że jednym klubom zmniejszono, a innym zwiększono kwoty dotacji.

Poniżej zestawienie przyznanych dotacji na lata 2015 i 2014:

Dotacje_sport_2014-2015.jpg


Dla porównanie w pobliskiej Gminie Niepołomice, trochę mniejszej powierzchniowo i ludnościowo od Gminy Brzesko przyznano na sport ok. 1 mln 300 tys. zł, a u nas ponad 3-krotnie mniej.
Time to create page: 0.118 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::