Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Jakość edukacji w gminie i powiecie

Jakość edukacji w gminie i powiecie 10 lata 8 miesiąc temu #129

  • Marta Avatar
  • Marta
Dziesiątki milionów złotych na edukację, a efekty mizerne.

www.oke.krakow.pl/inf/filemgmt/index.php?id=4136 od strony 28 powiat brzeski

Jako mieszkanka Bucza jestem podbudowana nagłym przeskokiem z poziomu najsłabszej szkoły do jednej z najlepszych w gminie. Może w przyszłym roku będzie 9? Oby tak dalej trzymamy kciuki. :whistle:

Jakość edukacji w gminie i powiecie 10 lata 8 miesiąc temu #184

  • eluś Avatar
  • eluś
Marta napisał:
Dziesiątki milionów złotych na edukację, a efekty mizerne.

www.oke.krakow.pl/inf/filemgmt/index.php?id=4136 od strony 28 powiat brzeski

Jako mieszkanka Bucza jestem podbudowana nagłym przeskokiem z poziomu najsłabszej szkoły do jednej z najlepszych w gminie. Może w przyszłym roku będzie 9? Oby tak dalej trzymamy kciuki. :whistle:

Mysle , że jest się czego wstydzić bo oświata w gminie brzesko wygląda katastrofalnie , brakuje podstawowych pomocy dydadaktycznych, archaiczny sprzet komputerowy i co jak mają się nasze pociechy rozwijać. Jak można inwestować w młodzież gdy nawet miernych warunków nie ma.

Jakość edukacji w gminie i powiecie 10 lata 8 miesiąc temu #250

  • oczywiscie Avatar
  • oczywiscie
Słabe wyniki to wynik słabego wyposażenia. :woohoo:
Raczej podejścia zarówno dzieciaków jak i nauczycieli.
Mam trochę kontaktu z gimbusami i człowiek może trafić taka masakra intelektualna. Tylko skąd zalatwić piwo i fajki...

Jakość edukacji w gminie i powiecie 10 lata 5 miesiąc temu #1641

  • asda Avatar
  • asda
Raczej BZDURA! Nie od wyposażenia zależą wyniki nauczania np. matematyki w naszych gimnazjach. Winę ponosi dyrekcja, która zaszczuła nauczycieli, rodzice, którym zależy na przechowaniu a nie uczeniu i NAUCZYCIELE bo są za przeproszeniem DUPAMI WOŁOWYMI bez odrobiny asertywności.
Nauczycielowi Karta Nauczyciela gwarantuje pełną swobodę w doborze podręcznika programu nauczania, metod dydaktycznych, wymagań edukacyjnych i sposobu realizacji materiału!
Dodatkowo daje dosyć mocne gwarancje zatrudnienia właśnie PO TO ABY MIEĆ NARZĘDZIA DO POSTAWIENIA SIĘ DURNEMU DYREKTOROWI, rodzicowi, który potem i tak zrozumie, że nauczyciel chciał dobrze, oraz wizytatorowi z kuratorium, który nie ma zielonego pojęcia o swojej roli.

Uderza człowieka fakt wyboru tych samych beznadziejnych dyrektorów w gimnazjach (gmina) i w szkołach średnich (starostwo).
Najbardziej mnie rozwala to co się dzieje w szkołach średnich: urzędnicy widzą, że dyrektorzy NIE NADAJĄ się do swojej roli i ciągną skutecznie szkoły na dno.
Urzędnicy widzą, że dyrektorzy zaszczuli swoich pracowników i pomiatają nimi jak chcą.
Urzędnicy widzą, że najbardziej skonfliktowani z dyrekcją nauczyciele to ci, którzy wbrew wszystkim i wszystkiemu idą pod prąd i porządnie wykonują swoją robotę.
Pytanie, dlaczego urzędnicy CIĄGLE WYBIERAJĄ W KONKURSACH TYCH SAMYCH LUDZI?
Co musi zrobić taki dyrektor, żeby w końcu po raz n-ty nie przedłużyć mu kadencji? PODPALIĆ SZKOŁĘ?!
Time to create page: 0.070 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::