Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Piknik z czołgiem

Piknik z czołgiem 10 lata 8 miesiąc temu #244

  • :( Avatar
  • :(
Dlaczego burmistrz zabrał nam imprezę z Mokrzysk?
To z naszej miejscowości pochodził płk Koczwara, więc dlaczego nie może się tutaj odbywać ta impreza? Wybory ida i trzeba sukcesów na gwałt szukać? Ale dlaczego naszym kosztem?
Jestem zdegustowana.

Piknik z czołgiem 10 lata 8 miesiąc temu #256

  • po brzesku Avatar
  • po brzesku
pomysł niezły z imprezą, czołg cieszył się sporym zainteresowaniem. dziewczyny ładnie śpiewały i się starały.
gorzej z oprawą którą zapewnić powinien urząd. kilka parasoli na krzyż, frekwencja nie powaliła. może to przez pogodę, a może przez brak reklamy. koncert w Borzęcinie był zapowiedziany w każdym kościele.

Piknik z czołgiem 10 lata 8 miesiąc temu #258

  • Paweł Avatar
  • Paweł
w Mokrzysce więcej miejsca na takie rzeczy i ich pułkownik przede wszystkim.

Piknik z czołgiem 10 lata 7 miesiąc temu #273

  • Leweś Avatar
  • Leweś
Paweł napisał:
w Mokrzysce więcej miejsca na takie rzeczy i ich pułkownik przede wszystkim.

Następnym razem proponuję ściągnięcie armaty do brzeska piknik z armatą , niekoniecznie grubego kalibru, smiech ha,ha,ha

Piknik z czołgiem 10 lata 7 miesiąc temu #290

  • takio Avatar
  • takio
Leweś napisał:
Paweł napisał:
w Mokrzysce więcej miejsca na takie rzeczy i ich pułkownik przede wszystkim.

Następnym razem proponuję ściągnięcie armaty do brzeska piknik z armatą , niekoniecznie grubego kalibru, smiech ha,ha,ha

Jak na 35 tysięczna gmine frekwencja fatalna jak sam organizacja. Panie Wawryka szkoda pieniędzy i czasu, zróbcie w końcu coś konteretnego dla mieszkańców bo igrzyska i ceryfikaty image wam juz nie poprawią a Koniec już widać

Piknik z czołgiem 10 lata 7 miesiąc temu #355

  • Mieszkańcy Mokrzyski Avatar
  • Mieszkańcy Mokrzyski
:( napisał:
Dlaczego burmistrz zabrał nam imprezę z Mokrzysk?
To z naszej miejscowości pochodził płk Koczwara, więc dlaczego nie może się tutaj odbywać ta impreza? Wybory ida i trzeba sukcesów na gwałt szukać? Ale dlaczego naszym kosztem?
Jestem zdegustowana.

I tak zarżnięto kolejną świetnie zapowiadającą się w regionie imprezę. Ten Piknik to Święto Mokrzysk, a jego przeniesienie przez Wawrykę i Tyrkiela do Brzeska jest pogwałceniem tej świętości. Popatrzcie jaka była w poprzednich dwóch latach frekwencja w Mokrzysce?! Ile osób z sąsiednich miejscowości przyjeżdżało? I coście matoły zrobili ?! Do łopaty, a nie do rządzenia miastem...

Piknik z czołgiem 10 lata 7 miesiąc temu #360

  • pułkownik Avatar
  • pułkownik
wstyd że w Brzesku i okolicy nie zawyły syreny alarmowe w rocznicę wybuchu Powstania. :ohmy:
Pułkownik dowodził w Powstaniu Warszawskim.
Honor uratowały syreny z Przyborowa.

Piknik z czołgiem 10 lata 7 miesiąc temu #365

  • Aro Avatar
  • Aro
To prawda. Skandal i Hańba!!! Wstyd mi za was "patrioci" z Głowackiego...
Time to create page: 0.077 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::