Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Mizeria

Mizeria 10 lata 9 miesiąc temu #15

  • Waldek Avatar
  • Waldek
Sami widzicie jak funkcjonuje nowo wybudowane Centrum Biblioteczne świeci pustkami tam nic się nie dzieje a Burmistrz z budżetu dopłaca , trzeba prężnych młodych ludzi zatrudnić do zarządzania tego typu obiektami a obecnych wysłać na emeryturę niech bawią wnuki .

nienormowany czas pracy 10 lata 9 miesiąc temu #23

  • Basia Avatar
  • Basia
Jak będzie dobrze jeżeli w godzinach pracy urzędniczki robią sobie zakupy na Mieście.Dawne przyzwyczajenia z czsów Komuny.

Orkiestra 10 lata 9 miesiąc temu #36

  • Krystyna Avatar
  • Krystyna
Dla kogo wybudowano to Centrum Biblioteczne , komu ma ono służyć ,skoro Pan Marek Białka nie może ze swoim zespołem skorzystać z sali aby przeprowadzić pruby i szkolenia muzyczne. Nie jest to prywatne ranczo Pani Marek Panie Burmistrzu.?

Dopłata 10 lata 9 miesiąc temu #45

  • Monika Avatar
  • Monika
Masz rację nikomu nie udostępniać sali jest spokojnie jak na wojnie a my podatnicy dopłacamy na pensję dla urzędników i Burmistrz płacze że Miasto jest zadłużone.

Zmiany 10 lata 9 miesiąc temu #88

  • Mery Avatar
  • Mery
Wierzę w to że po zmianie Burmistrza w tym obszarze działania w Centrum Bibliotecznym i MOK nastąpią znaczące zmiany kadry zarządzającej i ten obiekt będzie tętnił życiem.

Mizeria 10 lata 9 miesiąc temu #99

  • Czesiek Avatar
  • Czesiek
Wszystkie powyższe wpisy są mojego autorstwa !

Mizeria 10 lata 9 miesiąc temu #106

  • Jojo Avatar
  • Jojo
Urzędasie boli cię że forum powstało,tego forum już nie opanujecie bo Administrator Pan ......... nie da się zastraszyć ani kupić.

Zmiany 10 lata 9 miesiąc temu #112

  • litości Avatar
  • litości
Oczywiście, a najlepiej zastąpmy wszystkich w tym mieście Panami Kwaśniakami, oni się na wszystkim znają a najbardziej na kulturze:)))

Mizeria 10 lata 8 miesiąc temu #135

  • Młody nauczyciel Avatar
  • Młody nauczyciel
Jeżeli to Centrum Biblioteczne wybudowane za kolosalne pieniądze podatników ma służyć mieszkańcom Miasta i Powiatu oraz prężnie się rozwijać to Pani Dyrektorka tej instytucji i Pani Dyrektorka MOK powinny szybciutko odejść na emeryturkę i robić miejsce młodym ludziom mającym pomysły i chęci do pracy . To jest recepta na uzdrowienie Szanowny Panie Burmistrzu i Panie Starosto.

Mizeria 10 lata 8 miesiąc temu #158

  • obserwator Avatar
  • obserwator
Te Panie nawet Dzwigiem nie wyciągniesz ,biorą dobrą kasę nic nie robiąc a biedni podatnicy i tak zapłacą.

Mizeria 10 lata 8 miesiąc temu #284

  • Czerwony Avatar
  • Czerwony
My z dawnego betonu emeryci będziemy bronić te Panie.

Mizeria 10 lata 7 miesiąc temu #1025

  • krzysiek Avatar
  • krzysiek
Ja też będę bronił Pani Marek bo mi zatrudniła osobę z rodziny i pozatrudniała z tego co wiem sporo osób z rodzin radnych Miasta a że po znajomości to mnie nie obchodzi.
Time to create page: 0.087 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::