Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Mizeria

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) :( :) :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :oops: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Historia tematu:: Mizeria

Maks. pokazywanych 6 ostatnich postów - (ostatni post jest pierwszy)
10 lata 6 miesiąc temu #1025

krzysiek

 Avatar

Ja też będę bronił Pani Marek bo mi zatrudniła osobę z rodziny i pozatrudniała z tego co wiem sporo osób z rodzin radnych Miasta a że po znajomości to mnie nie obchodzi.
10 lata 7 miesiąc temu #284

Czerwony

 Avatar

My z dawnego betonu emeryci będziemy bronić te Panie.
10 lata 8 miesiąc temu #158

obserwator

 Avatar

Te Panie nawet Dzwigiem nie wyciągniesz ,biorą dobrą kasę nic nie robiąc a biedni podatnicy i tak zapłacą.
10 lata 8 miesiąc temu #135

Młody nauczyciel

 Avatar

Jeżeli to Centrum Biblioteczne wybudowane za kolosalne pieniądze podatników ma służyć mieszkańcom Miasta i Powiatu oraz prężnie się rozwijać to Pani Dyrektorka tej instytucji i Pani Dyrektorka MOK powinny szybciutko odejść na emeryturkę i robić miejsce młodym ludziom mającym pomysły i chęci do pracy . To jest recepta na uzdrowienie Szanowny Panie Burmistrzu i Panie Starosto.
10 lata 8 miesiąc temu #112

litości

 Avatar

Oczywiście, a najlepiej zastąpmy wszystkich w tym mieście Panami Kwaśniakami, oni się na wszystkim znają a najbardziej na kulturze:)))
10 lata 8 miesiąc temu #106

Jojo

 Avatar

Urzędasie boli cię że forum powstało,tego forum już nie opanujecie bo Administrator Pan ......... nie da się zastraszyć ani kupić.
Time to create page: 0.067 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::