Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Strona www.okocimski.com

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) :( :) :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :oops: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Historia tematu:: Strona www.okocimski.com

Maks. pokazywanych 6 ostatnich postów - (ostatni post jest pierwszy)
10 lata 2 miesiąc temu #2586

kibic

 Avatar

Nie ma żadnego zarządzania Klubem, krętactwo, Canpack obniżył finansowanie , Miasto da im ochłapy oby jakoś się doczołgali do tej 2 ligi.
10 lata 2 miesiąc temu #2584

??

 Avatar

czemu na stronie OKSu nie ma aktualnych wyników drużyny?? Ja rozumiem, że nie ma się czym chwalić i pozycja w tabeli jest jaka jest, ale żeby były wyniki po 9 kolejkach to trochę żenada :/
10 lata 4 miesiąc temu #1828

Justice

 Avatar

Jeśli faktycznie p. Dudzie i innym byłym pracownikom klub nie wypłacił należnych pieniędzy, proponuję skierować sprawę do Sądu. Jak pokazuje przykład byłego trenera p. Palika (czytaj tutaj) , można sądownie odzyskać przysługujące wynagrodzenie
10 lata 4 miesiąc temu #1801

Michael

 Avatar

Przecież każdy się domyśla że Glee klub przegra zadwoy (wiadomo przez kogo) Myślę że twf3rcy wybrali adekwatny utwf3r do tej PORAŻKI
10 lata 7 miesiąc temu #775

Redaktor

 Avatar

Koledze Tomkowi Dudzie za prowadzenie strony księgowa do tej pory nie wypłaciła ani złotówki od marca mu zalegają, tak samo Trenerowi Palikowi, Jarkowi Palejowi pracownikom utrzymującym boiska , ochronie i innym, tylko księgowa i kołodziej sobie po cichu biorą.Tragedia.
10 lata 7 miesiąc temu #745

Kibic

 Avatar

Wstyd Panie Pawełek za Pana Kwaśniaka ta strona była prowadzona wzorcowo przez Pana Tomka Dudę teraz masakra . Jadowniczanka 4 liga ma dużo lepszą i informacje na bieżaco ,co się dzieje w oks , podobno nie ma na nic pieniędzy , niedługo wam braknie na mydło i wodę do picia.
Time to create page: 0.072 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::