Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Sprawy techniczne dotyczące forum

Sprawy techniczne dotyczące forum 10 lata 3 miesiąc temu #2223

  • administrator Avatar
  • administrator
Jeśli mają Państwo jakieś sugestie, uwagi i pytania dotyczące niniejszego forum, można je wpisywać w tym temacie.

Sprawy techniczne dotyczące forum 10 lata 3 miesiąc temu #2225

  • pytanie Avatar
  • pytanie
Proszę o nazwisko właściciela i administratora(ów) tej strony.

Sprawy techniczne dotyczące forum 10 lata 3 miesiąc temu #2226

  • RYS Avatar
  • RYS
pytanie napisał:
Proszę o nazwisko właściciela i administratora(ów) tej strony.
Nie musi być oficjalne proszę przesłać na adres urzędu miasta. Czekamy !!!

Sprawy techniczne dotyczące forum 10 lata 3 miesiąc temu #2228

  • informator Avatar
  • informator
Administrator się zmienił i jest człowiekiem prawym ,który nie da się przekupić a gdy przyjdzie czas to Nazwisko do Urzędu Miasta prześle.

Sprawy techniczne dotyczące forum 10 lata 3 miesiąc temu #2229

  • czerepach Avatar
  • czerepach
informator napisał:
Administrator się zmienił i jest człowiekiem prawym ,który nie da się przekupić a gdy przyjdzie czas to Nazwisko do Urzędu Miasta prześle.

A ten poprzedni dał się przekupić ? Bo nie wiem jak mam rozumieć powyższe kwestie?

Sprawy techniczne dotyczące forum 10 lata 2 miesiąc temu #2399

  • Fryderyk Avatar
  • Fryderyk
a kto był poprzednim administratorem i co się stało, że forum zostało przeniesione pod nowy adres, a pod poprzednim adresem został tylko blog??

Sprawy techniczne dotyczące forum 10 lata 2 miesiąc temu #2400

  • poinformowany Avatar
  • poinformowany
Fryderyk napisał:
a kto był poprzednim administratorem i co się stało, że forum zostało przeniesione pod nowy adres, a pod poprzednim adresem został tylko blog??
Administratorami tego forum są Kwaśniaki !

Sprawy techniczne dotyczące forum 10 lata 2 miesiąc temu #2401

  • Tomasz Avatar
  • Tomasz
To żle czy dobrze. Znowu strach w oczach.

Sprawy techniczne dotyczące forum 10 lata 2 miesiąc temu #2402

  • Karol Avatar
  • Karol
Poprzednio byli Kwaśniaki i teraz też Kwaśniaki???

Sprawy techniczne dotyczące forum 10 lata 2 miesiąc temu #2403

  • qq Avatar
  • qq
Karol napisał:
Poprzednio byli Kwaśniaki i teraz też Kwaśniaki???
Kwaśniaki są skończone :) nie dziwie się, że Migdał nie chce mieć nic wspólnego z nimi. Dzisiaj było spotkanie PiS. Ustalono wszystko, zaden Marek Jurek i Prawica RP, będzie kandydat PiS na wójta Borzęcina i kandydat Prawicy - Murzyn z Tarnowa. Januszek z czego ty te KIA swoje i żony spłacisz? tym bardziej, że niebawem CBA sprawdzi wszystkie wycieczki i dochody sklepu wójtowej. To co wiatraki na całego? Stawiam dolary przeciwko orzechom, że wójt skończy przed jesienią jak prezydent Tarnowa. A ponoć taśmy prawdy z 4 lat krążą już po Brzesku.

Sprawy techniczne dotyczące forum 10 lata 2 miesiąc temu #2404

  • zdziwiona Avatar
  • zdziwiona
Problemem PiSu jest Wawryka, bo nie sądzę żeby im było po drodze z tym człowiekiem, który ciągnie to miasto na dno. Ile można akceptować to jego "rządzenie" i rozpasanie jego podwładnych... Rozumiem że dla niektórych radnych z PiSu to jest wygodne - ale trzeba patrzyć globalnie.
Co nas Borzęcin obchodzi?

Sprawy techniczne dotyczące forum 10 lata 2 miesiąc temu #2406

  • goryl Czesława Avatar
  • goryl Czesława
Pomalutku zobaczymy za 10 miesięcy kto będzie skończony. Czesiek miał być już dawno skończony razem z Dodą w Sądzie i co dupki z Wawryką na czele ,pojęczeliście i jak zmokłe suki wycofaliście się z procesu. HEHEHE. Przypuszczam że z Cześkiem jeszcze złapiecie się w Sądzie w kampanii Wyborczej , bo znam twardziela szykuje się na mocny atak.

Sprawy techniczne dotyczące forum 10 lata 2 miesiąc temu #2409

  • dd Avatar
  • dd
To się sądy, policja i prokuratura, że znów będą Kwaśniaków przesłuchiwać. Kilka razy już w swoim życiu przepraszali po wyrokach sądu. hehehehe. Raczej nie mają dobrej passy w Polskim Sądownictwie.

Sprawy techniczne dotyczące forum 10 lata 2 miesiąc temu #2410

  • Henio Avatar
  • Henio
Może Czesiowi o to chodzi żeby prowokować bo on na tym nic nie traci bo nie kandyduje a Burmistrz Wawryka to dla niego być albo nie być. To jest stary polityk. A co do przeprosin to ja żadnych nigdzie nie widziałem a od lat czytam obszernie prasę.

Sprawy techniczne dotyczące forum 10 lata 2 miesiąc temu #2411

  • nadadministrator Avatar
  • nadadministrator
Tak tylko dla przypomnienia chciałem nadmienić, że temat ten dotyczy spraw technicznych forum. Analizę panów Kwaśniaków radziłbym przenieść do innego działu....

Porządek musi być! ;)
  • Strona:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.090 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::