Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Sprawy techniczne dotyczące forum

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) :( :) :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :oops: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Historia tematu:: Sprawy techniczne dotyczące forum

Maks. pokazywanych 6 ostatnich postów - (ostatni post jest pierwszy)
8 lata 6 miesiąc temu #7386

Administrator

 Avatar

W dniu dzisiejszym uporządkowano wulgarne wpisy na forum i włączono moderację nowych wpisów.
9 lata 2 miesiąc temu #6658

Administrator

 Avatar

Ze względu na wpisy niezgodne z regulaminem, od dnia dzisiejszego forum będzie moderowane i wszystkie wpisy będą przed publikacją zatwierdzane przez administratora. Zachęcamy do rzeczowej i merytorycznej dyskusji!
9 lata 11 miesiąc temu #4182

wielebny

 Avatar

Pan Czesław był do spowiedzi przed Świętami i dostał za pokutę przez 3 dni nie obrażać i krytykować obecnej władzy. Pewnie dlatego forum było zamknięte! Na szczęście już po Świętach, pokuta odprawiona, do komunii już nie trzeba przystępować więc hulaj dusza... :)
9 lata 11 miesiąc temu #4173

pokutnik

 Avatar

Dlaczego przez okres Wielkiego Tygodnia i Świąt Wielkanocnych była zablokowana możliwość pisania odpowiedzi na forum?? Co się stało??
10 lata 2 miesiąc temu #2411

nadadministrator

 Avatar

Tak tylko dla przypomnienia chciałem nadmienić, że temat ten dotyczy spraw technicznych forum. Analizę panów Kwaśniaków radziłbym przenieść do innego działu....

Porządek musi być! ;)
10 lata 2 miesiąc temu #2410

Henio

 Avatar

Może Czesiowi o to chodzi żeby prowokować bo on na tym nic nie traci bo nie kandyduje a Burmistrz Wawryka to dla niego być albo nie być. To jest stary polityk. A co do przeprosin to ja żadnych nigdzie nie widziałem a od lat czytam obszernie prasę.
Time to create page: 0.085 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::