Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Spotkanie opłatkowe rodziny PSL

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) :( :) :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :oops: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Historia tematu:: Spotkanie opłatkowe rodziny PSL

Maks. pokazywanych 6 ostatnich postów - (ostatni post jest pierwszy)
10 lata 2 miesiąc temu #2423

grzesiek

 Avatar

matik napisał:
prawda napisał:
Politolog napisał:
Co ty jesteś tak bardzo zdenerwowany operując wyzwiskami oni nie są członkami PSL a gościnnie PSL zaprasza ich na opłatek. Ja też bym poszedł chyba to nic złego.
A gdzie jest napisane, że są członkami PSLu? Jest napisane, że zachowują się jak k.wy bo sprzedadzą się każdemu.

Ty też się sprzedajesz bo pracujesz u lesia, i z tego co wiem dope mu ciągle liżesz

Juz teraz pracuje sprzedwczyk u jawora, zdrajca jeden, poszedł bo tam ma lepsze koryto i znowu będzie ryjmem pokopywał wszystkich aby dostać okłap w postaci premi
10 lata 2 miesiąc temu #2422

matik

 Avatar

prawda napisał:
Politolog napisał:
Co ty jesteś tak bardzo zdenerwowany operując wyzwiskami oni nie są członkami PSL a gościnnie PSL zaprasza ich na opłatek. Ja też bym poszedł chyba to nic złego.
A gdzie jest napisane, że są członkami PSLu? Jest napisane, że zachowują się jak k.wy bo sprzedadzą się każdemu.

Ty też się sprzedajesz bo pracujesz u lesia, i z tego co wiem dope mu ciągle liżesz
10 lata 2 miesiąc temu #2421

prawda

 Avatar

Politolog napisał:
Co ty jesteś tak bardzo zdenerwowany operując wyzwiskami oni nie są członkami PSL a gościnnie PSL zaprasza ich na opłatek. Ja też bym poszedł chyba to nic złego.
A gdzie jest napisane, że są członkami PSLu? Jest napisane, że zachowują się jak k.wy bo sprzedadzą się każdemu.
10 lata 2 miesiąc temu #2420

wyżera

 Avatar

Politolog napisał:
Co ty jesteś tak bardzo zdenerwowany operując wyzwiskami oni nie są członkami PSL a gościnnie PSL zaprasza ich na opłatek. Ja też bym poszedł chyba to nic złego.
A pewnie ! Koryto za darmo !
10 lata 2 miesiąc temu #2418

Politolog

 Avatar

Co ty jesteś tak bardzo zdenerwowany operując wyzwiskami oni nie są członkami PSL a gościnnie PSL zaprasza ich na opłatek. Ja też bym poszedł chyba to nic złego.
10 lata 2 miesiąc temu #2417

pis

 Avatar

hit napisał:
Czesiu z Adasiem na szpicy PSL.
Zachowują się podobnie jak całe PSL czyli jak prostytutki. Sprzedadzą się każdemu.
Time to create page: 0.073 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::