Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: reklama

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) :( :) :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :oops: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Historia tematu:: reklama

Maks. pokazywanych 6 ostatnich postów - (ostatni post jest pierwszy)
10 lata 1 miesiąc temu #2931

bibi

 Avatar

Tak jest , ja jestem innej wiary.
10 lata 1 miesiąc temu #2929

cukierniczka

 Avatar

HiHi napisał:
Do tego też się nie nadaje bo firma drogowa gdzie pracował upadła.
Sztuką jest też doprowadzić do upadku cukiernię, nie wiecie czasem co za "CUKIERNIK" ostatnio padł? jak ta się firma nazywała?
10 lata 2 miesiąc temu #2527

Gender

 Avatar

Jadąc dzisiaj rano do pracy w RMF FM słyszałem wywiad z Klochem tj. rzecznikiem Episkopatu o gender. Redaktor pytał dlaczego polscy biskupi poszli na wojnę z gender i widzą w nim diabła? Kloch przez kilkanaście minut wijąc się jak wąż, kłamiąc, przemilczając, przeinaczając itp. próbował wytłumaczyć stanowisko Kościoła. Co z tego wyszło? żenada i jeszcze większe przekonanie o tym, że doskonale wiedzą co czynią i dlaczego, tzn. próbują zatrzeć złe wrażenie o niepokojących społeczeństwo praktykach poniektórych księży.
10 lata 4 miesiąc temu #1928

HiHi

 Avatar

Do tego też się nie nadaje bo firma drogowa gdzie pracował upadła.
10 lata 4 miesiąc temu #1919

ja

 Avatar

Brak kompetencji u buroka Pasierba nadaje się do łatania dziur na drogach.
10 lata 4 miesiąc temu #1917

Donos

 Avatar

Przechodzą już niektóre osoby na stronę opozycji wobec władzy . Dzisiaj otrzymałem informację że w Urzędzie Miasta w godz pracy pseudo urzędnik syn Tadeusza Pasierba radnego Miasta , ,któremu dano powtarzam dano, stanowisko kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, podobno włamuje się na wasze forym z kolegami Hakerami . Myślę że to jest Kryminał ,a sprawę należy skierować do Sądu. Nowy Burmistrz powinien na drugi dzień po wyborze pozbyć się trutnia. Kolesiu Jarku już niedługo......jesteś na liście .
Time to create page: 0.070 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::