Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: antyklerykalny urzad

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) :( :) :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :oops: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Historia tematu:: antyklerykalny urzad

Maks. pokazywanych 6 ostatnich postów - (ostatni post jest pierwszy)
10 lata 5 miesiąc temu #1719

radny z PDM

 Avatar

My atakujemy kler żeby kompromitować to forum wśród księży. Przepraszam, ale tą prowokację kazał mi wykonać rozdający karty w urzędzie miasta człowiek innego wyznania. Sumienie kazało mi się jednak przyznać na tym forum. Tadeusz.
10 lata 5 miesiąc temu #1718

obserwator

 Avatar

antyklerykalny urzad napisał:
obserwator zza ściany napisał:
antyklerykalny urzad napisał:
Co chcesz ? Przecież godzina wyraźnie wskazuje, że było po godz. pracy (po 15)
Urząd pracuje do godziny 15.30
Czesiek a tobie przypominam, że obowiązuje cię 8mio godzinny dzień pracy. Samowolne opuszczenie miejsca pracy to poważne naruszenie podstawowych obowiązków pracowniczych. Na szczęście twój pracodawca wie wszystko o twoich samowolnych wyjściach z zakładu i czeka na odpowiedni moment żeby cię nakryć na gorącym uczynku i dyscyplinarnie wyp......ć z blaszanki. Pamiętaj o jednym, że nie możesz tłumaczyć się godzinami związkowymi bo na jednego członka ZZ przysługuje ci tylko 1 godz / miesiąc. Czyli 5 godzin miesięcznie !
10 lata 5 miesiąc temu #1717

ciekawy

 Avatar

z jakiego portalu to dyskusja?
10 lata 5 miesiąc temu #1706

antyklerykalny urzad

 Avatar

obserwator zza ściany napisał:
antyklerykalny urzad napisał:
Co chcesz ? Przecież godzina wyraźnie wskazuje, że było po godz. pracy (po 15)
Urząd pracuje do godziny 15.30
10 lata 5 miesiąc temu #1705

obserwator zza ściany

 Avatar

antyklerykalny urzad napisał:
czym się zajmuje pracownik burmistrza w godzinach pracy?
litościwie wykropkowałam jego nazwisko.

***** Świeckie Państwo
Uprzejmie informuję, że na posiedzeniu Komisji Prawa Porządku Publicznego i Promocji Rady Miejskiej... Komisja wnioskuje, aby na sali ślubów w budynku MOK zostało zawieszone na frontowej ścianie godło państwowe, herb miasta i krzyż.
Czyli krzyz jest czescia symboliki panstwa?Udostępnij · 23 października o 15:21 w pobliżu: Brzesko ·

8 osób lubi to.

Tomasz de Spout W Brzesku tak toż to burmistrz taki papieski
23 października o 15:23 · 1


Wojciech Bajkowski No i pól litra czystej wyborowej bo to symbol rozpoznawalny przez każdego Polaka!!!
23 października o 15:24 · 2


***** Ale to nie Burmistrz, tylko ludzie z rady glosuja, zeby krzyz byl obowiazkowym symbolem...
23 października o 15:33 · Edytowany


Wojciech Bajkowski Powinni zagłosować, aby i w kościołach wisiał nasz symbol narodowy!!!
23 października o 15:34 · 4


Marek Okrągły Cóż można napisać. Mi na spotkaniu Pani Rzecznik Praw Obywatelskich odpowiedziała, że krzyż ma prawo wisieć obok godła. Coś o nieostrości Konstytucji RP - na piśmie tego nigdy nie dostałem, a nagranie ponoć sie nie nagrało/zachowało. Szkoda. Co jest zabawne ja spytałem się gospodarza czyli wojewody podlaskiego i posła Żalka ? Ci po prostu mnie olali. Krzyżyk katolicki pewnie dalej wisi w sali wojewódzkiej miasta prawosławnego jakim jest Białystok, w najbardziej różnorodnym województwie Polski. Na sali na jakieś 50 osób, 10-15 to byli muzułmanie. Pani RPO odpowiedź o krzyżyku poprzedziła przemową o tym jak to właśnie Białystok i województwo podlaskie są wielonarodowe, wielokulturowe, wieloreligijne i opieprzyła lokalne władze, że tego nie promują i pozwalają na zatracanie. Potem zapomniała swoje "wielo..., wielo..., wielo..." i skupiła się na promocji jedynego słusznego w Polsce symbolu.
23 października o 15:56 · 2


Bartłomiej Korupczyński czy religianci muszą wszystko obsrywać swoimi dwoma deskami (z opcjonalnym trupem)? niech sobie w domu powieszą na każdej ścianie, łącznie z kiblem, jeśli im mało.

PS. ta komisja jest organem państwowym czy kościelnym?
23 października o 16:10 · Edytowany · 8


***** Bartłomiej Korupczyński - samorzadowym
23 października o 17:47


Bartłomiej Korupczyński to było pytanie retoryczne :>
23 października o 19:07 · 1


Goska Jewasinska Jeszcze sie beda na tym krzyzu kiedys wieszali!!!
około godziny temu


Beata Zielińska Wypadałoby postraszyć
\
Co chcesz ? Przecież godzina wyraźnie wskazuje, że było po godz. pracy (po 15)
10 lata 5 miesiąc temu #1704

antyklerykalny urzad

 Avatar

czym się zajmuje pracownik burmistrza w godzinach pracy?
litościwie wykropkowałam jego nazwisko.

***** Świeckie Państwo
Uprzejmie informuję, że na posiedzeniu Komisji Prawa Porządku Publicznego i Promocji Rady Miejskiej... Komisja wnioskuje, aby na sali ślubów w budynku MOK zostało zawieszone na frontowej ścianie godło państwowe, herb miasta i krzyż.
Czyli krzyz jest czescia symboliki panstwa?Udostępnij · 23 października o 15:21 w pobliżu: Brzesko ·

8 osób lubi to.

Tomasz de Spout W Brzesku tak toż to burmistrz taki papieski
23 października o 15:23 · 1


Wojciech Bajkowski No i pól litra czystej wyborowej bo to symbol rozpoznawalny przez każdego Polaka!!!
23 października o 15:24 · 2


***** Ale to nie Burmistrz, tylko ludzie z rady glosuja, zeby krzyz byl obowiazkowym symbolem...
23 października o 15:33 · Edytowany


Wojciech Bajkowski Powinni zagłosować, aby i w kościołach wisiał nasz symbol narodowy!!!
23 października o 15:34 · 4


Marek Okrągły Cóż można napisać. Mi na spotkaniu Pani Rzecznik Praw Obywatelskich odpowiedziała, że krzyż ma prawo wisieć obok godła. Coś o nieostrości Konstytucji RP - na piśmie tego nigdy nie dostałem, a nagranie ponoć sie nie nagrało/zachowało. Szkoda. Co jest zabawne ja spytałem się gospodarza czyli wojewody podlaskiego i posła Żalka ? Ci po prostu mnie olali. Krzyżyk katolicki pewnie dalej wisi w sali wojewódzkiej miasta prawosławnego jakim jest Białystok, w najbardziej różnorodnym województwie Polski. Na sali na jakieś 50 osób, 10-15 to byli muzułmanie. Pani RPO odpowiedź o krzyżyku poprzedziła przemową o tym jak to właśnie Białystok i województwo podlaskie są wielonarodowe, wielokulturowe, wieloreligijne i opieprzyła lokalne władze, że tego nie promują i pozwalają na zatracanie. Potem zapomniała swoje "wielo..., wielo..., wielo..." i skupiła się na promocji jedynego słusznego w Polsce symbolu.
23 października o 15:56 · 2


Bartłomiej Korupczyński czy religianci muszą wszystko obsrywać swoimi dwoma deskami (z opcjonalnym trupem)? niech sobie w domu powieszą na każdej ścianie, łącznie z kiblem, jeśli im mało.

PS. ta komisja jest organem państwowym czy kościelnym?
23 października o 16:10 · Edytowany · 8


***** Bartłomiej Korupczyński - samorzadowym
23 października o 17:47


Bartłomiej Korupczyński to było pytanie retoryczne :>
23 października o 19:07 · 1


Goska Jewasinska Jeszcze sie beda na tym krzyzu kiedys wieszali!!!
około godziny temu


Beata Zielińska Wypadałoby postraszyć
Time to create page: 0.087 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::