Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Miasto Brzesko wymiera

Miasto Brzesko wymiera 9 lata 3 miesiąc temu #6305

  • hehe Avatar
  • hehe
Który Czesiek były v-ce Starosta Wawryki, Pan Mida?

Miasto Brzesko wymiera 9 lata 2 miesiąc temu #6353

  • Kupiec Avatar
  • Kupiec
Panie Kwaśniak czy wystawiona cena sprzedaży Pana domu w Brzesku 430 tyś jest ostateczna. Przepraszam ale nie mogę się z Panem skontaktować nr mojego tel wysłałem na Pana skrzynkę.

Miasto Brzesko wymiera 9 lata 2 miesiąc temu #6355

  • biuro nieruchomości Avatar
  • biuro nieruchomości
Kupiec napisał:
Panie Kwaśniak czy wystawiona cena sprzedaży Pana domu w Brzesku 430 tyś jest ostateczna. Przepraszam ale nie mogę się z Panem skontaktować nr mojego tel wysłałem na Pana skrzynkę.
Ta nieruchomość nie jest warta tych pieniędzy! Lokalizacja może OK. ale piwnice/garaż są systematycznie zalewane przy większych opadach. Znawca tematu.

Miasto Brzesko wymiera 9 lata 2 miesiąc temu #6357

  • Kupiec Avatar
  • Kupiec
Przepraszam za ten wpis, ale już umówiłem się z właścicielem tej nieruchomości. W odpowiedzi do tej osoby " znawcy tematu" to dziękuje, ale ja akurat nie potrzebuję doradców.

Miasto Brzesko wymiera 9 lata 2 miesiąc temu #6358

  • r Avatar
  • r
Kupiec napisał:
Przepraszam za ten wpis, ale już umówiłem się z właścicielem tej nieruchomości. W odpowiedzi do tej osoby " znawcy tematu" to dziękuje, ale ja akurat nie potrzebuję doradców.
czesiek nie smuc się, może Janusz niemieć kupi twój domek będzie miał w sam raz domek dla swojego ogrodnika :)

Miasto Brzesko wymiera 9 lata 2 miesiąc temu #6361

  • obserwator Avatar
  • obserwator
Miasto Brzesko wymiera i wymrze za 4 lata razem z Burmistrzem wawryką który się do tego przyczyni. Prognoza w Nowym Roku.

Miasto Brzesko wymiera 9 lata 2 miesiąc temu #6379

  • co wymiera? Avatar
  • co wymiera?
po ilości samochodów, osób na ulicach i w sklepach to miasto Brzesko jest bardzo duże.Benia

Miasto Brzesko wymiera 9 lata 2 miesiąc temu #6380

  • koleś Avatar
  • koleś
Beniu Brzesko jest takie duże prawie jak Kraków. Burmistrz Wawryka tak go rozbudował i jeszcze powstaną 3 duże zakłady pracy.

Miasto Brzesko wymiera 9 lata 2 miesiąc temu #6381

  • Xenia Avatar
  • Xenia
co wymiera? napisał:
po ilości samochodów, osób na ulicach i w sklepach to miasto Brzesko jest bardzo duże.Benia

To już prawie metropolia. Jak tak dalej będzie się rozwijać, to ma szansę zostać miastem wojewódzkim! Brawo Panie Burmistrzu!!!

;)

Miasto Brzesko wymiera 9 lata 2 miesiąc temu #6382

  • łysy Avatar
  • łysy
Xenia ty czasem nie jesteś TYrklem lub Bigajem.

Miasto Brzesko wymiera 9 lata 2 miesiąc temu #6383

  • gorka Avatar
  • gorka
łysy napisał:
Xenia ty czasem nie jesteś TYrklem lub Bigajem.
Łysy a ty nie jesteś przypadkiem Kwaśniakiem?

Miasto Brzesko wymiera 9 lata 2 miesiąc temu #6385

  • łysy Avatar
  • łysy
Gdybym nawet był Kwaśniakiem to nie ośmieszał bym się i nie pisał o Brzesku jako metropolii. Hehe.klakierze Wawryki.

Miasto Brzesko wymiera 9 lata 2 miesiąc temu #6389

  • strażnik Avatar
  • strażnik
łysy napisał:
Gdybym nawet był Kwaśniakiem to nie ośmieszał bym się i nie pisał o Brzesku jako metropolii. Hehe.klakierze Wawryki.
Komasa to ty? czesiek

Miasto Brzesko wymiera 9 lata 2 miesiąc temu #6393

  • pudło Avatar
  • pudło
hehehehe.

Miasto Brzesko wymiera 9 lata 2 miesiąc temu #6394

  • też pudło Avatar
  • też pudło
łysy napisał:
Gdybym nawet był Kwaśniakiem to nie ośmieszał bym się i nie pisał o Brzesku jako metropolii. Hehe.klakierze Wawryki.
hehehehe
Time to create page: 0.098 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::