Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Jak mieszkańcy oceniają władze Brzeska i gmin

Jak mieszkańcy oceniają władze samorządowe Brzeska 9 lata 11 miesiąc temu #4288

  • janosik Avatar
  • janosik
Co zrobił ?! napisał:
Dociekliwy napisał:
A co takiego ten Czesiek zrobił w Brzesku bo nie wiem???
Gówno ! Śmierdzi cały czas !

A patrzy władzy na ręce, motywuje do działania oraz aby pod stołem nie było żądnych kretactw

Jak mieszkańcy oceniają władze samorządowe Brzeska 9 lata 11 miesiąc temu #4290

  • brzyscok Avatar
  • brzyscok
janosik napisał:
Co zrobił ?! napisał:
Dociekliwy napisał:
A co takiego ten Czesiek zrobił w Brzesku bo nie wiem???
Gówno ! Śmierdzi cały czas !

A patrzy władzy na ręce, motywuje do działania oraz aby pod stołem nie było żądnych kretactw
I sam chce ich zastąpić i kręcić wałki jak w Borzecinie. Ale Brzyscoki przebiegłe i chytre nie dopuszczą borzecińskich koryciarzy do brzeskiego koryta.

Jak mieszkańcy oceniają władze samorządowe Brzeska 9 lata 11 miesiąc temu #4291

  • Heniek Avatar
  • Heniek
A to Brzescoki popierają tych obecnych co kręcą wały z głownym dowadzącym, bibi i cyrklem. Pacura nie startuj bo cię nie wybierą.

Jak mieszkańcy oceniają władze samorządowe Brzeska 9 lata 11 miesiąc temu #4293

  • "Kąpromitacja" na brzesko.ws Avatar
  • "Kąpromitacja" na brzesko.ws
Heniek napisał:
A to Brzescoki popierają tych obecnych co kręcą wały z głownym dowadzącym, bibi i cyrklem. Pacura nie startuj bo cię nie wybierą.
Czesiek! Ty PAPIERZU !!!

Jak mieszkańcy oceniają władze samorządowe Brzeska 9 lata 11 miesiąc temu #4295

  • Matematyk Avatar
  • Matematyk
Na tym forum wpisują Mieszkańcy Brzeska i okolic i jest ich coraz więcej. Nieroby z Wydziału promocji Miasta wymyślili że to tylko Czesiek wpisuje. Zostaliście rozszyfrowani. Kol Krzysztofie Bigaj dni wasze po wyborach policzone.

Jak mieszkańcy oceniają władze samorządowe Brzeska 9 lata 11 miesiąc temu #4297

  • pit.pit Avatar
  • pit.pit
Matematyk napisał:
Na tym forum wpisują Mieszkańcy Brzeska i okolic i jest ich coraz więcej. Nieroby z Wydziału promocji Miasta wymyślili że to tylko Czesiek wpisuje. Zostaliście rozszyfrowani. Kol Krzysztofie Bigaj dni wasze po wyborach policzone.

z tego co ssssssssssssłyszałem 4 tys wejść dziennie i około 30 wpisów,a wiec , Dwór ma się czego BAĆ lub BYĆ albo nie BYĆ wasze posadki już stygną ...czujesz?

Jak mieszkańcy oceniają władze samorządowe Brzeska 9 lata 11 miesiąc temu #4303

  • zeto Avatar
  • zeto
pit.pit napisał:
Matematyk napisał:
Na tym forum wpisują Mieszkańcy Brzeska i okolic i jest ich coraz więcej. Nieroby z Wydziału promocji Miasta wymyślili że to tylko Czesiek wpisuje. Zostaliście rozszyfrowani. Kol Krzysztofie Bigaj dni wasze po wyborach policzone.

z tego co ssssssssssssłyszałem 4 tys wejść dziennie i około 30 wpisów,a wiec , Dwór ma się czego BAĆ lub BYĆ albo nie BYĆ wasze posadki już stygną ...czujesz?
Wpis pochodzi z blaszanki z komputera Pana Kwaśniaka. ZETO

Jak mieszkańcy oceniają władze samorządowe Brzeska 9 lata 11 miesiąc temu #4305

  • beeeee Avatar
  • beeeee
zeto napisał:
pit.pit napisał:
Matematyk napisał:
Na tym forum wpisują Mieszkańcy Brzeska i okolic i jest ich coraz więcej. Nieroby z Wydziału promocji Miasta wymyślili że to tylko Czesiek wpisuje. Zostaliście rozszyfrowani. Kol Krzysztofie Bigaj dni wasze po wyborach policzone.

z tego co ssssssssssssłyszałem 4 tys wejść dziennie i około 30 wpisów,a wiec , Dwór ma się czego BAĆ lub BYĆ albo nie BYĆ wasze posadki już stygną ...czujesz?
Wpis pochodzi z blaszanki z komputera Pana Kwaśniaka. ZETO

Tak myśli Dwór Wawryki, prawda jest zgoła inna, wszak to wy mieszkańców za głupków MACIE- sadzicie , ze lud do internetu nie zagląda?????????

Jak mieszkańcy oceniają władze samorządowe Brzeska 9 lata 11 miesiąc temu #4310

  • informatyk Avatar
  • informatyk
Jest dziennie tysiące wejść a w kampanii przygotowujemy niespodziankę Burmistrzowi. hehe

Jak mieszkańcy oceniają władze samorządowe Brzeska 9 lata 11 miesiąc temu #4325

  • obserwator brzeski Avatar
  • obserwator brzeski
ostra walka informatyków z urzedu miasta i urzedu gminy na ankiecie informatora brzeskiego.

Jak mieszkańcy oceniają władze samorządowe Brzeska 9 lata 11 miesiąc temu #4368

  • Bochnianin Avatar
  • Bochnianin
Proszę nie wierzyć takie ankiety to jeden wielki przekręt. Ilość osób głosujących nie odpowiada faktycznej ilości osób głosujących. Dlatego Kwaśniak, który tym kieruje nie wystartuje na Burmistrza Brzeska bowiem czeka Go tu wielka porażka. Pozdrowienia dla mądrych mieszkańców Brzeska.

Jak mieszkańcy oceniają władze samorządowe Brzeska 9 lata 11 miesiąc temu #4371

  • polityk Avatar
  • polityk
Na pewno wystartuje kilku kandydatów i tylko jeden zostanie Burmistrzem a to co pisze niby ten Bochnianin to po wyborach się okaże kogo czeka wielka porażka. Wiem jedno że obecny Burmistrz już nie wygra wyborów bo Mieszkańcy Brzeska go nie akceptują. Nie wiem kto wygra bo nie znam wszystkich nazwisk kandydatów oprócz kandydata PIS Pana Stanisława Pacury który oficjalnie ogłosił swoje kandydowanie.

Jak mieszkańcy oceniają władze samorządowe Brzeska 9 lata 11 miesiąc temu #4399

  • obłuda Avatar
  • obłuda
Mieszkańcy Brzeska nie akceptują obecnego Burmistrza ale go popierają Kowalski z Traczem i Brzesko.com. Zauważyć można że chwilowo do 25 maja przerzucili się na Czesaka i popierają PIS. Punkt widzenia ich zależy od płacenia. Jeszcze nie tak dawno teczkę nosili Aleksandrowi Gradowi. Takie TYPY. Jest nadzieja że ich czas się kończy bo konkurencja coraz większa np. Tarnowska TV z Panem Filarem.

Jak mieszkańcy oceniają władze samorządowe Brzeska 9 lata 11 miesiąc temu #4401

  • brzesko.com Avatar
  • brzesko.com
obłuda napisał:
Mieszkańcy Brzeska nie akceptują obecnego Burmistrza ale go popierają Kowalski z Traczem i Brzesko.com. Zauważyć można że chwilowo do 25 maja przerzucili się na Czesaka i popierają PIS. Punkt widzenia ich zależy od płacenia. Jeszcze nie tak dawno teczkę nosili Aleksandrowi Gradowi. Takie TYPY. Jest nadzieja że ich czas się kończy bo konkurencja coraz większa np. Tarnowska TV z Panem Filarem.
Kwaśniak ! A ty za kkim nosisz teczkę ? Za Cześiem .......Siekierskim ? Nie ośmieszaj się. PSL jest na granicy progu wyborczego. Musisz wię bardziej postarać wieszać banery i plakaty. hahahaha

Jak mieszkańcy oceniają władze samorządowe Brzeska 9 lata 11 miesiąc temu #4403

  • Tomasz Avatar
  • Tomasz
Czesiek się od was z Brzesko.com różni tym że on jak komuś pomaga to nie bierze za to kasy. hahaha i to jest Gość.
Time to create page: 0.098 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::