Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Jak wygląda procedura przetargowa na wykonawców?

Jak wygląda procedura przetargowa na wykonawców? 10 lata 8 miesiąc temu #171

  • Wojtek Avatar
  • Wojtek
Orientuje się ktoś jak wyglądają przetargi w brzeskim magistracie?

Jak wygląda procedura przetargowa na wykonawców? 10 lata 8 miesiąc temu #178

  • Mieszczuch Avatar
  • Mieszczuch
Inwestycję i wszelkie prace od drukarskich po gastronomię itd i itp wykonują zaufane firmy które dają w łape koperte pewnemu urzędnikowi który tym steruje. O tym się głośno mówi. Tak to wygląda.Mocium Panie.

Jak wygląda procedura przetargowa na wykonawców? 10 lata 8 miesiąc temu #189

  • Wojtek Avatar
  • Wojtek
Naprawdę? Czyli jeśli chcę wystartować w przetargu, to lepiej sobie odpuścić bo z góry jestem skazany na przegraną?? Myślałem, że te czasy już za nami, ale widzę, że jednak nie :(

Jak wygląda procedura przetargowa na wykonawców? 10 lata 8 miesiąc temu #217

  • Stary Wyga Avatar
  • Stary Wyga
Krzysztof (...) w krótkim czasie wybudował dom z niepracującą konkubiną i gromadką dziaciarni ,za co ? tak wyglądają przetargi ,dlaczego urząd skarbowy nie sprawdza takich ludzi skąd wziął pieniądze.

Jak wygląda procedura przetargowa na wykonawców? 10 lata 8 miesiąc temu #228

  • Po wyglądzie Avatar
  • Po wyglądzie
Po wyglądzie widać że pieniądze ma z Tel Avivu :)

Jak wygląda procedura przetargowa na wykonawców? 10 lata 8 miesiąc temu #230

  • szerde Avatar
  • szerde
Ja też znam jeden ciekawy przypadek :) kilka lat temu jeden z ówczesnych radnych wojewódzkich postawił domek na działeczce obok jednego z przedsiębiorców, który w tym czasie wygrywał dużo przetargów. Całkiem przypadkiem domek radnego powstawał w tym czasie co domek ów biznesmena. Co wy na to?:) mam pewne kwity chyba będe musiał to zgłosić odpowiednim organom ścigania.

Jak wygląda procedura przetargowa na wykonawców? 10 lata 8 miesiąc temu #236

  • stróż Avatar
  • stróż
Post usunięty na prośbę wiceburmistrza Brzeska, jako potencjalnie niezgodny z regulaminem forum.

Po analizie jego treści pod kątem zgodności z regulaminem oraz obowiązującym w tym zakresie prawem, zostanie podjęta decyzja w sprawie jego ewentualnego przywrócenia.

Jak wygląda procedura przetargowa na wykonawców? 10 lata 8 miesiąc temu #237

  • Edek Avatar
  • Edek
szerde napisał:
Ja też znam jeden ciekawy przypadek :) kilka lat temu jeden z ówczesnych radnych wojewódzkich postawił domek na działeczce obok jednego z przedsiębiorców, który w tym czasie wygrywał dużo przetargów. Całkiem przypadkiem domek radnego powstawał w tym czasie co domek ów biznesmena. Co wy na to?:) mam pewne kwity chyba będe musiał to zgłosić odpowiednim organom ścigania.
I dzisiaj chce za niego 600k. :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Jak wygląda procedura przetargowa na wykonawców? 10 lata 8 miesiąc temu #251

  • kmi Avatar
  • kmi
(....) za swoje na Słotwinie chce po 720 tys. na ludzi umowy podpisuje ale JAJA !!!!!!!

Jak wygląda procedura przetargowa na wykonawców? 10 lata 8 miesiąc temu #320

  • Ryszard z powiatu Avatar
  • Ryszard z powiatu
Ale się ośmieszasz, ludziom nie zamydlisz w głowie urzędasie. Żaden Radny Wojewódzki nie decyduje kto wygra przetarg w Mieście Brzesku. To urzędnicy miejscowi z Burmistrzem na czele mają decyzyjność w tym temacie głupcze. Cieszę się że pewne sprawy wychodzą. Można pisać nawet anonimy do odpowiednich służb niechaj się zainteresują tą korubcją w Brzesku.

Jak wygląda procedura przetargowa na wykonawców? 10 lata 8 miesiąc temu #323

  • Czesiek ze wsi Avatar
  • Czesiek ze wsi
Ryszard z powiatu napisał:
Ale się ośmieszasz, ludziom nie zamydlisz w głowie urzędasie. Żaden Radny Wojewódzki nie decyduje kto wygra przetarg w Mieście Brzesku. To urzędnicy miejscowi z Burmistrzem na czele mają decyzyjność w tym temacie głupcze. Cieszę się że pewne sprawy wychodzą. Można pisać nawet anonimy do odpowiednich służb niechaj się zainteresują tą korubcją w Brzesku.
Czesiek pchasz się na salony, ale nie ma z czym ! Już któryś raz piszesz "korubcja" zamiast KORUPCJA. Wróć się do szkoły a nie na urzędy analfabeto jeden.

Jak wygląda procedura przetargowa na wykonawców? 10 lata 8 miesiąc temu #325

  • Wiadomo o co chodzi Avatar
  • Wiadomo o co chodzi
Gdy pisze ktoś z błędami to szczegół i temat zastępczy. Temat najważniejszy jest taki że za nasze podatki wykonywanie wszelkich prac zleconych przez Urząd Miasta wykonawcom jest zawyżane, żeby było się czym podzielić i koperta była odpowiednio gruba.

Jak wygląda procedura przetargowa na wykonawców? 10 lata 8 miesiąc temu #334

  • kmi Avatar
  • kmi
Post usunięty na prośbę wiceburmistrza Brzeska, jako potencjalnie niezgodny z regulaminem forum.

Po analizie jego treści pod kątem zgodności z regulaminem oraz obowiązującym w tym zakresie prawem, zostanie podjęta decyzja w sprawie jego ewentualnego przywrócenia.

Jak wygląda procedura przetargowa na wykonawców? 10 lata 8 miesiąc temu #335

  • fedi Avatar
  • fedi
Wy w Urzędzie możecie się tylko ortografii czepiać ...bo argumentów to żadnych nie macie :) ps. proszę sprawdzić dokładnie pisownię tego postu :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Jak wygląda procedura przetargowa na wykonawców? 10 lata 8 miesiąc temu #626

  • franek Avatar
  • franek
Sympatycy forum pytają kiedy wpisy po analizie prawników zostaną przywrócone. To ma być forum jedyne w tym Mieście niezależne od Tyrkla i Bigaja , nie róbmy powtórki z Brzesko.ws bis.gdzie ochłapy dali Sitarz i blokuje wpisy krytyczne wobec układu rządzącego w Mieście.
Time to create page: 0.100 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::