Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Mieszkania Komunalne

Mieszkania Komunalne 10 lata 8 miesiąc temu #6

  • Gienek Avatar
  • Gienek
Sprzedało je Miasto za marne grosze ,podobno te najlepsze otrzymały osoby z rodzin niektórych radnych , czy ktoś mi powie których ???

Mieszkania Komunalne 10 lata 8 miesiąc temu #7

  • Grzegorz Migdał Avatar
  • Grzegorz Migdał
Autor tego forum może coś o tym powiedzieć. Wszak pan Migdał sam niedawno był w tvn jak to cudownie przejął z rąk prezesa mieszkanie :) Problem Panie Migdał polega na tym, że sam jesteś umoczony a po tej aferze w tvn kompletnie niewiarygodny. Porządki trzeba było zacząć od siebie :) teraz trochę za późno.

Mieszkania Komunalne 10 lata 8 miesiąc temu #12

  • kuk Avatar
  • kuk
Gdyby nawet to nie jest ani radnym ani podwładnym burmistrza i jeśli przejął to miał najwyrażniej do tego prawo, a afera może byc dopiero jak wyjdzie ilu klakierów sie wzbogaciło

Mieszkania Komunalne 10 lata 8 miesiąc temu #14

  • ... Avatar
  • ...
podszywanie się pod kogoś jest karalne

Mieszkania Komunalne 10 lata 8 miesiąc temu #37

  • pracownik Avatar
  • pracownik
Jestem anonimawa mam koleżankę która pracuje w Spółdzielni Mieszkaniowej wiem kto obdzielał Mieszkania w Brzesku swoim . Dostawały rodziny radnych np.(...) Pani (...), itp, kręcili przy tym (...), (...) i (...). Podobno drogo kosztowało bokiem kupienie takiego mieszkania.

korubcja 10 lata 8 miesiąc temu #46

  • Olek Avatar
  • Olek
Takim rozdaniem powinna się zająć prokuratura.

korubcja 10 lata 8 miesiąc temu #59

  • Uczesany Edward Avatar
  • Uczesany Edward
100% na TAK dla Wawryki na sesjach nikogo nie dziwi. Wynika z waszych postów, że prawie każdy radny dostał "ochłap" za kilkaset tysięcy

Mieszkania Komunalne 10 lata 8 miesiąc temu #93

  • CBA Avatar
  • CBA
ze sprawdzonych źródeł wiem że ludzie ze stron BIM-u wystąpią w naszym programie "Mamy cię!!" :woohoo:

Mieszkania Komunalne 10 lata 8 miesiąc temu #127

  • Jurek Urban Avatar
  • Jurek Urban
popatrz na Tyrklusia, posiwiał, wory pod oczami, chyba ma sporo na sumieniu :evil:

Mieszkania Komunalne 10 lata 8 miesiąc temu #161

  • sprytny Avatar
  • sprytny
Same przekręty w tym Mieście, przykład ,co zrobił Pan Kazinierz Kural na placu Żwirki i Wigury. Radni wydali zgodę na budowę Kawiarni a tu od samego początku budowa wyglądała dziwnie, zbrojone ściany odpowiedniej grubości i nagle Bank PKO przenosi się do tego budynku i płaci temu Panu za dzierżawę miesięcznie ogromne pieniądze. Typowa ustawka panie Burmistrzu.??

Mieszkania Komunalne 10 lata 8 miesiąc temu #218

  • Grażyna Avatar
  • Grażyna
Powiem wam tak . Pan (.............) dużo może powiedzieć o przydzielaniu mieszkań za przysłowiową złotówkę na podstawionych ludzi tzw. Słupów .Nie powinien milczeć tylko zgłosić tam gdzie trzeba odpowiednim służbom bo w kampanii wyborczej będzie to odbierane jako szukanie haków na władzę . Tak Panie (.....) a teraz się Pan nie obroni i niektórzy radni którzy w tym spisku brali udział. Odwagi życzę.

Mieszkania Komunalne 10 lata 8 miesiąc temu #219

  • staszek Avatar
  • staszek
sprytny napisał:
Same przekręty w tym Mieście, przykład ,co zrobił Pan Kazinierz Kural na placu Żwirki i Wigury. Radni wydali zgodę na budowę Kawiarni a tu od samego początku budowa wyglądała dziwnie, zbrojone ściany odpowiedniej grubości i nagle Bank PKO przenosi się do tego budynku i płaci temu Panu za dzierżawę miesięcznie ogromne pieniądze. Typowa ustawka panie Burmistrzu.??

Zgadz się, budynek został wybudoway niezgonie z przeznaczeniem i powinien byc niezwłocznie rozebrany, ale najwyraxniej burmistrz dobrze wiedział na jaki cele będzie przeznaczony, Radnym cmił i bajerował, ze ma byc tam lodziarnia.

Mieszkania Komunalne 10 lata 8 miesiąc temu #229

  • Okocimska Avatar
  • Okocimska
Największym qur...było to co zrobili w MZGM, a teraz próbują umoralniać. Wstyd. Chyba wydrukuje 20000 ulotek kto i dlaczego stworzył to wolne forum. Będzie dopiero śmiechu co nie miara.

Mieszkania Komunalne 10 lata 7 miesiąc temu #611

  • wyborca ojszczyk Avatar
  • wyborca ojszczyk
pochwalcie się swoim lobbowaniem towarzyszu O.
czy załatwianie mieszkania dla kuzynki żony nie mieści się w granicach lobbingu przyjacielu?
przed wyborami będę miał jeszcze kilka pytań sąsiedzie

Mieszkania Komunalne 10 lata 7 miesiąc temu #728

  • Sąsiad Avatar
  • Sąsiad
Przez te mieszkania Tyrkiel zapadł w chorobę psychiczną i lekarz go nie dopuści do pracy, noi po burmistrzu. Wykończył go administrator.
Time to create page: 0.092 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::