Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: PROPAGANDA

PROPAGANDA 5 lata 4 tygodni temu #9299

  • ucho prezesa Avatar
  • ucho prezesa
Co do propagandy to BIM ile złego zrobił, przez tyle lat pluli po opozycji , mimo to Kwaśniak Czesław walczył z nimi 5 lat i dał rade zmienić władze . Ma Gość satysfakcje a oni Won z Urzędu i to szybko, będzie milion oszczędności w budżecie. Czesław startuj do Sejmu lub Senatu.

PROPAGANDA 5 lata 2 tygodni temu #9305

  • do Tyrkla Avatar
  • do Tyrkla
Widziałem chłopa skulonego , oczy podkrążone , jest bez pracy. Czy ktoś mu może pomóc.

PROPAGANDA 4 lata 9 miesiąc temu #9453

  • ucho prezesa Avatar
  • ucho prezesa
Dlaczego nowe władze nie zlikwidowały szmatławca Bim , mimo szumnych wypowiedzi w kampanii wyborczej. Propaganda nie ma znaczenia jaka pasuje Latosze.

PROPAGANDA 4 lata 9 miesiąc temu #9455

  • Panie Czesiu Avatar
  • Panie Czesiu
Niech Pan się w końcu weźmie za tego nieroba z UM - Latochę

PROPAGANDA 4 lata 4 miesiąc temu #9724

  • urzędnik Avatar
  • urzędnik
Zofia Sitarz już zwolniona z Urzędu Miasta Brzeska . Nareszcie na fałszywym sprzedawczyku się wyznali. Panie Burmistrzu takich jest wiele min Bigaj, Pasierb, itp.

PROPAGANDA 4 lata 4 miesiąc temu #9733

  • komuch Avatar
  • komuch
Dopuki dzban wode nosi . Należało się jej.

PROPAGANDA 4 lata 4 miesiąc temu #9738

  • skuteczny Avatar
  • skuteczny
Czesiek patrz jak się robi politykę, niebawem wariant niepołomocki będzie w brzesku, jest juz nawet kandydat na komisarza :)

PROPAGANDA 4 lata 4 miesiąc temu #9740

  • Pączek Avatar
  • Pączek
PSL kuma się z Drabikiem . Co ja widzę obrotowy dyzma Tomasz Latocha.

PROPAGANDA 3 lata 10 miesiąc temu #9868

  • Ce Avatar
  • Ce
karasiewiczomir.png


Prawda! Napożyczał tych pieniędzy mir. Dziwie się bardzo, że niektórzy samorządowcy utrzymują z nim sztamę, upodabniając się do niego.

Dodam, że to wstyd dla tych samorzadowców, co sponsorują kolesia i jego Przegląd regionalny (z pieniędzy podatników), zwłaszcza w obecnym kryzysie.

PROPAGANDA 3 lata 5 miesiąc temu #9918

  • Leszek Avatar
  • Leszek
Edward Czesak zrezygnował z funkcji członka Zarządu Województwa Małopolskiego!

www.tarnowska.tv/wiadomosci/7059,edward-...odztwa-malopolskiego

PROPAGANDA 3 lata 5 miesiąc temu #9919

  • Leszek Avatar
  • Leszek
zyciebrzeska.pl/2020/11/05/jozefa-szczur...inisterstwa-zdrowia/

Zgodnie z deklaracją ogłoszoną w mediach społecznościowych Józefa Szczurek-Żelazko złożyła rezygnację z pełnionej przez siebie funkcji w Ministerstwie Zdrowia. W ostatnim czasie resort zdrowia znalazł się w centrum uwag. Pani minister aktywnie udzielała się w mediach, będąc jedną z głównych twarzy resortu w trakcie coraz bardziej napiętej sytuacji w systemie ochrony zdrowia. W oświadczeniu nie podała jednak przyczyn podjęcia takiej decyzji.

IMG_5101.jpg

PROPAGANDA 3 lata 5 miesiąc temu #9921

  • Szwagier Avatar
  • Szwagier
Edek też zrezygnował a ustawiłem mi córkę w kopalni w Bochni i syna w agencji rolnej w Brzesku.

PROPAGANDA 3 lata 5 miesiąc temu #9922

  • Azooty Avatar
  • Azooty
Czesiek, edziu niebawem w zarządzie Azotow, z pensja 60 tysięcy miesięcznie, Beata zginąć mu nie pozwoliła

PROPAGANDA 3 lata 5 miesiąc temu #9923

  • ubek Avatar
  • ubek
Tylko kasa a nie wyborcy których kopnął i oszukał. Czy ten Czesak jest chory na mamonę której do grobu sobie nie zabierze,

PROPAGANDA 3 lata 5 miesiąc temu #9924

  • lewak Avatar
  • lewak
Ojciec Czesaka był sekretarzem PZPR na zakładach Azotowych to syn poszedł w jego ślady.
Time to create page: 0.142 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::