Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wawryka u ... Gowina

Wawryka u ... Gowina 10 lata 5 miesiąc temu #1746

Dzisiaj w Tarnowie Jarosław Gowin przedstawił pełnomocników powiatowych ruchu "Godzina dla Polski", którzy będą organizować struktury terenowe w regionie tarnowskim.
Pełnomocnikiem na powiat brzeski jest ... Grzegorz Wawryka :woohoo:
Jak widać raczkujący ruch jeszcze się nie podniósł, a już upadł...

Zobacz materiał filmowy:
tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/1113,jar...wie-i-regionie.html#

Wawryka u ... Gowina 10 lata 5 miesiąc temu #1752

  • Andrzej Małek Avatar
  • Andrzej Małek
jak żałosna i skierowana jedynie na siebie jest polska polityka w skali makro i mikro, to widać również po tym śmiesznym transferze p. Wawryki i jego kolesi do Ruchu Gowina. Nie znając jeszcze tych faktów napisałem i oddałem redakcji tekst pt. "MY i ONI" z przeznaczeniem dopiero na listopad, ale nawet w najśmielszych planach nie przewidywałem, że Ci Panowie tak dobrze wpiszą się w intencje i przesłanie tego felietoniku. Dziękuję, Panom, po raz kolejny daliście niezaprzeczalny dowód na swą gotowość poczynienia wszystkiego, aby tylko pozostać przy władzy, no i w dalszym ciągu zapraszam do tak owocnej współpracy. Tak na marginesie; czemu przypisać , że nie pomyliliście Ruchów ?

Wawryka u ... Gowina 10 lata 5 miesiąc temu #1754

  • Kop w Górę Avatar
  • Kop w Górę
Czytam dzisiejsza Gazetę Krakowską i oczom nie wierzę Grzegorz Wawryka Starosta Brzeski ma budowac struktury parti Gowina w powiecie Brzeskim kto go awansował na Starostę obecnie jest nim hyba Andrzej Potępa.

Wawryka u ... Gowina 10 lata 5 miesiąc temu #1755

  • wyborca Avatar
  • wyborca
Brawo Panie Burmistrzu ! Rób swoje nie oglądaj się na szczekające kundle !

Wawryka u ... Gowina 10 lata 5 miesiąc temu #1756

  • czasomierz Avatar
  • czasomierz
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kilkanaście dni temu na innym portalu lokalni dziennikarze donosili, że vicestarosta będzie pełnomocnikiem p. Gowina na powiat brzeski a może nawet na cały region tarnowski. Widać burmistrz albo miał lepsze dojście do p. Gowina albo był bardziej zdeterminowany aby się pod kogoś "podpinać". :P Znając wzajemną awersję obu panów do siebie oraz przejście p. starosty z pozycji przyjaciela burmistrza do jego kontestatora nie widzę szans aby całą trójka wystąpiła pod jednym szyldem. Widać, że dziennikarze wychodzą z założenia, że jeśli fakty są inne niż ich wyobrażenia to tym gorzej dla faktów. :silly:

Wawryka u ... Gowina 10 lata 4 miesiąc temu #1765

  • lolek Avatar
  • lolek
Kundle to kto ci z Brzesko.com.

Wawryka u ... Gowina 10 lata 4 miesiąc temu #1773

  • Kundle z Borzęcina Avatar
  • Kundle z Borzęcina
Oj kundle to biegaja po Borzęcinie

Wawryka u ... Gowina 10 lata 4 miesiąc temu #1777

  • Kundelku Avatar
  • Kundelku
My piszemy o Brzesku na kogo teraz będziesz szczekał, oby nie ma swojego dotychczasowego Pana Grzesia.

Wawryka u ... Gowina 10 lata 4 miesiąc temu #1784

  • ja Avatar
  • ja
Z czy Wam się kojarzy Wawryka - Wipler,

Wawryka u ... Gowina 10 lata 4 miesiąc temu #1786

  • am Avatar
  • am
ja napisał:
Z czy Wam się kojarzy Wawryka - Wipler,

Wart Pac pałaca, a pałac Paca.

Wawryka u ... Gowina 10 lata 4 miesiąc temu #1792

  • lejter Avatar
  • lejter
am napisał:
ja napisał:
Z czy Wam się kojarzy Wawryka - Wipler,

Wart Pac pałaca, a pałac Paca.

Wawryko czy ty jeszcze masz honor? powiedz jak bedziesz kiedyś jeszcze w RDN i nie zapomnij o tym ze nawet gaworek sie z ciebie smieje i to do rozpuku.

Wawryka u ... Gowina 10 lata 4 miesiąc temu #1797

  • wp Avatar
  • wp
ja napisał:
Z czy Wam się kojarzy Wawryka - Wipler,

Nie obrażaj Wiplera - to porządny człowiek. I nawet dosyć silny skoro az 8 policyjnych partoli musiało się z nim siłować.

Wawryka u ... Gowina 10 lata 4 miesiąc temu #1808

  • Andrzej Małek Avatar
  • Andrzej Małek
Już w najbliższy poniedziałek (4.11.) na blogu felietonik: MY i ONI, gdzie możesz przeczytać o zawartości pierwiastków tragicznych w komedii, a... może odwrotnie? Tak, zdecydowanie to już tylko komedia, czyli nasze codzienne życie. Tekst powstał zanim; na lokalnej scenie teatru komedii zaistniał nowy byt polityczny pod nazwą ble, ble, ble, i zanim na wielkiej narodowej tragi-komicznej scenie zaistniał jeden z jego twórców, guru Wipler, człowiek, który policjantom się nie kłania, i sam chce przywrócić, bez względu na stan upojenia czy porę doby, prawdziwe wartości ruchu ble, ble, ble. Aż się boję, co będzie jak chłop przyjedzie z wizytacją do Brzeska. Ubiegający tydzeń był upojny, a wydarzenia tak przyśpieszają, iż człowiek nie nadąża, szczególnie wtedy, gdy nieopacznie pisze tydzień wcześniej. Mimo wszystko tekst jednak oddaje tą atmosferę. Zapraszam.

Wawryka u ... Gowina 10 lata 4 miesiąc temu #1809

  • Twardy borzecok Avatar
  • Twardy borzecok
Andrzej Małek napisał:
Już w najbliższy poniedziałek (4.11.) na blogu felietonik: MY i ONI, gdzie możesz przeczytać o zawartości pierwiastków tragicznych w komedii, a... może odwrotnie? Tak, zdecydowanie to już tylko komedia, czyli nasze codzienne życie. Tekst powstał zanim; na lokalnej scenie teatru komedii zaistniał nowy byt polityczny pod nazwą ble, ble, ble, i zanim na wielkiej narodowej tragi-komicznej scenie zaistniał jeden z jego twórców, guru Wipler, człowiek, który policjantom się nie kłania, i sam chce przywrócić, bez względu na stan upojenia czy porę doby, prawdziwe wartości ruchu ble, ble, ble. Aż się boję, co będzie jak chłop przyjedzie z wizytacją do Brzeska. Ubiegający tydzeń był upojny, a wydarzenia tak przyśpieszają, iż człowiek nie nadąża, szczególnie wtedy, gdy nieopacznie pisze tydzień wcześniej. Mimo wszystko tekst jednak oddaje tą atmosferę. Zapraszam.
Człowiecze zrozum wreszcie, że nikt nie czyta tych twoich wypocin ! Nie zaśmiecaj naszego forum.

Wawryka u ... Gowina 10 lata 4 miesiąc temu #1810

  • Andrzej Małek Avatar
  • Andrzej Małek
Do poprzednika: przy każdym felietoniku około 1000 wejść, liczę na więcej, no i najważniejsze TY czytasz. Pozdrawiam.
Time to create page: 0.110 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::