Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wawryka u ... Gowina

Wawryka u ... Gowina 10 lata 2 miesiąc temu #2614

  • Zbigniew Filar Avatar
  • Zbigniew Filar
Jak obiecywałem tak jest www.brzeska.tv adres już działa, zapraszamy do zakładki regionu brzeskiego, w ostatnim czasie zmieniamy portal na jeszcze bardziej atrakcyjny!

Wawryka u ... Gowina 10 lata 2 miesiąc temu #2615

  • Wapros Avatar
  • Wapros
Dziękujemy i prosimy w miarę możliwości o więcej (rzetelnych, tak dobrych i złych) wiadomości i relacji.

Wawryka u ... Gowina 10 lata 2 miesiąc temu #2617

  • Do Pana Filara Avatar
  • Do Pana Filara
Z nieba nam Pan spadł z tą Telewizją my w Brzesku nie mamy niezależnych mediów Komuna upadła a u nas dalej rządzi.

Wawryka u ... Gowina 10 lata 2 miesiąc temu #2618

  • r Avatar
  • r
Ta telewizja jest tak samo niezależna jak to forum, które stoi na gminnym serwerze z Borzecina. Radny gawor juz niebawem opublikuje ile telewizja otrzymala

Wawryka u ... Gowina 10 lata 2 miesiąc temu #2619

  • Wapros Avatar
  • Wapros
A Prezes Gawor nie się zajmie uzdrawianiem MPK, bowiem w niedalekiej przyszłości może przejść na wcześniejszą emeryturę.

Wawryka u ... Gowina 10 lata 2 miesiąc temu #2624

  • tales Avatar
  • tales
Wapros napisał:
A Prezes Gawor nie się zajmie uzdrawianiem MPK, bowiem w niedalekiej przyszłości może przejść na wcześniejszą emeryturę.
Albo za kraty , 3 postępowania karne w toku, jak się szybko pojawił tak szybko zniknie

Wawryka u ... Gowina 10 lata 2 miesiąc temu #2759

  • Gowin Avatar
  • Gowin
Panie Burmistrzxu Wawryka zdradziłeś mnie , tak jak Pana Marka Nawarę. Pan Czesław Kwaśniak polityk 1 klasy przeszczegał mnie przed Panem nie posłuchałem, teraz mi Pan podsyła jakiegośc radnego Tadeusza Pasierba na pełnomocnika mojej Partii w Powiecie Brzeskim .Wiem że notowania spadają , ale tak się nie robi????

Wawryka u ... Gowina 10 lata 2 miesiąc temu #2760

  • polonista Avatar
  • polonista
Gowin napisał:
Panie Burmistrzxu Wawryka zdradziłeś mnie , tak jak Pana Marka Nawarę. Pan Czesław Kwaśniak polityk 1 klasy przeszczegał mnie przed Panem nie posłuchałem, teraz mi Pan podsyła jakiegośc radnego Tadeusza Pasierba na pełnomocnika mojej Partii w Powiecie Brzeskim .Wiem że notowania spadają , ale tak się nie robi????
Czesiek DRAMAT. PrzeSZCZegał Co to za słowo?

Wawryka u ... Gowina 10 lata 2 miesiąc temu #2761

  • Śmieszny Avatar
  • Śmieszny
Dramat to będzie z wami wazeliniarzami jak Wawryka przestanie być Burmistrzem, HAHAHa

Wawryka u ... Gowina 10 lata 2 miesiąc temu #3155

  • Polityk Avatar
  • Polityk
Zdumiałem się gdy na spotkanie w Krakowie w dn 17, 02 z Gowinem pokazał sie Tadeusz Pasierb on reprezentował Burmistrza. Śmiech mnie ogarnął jak reprezentował tą Partię......ale resztę zostawię na pózniejsze czasy. Zadaje sobie pytanie co się dzieje z Grzegorzem Wawryką??

Wawryka u ... Gowina 10 lata 2 miesiąc temu #3165

  • j-23 Avatar
  • j-23
Jak ten Pan zadzwoni przed wyborami o mój głos na niego to usłysz brutalną prawdę o sobie. Karierowicz

Wawryka u ... Gowina 10 lata 2 miesiąc temu #3170

  • teresa Avatar
  • teresa
polonista napisał:
Gowin napisał:
Panie Burmistrzxu Wawryka zdradziłeś mnie , tak jak Pana Marka Nawarę. Pan Czesław Kwaśniak polityk 1 klasy przeszczegał mnie przed Panem nie posłuchałem, teraz mi Pan podsyła jakiegośc radnego Tadeusza Pasierba na pełnomocnika mojej Partii w Powiecie Brzeskim .Wiem że notowania spadają , ale tak się nie robi????
Czesiek DRAMAT. PrzeSZCZegał Co to za słowo?

Taki styl u gościa to standard, milusia też za niedługo spuści po brzytwie. Nawet Roman Ciepiela go wykapował i wpuścił jak dzieciaka w maliny tj; remont ulicy Solskiego. Przypomnę miasto do nieswojej drogi inwestycji wpompowało ponad 3 mil złotych, i nie ma dziwoty , ze później na remonty dróg gminnych brakuje środków, nie ma na zwykłe załatanie dziur.

Wawryka u ... Gowina 10 lata 2 miesiąc temu #3172

  • anna Avatar
  • anna
j-23 napisał:
Jak ten Pan zadzwoni przed wyborami o mój głos na niego to usłysz brutalną prawdę o sobie. Karierowicz

I spytaj kiedy rozliczy się z PDM

Wawryka u ... Gowina 10 lata 1 miesiąc temu #3189

  • ela Avatar
  • ela
Polityk napisał:
Zdumiałem się gdy na spotkanie w Krakowie w dn 17, 02 z Gowinem pokazał sie Tadeusz Pasierb on reprezentował Burmistrza. Śmiech mnie ogarnął jak reprezentował tą Partię......ale resztę zostawię na pózniejsze czasy. Zadaje sobie pytanie co się dzieje z Grzegorzem Wawryką??

Wawryka jak zobaczył notowania partii Gowina, przetarł oczy..., podumał, podumał, i zgodnie z głosem doradców rakiem się wycofał, cały czas robiąc pozory zwolennika Jarka. Start pod szyldem POlska Razem będzie dotkliwą porażką gzesia w pierwszej turze, mogę się z wami już dzisiaj założyć.. Czyżby STCHÓRZYŁ ???

Wawryka u ... Gowina 10 lata 1 miesiąc temu #3191

  • wawra Avatar
  • wawra
ela napisał:
Polityk napisał:
Zdumiałem się gdy na spotkanie w Krakowie w dn 17, 02 z Gowinem pokazał sie Tadeusz Pasierb on reprezentował Burmistrza. Śmiech mnie ogarnął jak reprezentował tą Partię......ale resztę zostawię na pózniejsze czasy. Zadaje sobie pytanie co się dzieje z Grzegorzem Wawryką??

Wawryka jak zobaczył notowania partii Gowina, przetarł oczy..., podumał, podumał, i zgodnie z głosem doradców rakiem się wycofał, cały czas robiąc pozory zwolennika Jarka. Start pod szyldem POlska Razem będzie dotkliwą porażką gzesia w pierwszej turze, mogę się z wami już dzisiaj założyć.. Czyżby STCHÓRZYŁ ???
Gówno wiesz !
Time to create page: 0.101 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::