Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Wawryka u ... Gowina

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) :( :) :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :oops: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Historia tematu:: Wawryka u ... Gowina

Maks. pokazywanych 6 ostatnich postów - (ostatni post jest pierwszy)
2 miesiąc 1 tydzień temu #9854

ucho

 Avatar

Grzesiu wróć bo dyzma to prostak i zniszczy Brzesko.
2 lata 4 miesiąc temu #8456

pamiętliwy

 Avatar

Wawryka się ratuje aby Gowin go poparł ale Tadeusz Pasierb sprzedał kolegów z Solidarności w przedsiębiorstwie drogowo - mostowym za prywatne swoje interesy a tego mu już Solidarność z PISem nie wybaczy.
5 lata 2 miesiąc temu #6836

poseł

 Avatar

Start Burmistrza Wawryki na posła z listy PIS odbierze Czesakowi głosy . Na pewno będzie lepszym posłem a wybory uzupełniające wyłonią Burmistrza który rozbije tą sitwę urzędasów. Ja mu pomogę w kampanii żeby uzdrowić Brzesko.
5 lata 2 miesiąc temu #6834

HIT

 Avatar

Burmistrz Grzegorz Wawryka będzie startował na Posła z listy pis promuje go Pan Jarosław Gowin. Będą rozpisane wybory samorządowe w Brzesku gdy zostanie Posłem , Idzie w ślady Jana Musiała bo już nie ma szans na kolejną kadencję.
5 lata 11 miesiąc temu #5187

obeznany

 Avatar

Pasierb w partii Gowina ma 2 członków a sam jeszcze zapisał się dodatkowo do Solidarności emerytów i rencistów żeby go popierali w wyborach na radnego. Nic mu to nie pomoże, koniec oszukiwania wyborców buroku.
6 lata 2 tygodni temu #4667

obserwator

 Avatar

Z tego co wiem Adam już pracuje w Warszawie w Ministerstwie u Pana Kosiniaka ma służbowy samochód i komfortowe mieszkanie a ty piepszysz o bezrobociu. Chyba że tobie ono grozi.
Time to create page: 0.132 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::