Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Wawryka u ... Gowina

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) :( :) :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :oops: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Historia tematu:: Wawryka u ... Gowina

Maks. pokazywanych 6 ostatnich postów - (ostatni post jest pierwszy)
2 lata 2 miesiąc temu #10038

Anonim

 Avatar

Czy można być wiarygodny dla swoich wyborców krytykując Polski Ład, skoro partia Porozumienie z Prezesem Jarosławem Gowinem i posłem Stanisławem Bukowcem głosowała za Polskim Ładem, jednocześnie gmina Borzęcin dziękuje na stronach internetowych posłance Pis Józefie Szczurek- Żelazko za otrzymane pieniądze z Polskiego Ładu. Nie ośmieszajcie się!

www.rdn.pl/news/poslowie-porozumienia-ja...wanie-polskiego-ladu
2 lata 8 miesiąc temu #9967

pisior

 Avatar

Struktury Gowina w powiecie brzeskim buduje Kwaśniak Janusz wójt Borzęcina a nie Wawryka Grzegorz. Jesteście nie doinformowani.
4 lata 2 dni temu #9854

ucho

 Avatar

Grzesiu wróć bo dyzma to prostak i zniszczy Brzesko.
6 lata 2 miesiąc temu #8456

pamiętliwy

 Avatar

Wawryka się ratuje aby Gowin go poparł ale Tadeusz Pasierb sprzedał kolegów z Solidarności w przedsiębiorstwie drogowo - mostowym za prywatne swoje interesy a tego mu już Solidarność z PISem nie wybaczy.
9 lata 2 tygodni temu #6836

poseł

 Avatar

Start Burmistrza Wawryki na posła z listy PIS odbierze Czesakowi głosy . Na pewno będzie lepszym posłem a wybory uzupełniające wyłonią Burmistrza który rozbije tą sitwę urzędasów. Ja mu pomogę w kampanii żeby uzdrowić Brzesko.
9 lata 2 tygodni temu #6834

HIT

 Avatar

Burmistrz Grzegorz Wawryka będzie startował na Posła z listy pis promuje go Pan Jarosław Gowin. Będą rozpisane wybory samorządowe w Brzesku gdy zostanie Posłem , Idzie w ślady Jana Musiała bo już nie ma szans na kolejną kadencję.
Time to create page: 0.066 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::