Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wybory do Parlamentu Europejskiego

Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 lata 11 miesiąc temu #4631

  • gruby Avatar
  • gruby
Nigdy gdy kandydowali nie podszywali się pod piłkę nożną a każdą ich kampanię wyborczą pamiętam. Kłamiesz.

Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 lata 11 miesiąc temu #4636

  • OKS Avatar
  • OKS
gruby napisał:
Nigdy gdy kandydowali nie podszywali się pod piłkę nożną a każdą ich kampanię wyborczą pamiętam. Kłamiesz.
A epizod Kwaśniaka w OKSie to co ?

Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 lata 11 miesiąc temu #4639

  • mały Avatar
  • mały
Jako Prezes Kwaśniak wprowadził OKS do 1 ligi to sukces, oraz w pucharach grała drużyna pięknie a teraz co się dzieje.Katastrofa. Posła nie widziałem na zadnym meczu z tym Tomaszewskim to ściema.

Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 lata 11 miesiąc temu #4641

  • lecytyna Avatar
  • lecytyna
mały napisał:
Jako Prezes Kwaśniak wprowadził OKS do 1 ligi to sukces, oraz w pucharach grała drużyna pięknie a teraz co się dzieje.Katastrofa. Posła nie widziałem na zadnym meczu z tym Tomaszewskim to ściema.
Widzę, że masz krótką pamieć i nie pamiętasz jak Kwaśniak przy Okocimskim paśniku wypasał lokalnych politykierów (wójów, burmistrzów, starostów i innych pasożytów społecznych).

Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 lata 11 miesiąc temu #4647

  • Respondent Avatar
  • Respondent
Szok!!! PiS traci poparcie w regionie i po raz pierwszy nie prowadzi w przedwyborczych sondażach!

sondaz-eurowybory.jpg

Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 lata 11 miesiąc temu #4654

  • Przegląd Regionalny Avatar
  • Przegląd Regionalny
Zdecydowanie Ziobro i Gowin odebrał Pisowi elektorat w Małopolsce, tj około 15 %.

Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 lata 11 miesiąc temu #4657

  • Janusz Avatar
  • Janusz
Tylko Korwin-Mikke może nas uratować i wysadzić z siodła czereśniaków z Borzęcina

Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 lata 11 miesiąc temu #4660

  • A ku-ku ! Avatar
  • A ku-ku !
Kwaśniaki no i co ? Zatkało kakało !

"Banery, plakaty i inne materiały wyborcze kandydata do Parlamentu Europejskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości, Edwarda Czesaka nie łamią prawa. Tak zdecydował wczoraj Sąd Apelacyjny w Krakowie. Kilka dni temu poseł został pozwany do sądu, w trybie wyborczym przez radnego powiatu tarnowskiego, a zarazem kandydata Polski Razem do PE, Pawła Augustyna. Sąd I instancji przyznał rację radnemu, ale drugiej instancji miał inne zdanie w tej sprawie. Ostatecznie okazał się, że materiały wyborcze (poszło o hasło) nie łamią prawa. Poseł Czesak wydał oświadczeni w tej kwestii.
Cytujemy je w całości:
Oświadczenie
Kilka dni temu zostałem podany do sądu w trybie wyborczym przez jednego z kontrkandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Oskarżył mnie jakobym rzekomo rozpowszechniał na swoich materiałach wyborczych nieprawdziwe informacje. Sprawę wygrałem. Sąd przyznał mi rację. Jestem jedynym kandydatem Prawa i Sprawiedliwości ziemi tarnowskiej w zbliżających się wyborach do europarlamentu. Moja kampania polega na bezpośredniej i rzetelnej rozmowie z mieszkańcami Regionu. Ubolewam, że niektórzy kandydaci próbowali moim kosztem robić sobie w sądzie kampanię wyborczą. Przegrali. W trosce o swoje dobre imię zwracam się z prośbą o poinformowanie opinii publicznej, że zarzuty jakie skierowano pod moim adresem, o czym donosiły media, są nieprawdziwe – napisał w oświadczeniu Edward Czesak."

brzesko.com.pl/index.php?option=com_cont...w-brzesku&Itemid=117

Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 lata 11 miesiąc temu #4661

  • Bill Avatar
  • Bill
Najbardziej niezadowolona z takiego obrotu sprawy będzie drukarnia, w której sztab Czesaka drukował plakaty. Już pewnie zacierali ręce, że trzeba będzie drukować nowe plakaty i billboardy, a tu zonk... Swoją drogą ciekawe czemu sąd w Tarnowie uznał, że hasło wyborcze wprowadza w błąd, a sąd w Krakowie miał odmienne zdanie. Co Sąd to obyczaj?

Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 lata 11 miesiąc temu #4662

  • Śmieszny Avatar
  • Śmieszny
A kogo miało zatkać kakało. Kwaśniaki do Sądu nie skarżyli Czesaka. Śnią ci się ci bracia po nocach.

Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 lata 11 miesiąc temu #4665

  • Garaż Avatar
  • Garaż
Śmieszny napisał:
A kogo miało zatkać kakało. Kwaśniaki do Sądu nie skarżyli Czesaka. Śnią ci się ci bracia po nocach.
Czesiek proponuję ci podjechać do domu w Brzesku i wypompować wodę z garażu. W Brzesku leje ja sk....syn !

Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 lata 11 miesiąc temu #4666

  • troskliwy Avatar
  • troskliwy
Czesiek ma zrobione odpowiednie odwodnienia i grama wody nie będzie miał ,kto ty jesteś dobrodzieju że tak się martwisz o niego?

Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 lata 11 miesiąc temu #4668

  • Polityk Avatar
  • Polityk
Zmartwiony jestem że Poseł Edward Czesak z tego co donosi prasa w sondażach nie przekroczył 1% poparcia.

Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 lata 11 miesiąc temu #4675

  • Urzędnik Avatar
  • Urzędnik
Kowalski z Traczem graja na kilka frontów i wpuszczają Posła Czesaka w maliny dlatego przegra wybory.

Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 lata 11 miesiąc temu #4676

  • !!! Avatar
  • !!!
Polityk napisał:
Zmartwiony jestem że Poseł Edward Czesak z tego co donosi prasa w sondażach nie przekroczył 1% poparcia.

Szok!!! JEDYNY kandydat z regionu tarnowskiego i tylko 1% ??? Nie do pomyślenia!!!
Time to create page: 0.112 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::