Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wybory do Sejmiku Małopolskiego

Wybory do Sejmiku Małopolskiego 1 rok 9 miesiąc temu #8931

• Pis Avatar
  • Pis
Hasło PIS jest : Tu się urodziłem, tu mieszkam tu są moje korzenie i tu jest moja mała Ojczyzna. Dlatego Brzesko już ma dość skoczków w Sejmie i Nie chce mieć w Sejmiku ??? Pan Józef Gawron startuje z naszego okręgu mimo że jest z Proszowic. Zadziwiające jest dlaczego nie startuje ze swojego okręgu ?

Wybory do Sejmiku Małopolskiego 1 rok 9 miesiąc temu #8940

• Ewa Avatar
  • Ewa
Czytałem ulotkę Pana radnego Sejmiku Adama Kwaśniaka i skuteczność jego zadziwiająca, wiele inwestycji poczyniono w tej kadencji a co inni radni PIS z Panią Pieczarka na czele zrobili dla regionu. Nic i Nic.

Wybory do Sejmiku Małopolskiego 1 rok 9 miesiąc temu #8941

• Michał Avatar
  • Michał
Ewo, zgadzam się z Tobą.... Oto ta ulotka, a pani Pieczarka oprócz nożyka do masła, nie ma nic do zaoferowania!

ulotka_AK1.jpg

ulotka_AK2.jpg

Wybory do Sejmiku Małopolskiego 1 rok 8 miesiąc temu #8994

• janek Avatar
  • janek
Może się tak zdarzyć że Stanisław Sorys zostanie v-ce Prezydentem Miasta Tarnowa i z mocy ustawy traci mandat radnego Sejmiku i na to miejsce zostanie wchodzi kolejny z listy PSL który otrzymał najwyższy wynik a więc Adam Kwaśniak.

Wybory do Sejmiku Małopolskiego 1 rok 8 miesiąc temu #8996

• Mir Avatar
  • Mir
Czesiu nic z tego. Zostanie pełnomocnikiem prezydenta, z pensja wiceprezydenta, ale nie będzie musiał rezygnować z mandatu. Więc Lipton twój :cheer:

Wybory do Sejmiku Małopolskiego 1 rok 8 miesiąc temu #9001

• Tyrkiel Avatar
  • Tyrkiel
Adam na v-ce Burmistrza Brzeska.

Wybory do Sejmiku Małopolskiego 1 rok 8 miesiąc temu #9023

• Brach wiceburmistrzem Avatar
  • Brach wiceburmistrzem
Gratulacje dla Grzegorza Bracha

Wybory do Sejmiku Małopolskiego 1 rok 8 miesiąc temu #9032

• Obserwator Avatar
  • Obserwator
Grzegorz Brach bardzo słaby wynik uzyskał do Sejmiku z wyliczeń wynika gdy by nie Adam Kwaśniak i jego prawie 5200 głosów PSL nie miało by mandatu do Sejmiku, mało tego gdyby Adam zdobył 400 głosów mniej to 6 mandat byłby dla PIS. Adam nie startując do Powiatu uratował Ludowcom Honor w okręgu tarnowskim gdzie startuje lider Partii Władysław Kosiniak - Kamysz. Taka jest prawda.

Wybory do Sejmiku Małopolskiego 1 rok 8 miesiąc temu #9033

• do Polityka Avatar
  • do Polityka
To w takim razie Adam na v-ce Prezydenta Krakowa lub Tarnowa. A co do wpisów to czy jeszcze ktoś słucha tych bajek Kowalskiego i Tracza ? i bardzo się dziwie że skompromitowani ci faceci w PIS są jeszcze zatrudniani przez niektórych Wójtów i Starostę. Miejcie Honor Panowie.

Wybory do Sejmiku Małopolskiego 1 rok 8 miesiąc temu #9039

• radny Avatar
  • radny
Bardzo dobry wybór na Marszałka Witka Kozłowskiego z Sącza. Doświadczenie jako radny Sejmiku od AWS tj kilka kadencji będzie procentowało w zarządzaniu Województwem. Wiele razy odwiedzał Brzesko z Marszałkiem Nawarą i z radnym Sejmiku Czesławem Kwaśniakiem.

Wybory do Sejmiku Małopolskiego 1 rok 6 miesiąc temu #9175

• C Avatar
  • C
„Za niezrealizowane obietnice wyborcze powinno się karać” -mówi Stanisław Pasoń.

Obietnice wyborcze już dawno przestały być tym, czym powinny. Politycy przyzwyczaili nas do tego, że w kampanii wyborczej obiecują złote góry, aby potem dostać amnezji. Stanisław Pasoń, radny Sejmiku Województwa Małopolskiego uważa, że takiego polityka powinno się bezkarnie nazwać kłamcą.

Całość bardzo ciekawej rozmowy: www.starosadeckie.info/polityka/za-niezr...owi-stanislaw-pason/

Słusznie Stasiu. Dotyczy to szczególnie włodarzy samorządów, którzy propagandą medialną za pieniądze podatników oszukują wyborców bo stołek Wójta, Burmistrza czy Prezydenta jest dla nich najważniejszy i stosują znaną teorie z lat komuny kłam, kłam, kłam a coś z tego zostanie.
Time to create page: 0.221 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::