Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wybory Samorządowe

Wybory do Rad Miasta i Powiatu 7 lata 3 miesiąc temu #7886

  • Bankowiec Avatar
  • Bankowiec
Nareszcie się biorą za oszustów i Wielki przedsiębiorca i działacz od korwina i kandydat do Rady Powiatu w ostatnich wyborach - Mariusz Smoleń z Brzeska straci pracę w tym swoim parabanku czy jak to zwą - lichwie.

lichwy.jpg


Pełny artykuł: niezalezna.pl/91315-rzad-pis-kontynuuje-walke-z-lichwiarzami

Wybory do Rad Miasta i Powiatu 7 lata 2 miesiąc temu #7891

  • Opozycjonista Avatar
  • Opozycjonista
Czy zmiana zgniłego układu rządzącego już przez 3 kadencje Miastem Brzesko jest możliwa ?
Obecna koalicja PIS i Wspólnota Samorządowa doprowadziła Miasto do ruiny gospodarczej . Ale czy Mieszkańcy to widzą ? Czy propaganda w opłacanych mediach i forach internetowych przez Burmistrza nadal zwycięży ?
Myślę że społeczeństwo już w najbliższych wyborach samorządowych nie da się nabić w butelkę tylko postawi na radykalne zmiany Radnych, Burmistrza i sitwy urzędniczej.
Ale aby tak się stało potrzeba Zjednoczenia całej opozycji łącznie z komitetem Pana Ryszarda Ciaćka " Szansa dla Brzeska ".
Uważam że musi niebawem nastąpić wyłonienie wspólnego kandydata na Burmistrza który nie jest powiązany z układami władzy i dokona znaczących zmian w funkcjonowaniu Urzędu Miasta dla dobra Mieszkańców .
Wyłonienie Kandydata i promowanie go wiąże się ze znacznymi środkami finansowymi które w większości musi pokryć kandydat i o tym też należy pamiętać ?
Myślę że dobrym Kandydatem na Burmistrza który posiada w/w cechy byłby Pan Tomasz Latocha v-ce Przewodniczący Rady Powiatu i v-ce Prezes Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego .
Potrzeba więc aby w najbliższym czasie rozpocząć już polityczne rozmowy które powinny zakończyć się na Wiosnę już po zmianie ordynacji wyborczej przez Sejm.
Pozdrawiam .
Cz . K.

Wybory do Rad Miasta i Powiatu 7 lata 2 miesiąc temu #7909

  • Prawnik Avatar
  • Prawnik
Po zmianie ordynacji wyborczej przez Sejm wybory samorządowe mogą odbyć się jeszcze jesienią 2017 r. Obecny Burmistrz Wawryka nie będzie mógł startować i trzeba zrobić wszystko aby wygrał ktoś z poza układu rządzącego Miastem od 8 lat tj ( , Wspólnota Samorządowa i PIS ). Jedynie wtedy runie układ kolesiostwa i nepotyzmu i czystka zostanie przeprowadzona w Urzędzie Miasta i spółkach komunalnych. Kandydat który wyraził zgodę już na kandydowanie na Burmistrza Tomasz Latocha ( radny powiatowy ) jest w stanie jeszcze uratować Brzesko od degradacji i zapaści gospodarczej.

Wybory do Rad Miasta i Powiatu 7 lata 2 miesiąc temu #7925

  • Obłuda Avatar
  • Obłuda
Przefarbowane lisy z władz powiatu brzeskiego nagle zapałały sympatią do PIS. Chłopcy z PO widzą że koryto w wyborach samorządowych im się urwie i mają strach w oczach i nagle : Pani Poseł Szczurkowa wspaniała. Pan Poseł Czesak świetny a v-ce Wojewodę by po dupci całowali. Hehe.
Panie Kaczyński być nadal tak konsekwentny w swoich zasadach jak dotychczas i niech Cię Pan Bóg szczerze od fałszywych przyjaciół.

Wybory do Rad Miasta i Powiatu 7 lata 1 miesiąc temu #7928

  • Jarek Avatar
  • Jarek
Kaczyński: Oczekujemy kandydatów na samorządowców we wszystkich gminach

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział w niedzielę w Kielcach, że przed najbliższymi wyborami samorządowymi ugrupowanie oczekuje na kandydatów we wszystkich gminach. "Chcemy mocnego składu w każdym województwie" - podkreślił polityk.

Cały artykuł: fakty.interia.pl/polska/news-kaczynski-o...wszystki,nId,2344440

0006CDZDK7D70BOE-C122-F4.jpg

Wybory do Rad Miasta i Powiatu 7 lata 1 miesiąc temu #7931

  • Anonim Avatar
  • Anonim
Nowa ordynacja wyborcza oraz dwu kadencyjność włodarzy może uzdrowić wiele miast, w tym Brzesko. Wtedy padną kliki i mafie w Urzędach. Burmistrza Grzegorza W. już nie będzie a z nim popłyną: v-ce, sekretarz, dział promocji, niektórzy naczelnicy wydziałów UM, dyr MOK, prezesi niektórych spółek komunalnych, słynny Tadeusz P z MPEC oraz piszących w BIM i opłacani mirowie. Nowy Burmistrz taką zmianę dla dobra Mieszkańców musi dokonać. Aby to się udało musi on wywodzić się z poza obecnego układu samorządowego bo inaczej to będzie fikcja i kontynuacja. Śmiałem się wczoraj do mojego kolegi z Brzeska że najbardziej chyba ze wszystkich Mieszkańców będzie zadowolony Czesław K którego celem od lat jest obalenie Burmistrza i jego świty.

Wybory do Rad Miasta i Powiatu 7 lata 1 miesiąc temu #7938

  • Polityk Avatar
  • Polityk
Tym razem tylko 2 kadencje i emerytura, taka będzie ordynacja wyborcza .Tupta nogami starosta brzeski Andrzej Potępa popierający PO a teraz już zmienił partie i chce popierać PIS. Panie Starosto koniec Pana nadchodzi . Pis nie potrzebuje malowanych Lisów.

Wybory do Rad Miasta i Powiatu 7 lata 1 miesiąc temu #7948

  • gk Avatar
  • gk
Zaczyna krążyć opinia wśród samorządowców, że zjednoczony wokół wielu stowarzyszeń Kukiz'15 może mocno namieszać w wyborach samorządowych w okręgu tarnowskim. Zachęcam do przeczytania tekstu z dzisiejszego wydania Gazety Krakowskiej.

Gazeta_Krakowska_24-02.jpg

Wybory do Rad Miasta i Powiatu 7 lata 1 miesiąc temu #7951

  • Ciekawski Avatar
  • Ciekawski
Wspomnicie ten mój wpis po wyborach samorządowych jakie są przymiarki które się mi na pewno sprawdzą !!!!!
To będzie ewenement w skali Kraju .

Kwaśniak Adam wystartuje na Wójta Borzęcina.

Kwaśniak Janusz na Burmistrza Brzeska i radnego powiatowego z gminy Borzęcin.

Kwaśniak Czesław na radnego województwa z lisy Kukiz- 15.


Czesław będzie zmuszony kandydować bo Braciszki muszą mieć przełożenie na środki unijne u Marszałka.




Wszyscy mają duże szanse wygrać ponieważ zostaną wzmocnieni mediami ogólnopolskimi bo takiego przypadku jeszcze w Kraju nie było.

Wybory Samorządowe 7 lata 5 dni temu #7976

  • IPN Avatar
  • IPN
Kogo wybrali na Wójta mieszkańcy Dębna?? Czy wiedzieli o przeszłości pana Kozłowskiego???!!!

katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/138528

Wybory Samorządowe 7 lata 20 godzin temu #7978

  • dębniok Avatar
  • dębniok
Ja na niego głosowałem i nie wiedziałem że to TW Operator.
Starosta wiedział ale go krył i mnie nie powiedział.

Wybory Samorządowe 7 lata 20 godzin temu #7979

  • Urzędnik Avatar
  • Urzędnik
Ojciec urzędnika Bigaja z niechlubną przeszłością pracownik UB w Brzesku
Gdyby o tym wiedział Czesław Kwaśniak gdy był Przewodniczącym AWS to na zbity pysk by go wypierdo...z Urzędu.
Dzieci Ubowców zagnieździły się w wydziale promocji. Panie Burmistrzu Wawryka dalej nic się nie stało. Ale niebawem Stanie SIĘ>
Poniżej Nazwiska oprawców Urzędu Bezpieczeństwa w Brzesku uzyskane z IPN.

Wybory do Rad Miasta i Powiatu 7 lata 19 godzin temu #7980

  • IPN Avatar
  • IPN
Z archiwów IPN. Powiatowy Urząd Bezpieczeństwa Publicznego w Brzesku. Obsada z 1945 rok :


Szef UB mjr Goleb Edward
Z-ca Szefa por. Korga Michał

Referenci: sierż. Bigaj Jan - katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/8666
szer. Cyganik Władysław
kpr. Jaśko Piotr
szer. Mankiewicz Henryk
kpr. Gancarz Alfred
szer. Bezdyk Kazimierz
szer. Tomasik Stanisław
kpr. Kącik Adam
kpr. Baranik Władysław
kpr. Grzek Józef
chor. Nowak Jan
sierż. Kryca Wojciech
kpr. Czernecki Władysław
sierż. Rejdych Henryk
chor. Bagiński Mieczysław
plut. Jędrzejczyk Jan
chor. Nowak Mieczysław
plut. Kornobis Stanisław
plut. Piłat Stefan
kpr. Czopek Tadeusz
kpr. Bolek Stanisław
sierż. Rajter Stanisław
kpr. Wołek Jan
sierż. Lech Władysław
szer. Drąg Władysław
szer. Grzesik Władysław
szer. Kimsztacz Władysław
szer. Pęcak Paweł

IPN_logo.png

Wybory do Rad Miasta i Powiatu 6 lata 11 miesiąc temu #7983

  • Kapuś Avatar
  • Kapuś
Czy znacie przeszłość Krzysztofa Bigaja i jego pochodzenie tzn ( nacje ) ? Wojskowy ds. politycznych do roku 1990 w JW Dęblin . Po rozwiązaniu jednostki z konkubiną przyjechał do Brzeska sprzedawał warzywa w zieleniaku i działał razem z milicją. Nadszedł czas kiedy wpisał się do Unii Wolności i został radnym i tak załapał się do roboty destrukcyjnej w Urzędzie Miasta. Podszył się pod działacza Armii Krajowej i oszukał prawdziwych patriotów aby przykryć swoją przeszłość został kierownikiem koła AK w Brzesku. Fałsz i obłuda z tego człowieka zionie. Damy mu rade przyjdzie taki czas ?

Wybory do Rad Miasta i Powiatu 6 lata 5 miesiąc temu #8154

  • Wyborca Avatar
  • Wyborca
Jestem zdecydowanie za takimi pomysłami!!!

ujawniac.jpg
Time to create page: 0.113 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::