Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Referendum ws. JOW

Referendum ws. JOW 8 lata 9 miesiąc temu #7159

  • JOW Avatar
  • JOW
Temat poświęcony referendum w sprawie JOW-ów, finansowania partii i prawa podatkowego, które odbędzie się 6 września 2015 r. Zapraszamy do dyskusji i wyrażania swoich opinii na ten temat.

Referendum ws. JOW 8 lata 9 miesiąc temu #7161

  • T Avatar
  • T
W Tarnowie powstaje komitet wspierający referendum ws. wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych.
Poparcie dla idei forsowanej przez Paweł Kukiz udzieliło Stowarzyszenie ,,Razem dla sportu".

DSC_0769a.jpg


DSC_8276a.jpg

Referendum ws. JOW 8 lata 9 miesiąc temu #7165

  • tarnowska.tv Avatar
  • tarnowska.tv
Komitet Referendalny JOW rusza pełną parą! W Tarnowie Czesław Kwaśniak już założył Grupę Inicjatywną, a w powiecie brzesko--bocheńskim Wójt Gminy Borzęcin zaangażuje się w rozwój tego Komitetu.

Poniżej wypowiedź p. Czesława Kwaśniaka ws. referendum w tarnowska.tv:

tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/6026,cze...-jow-w-tarnowie.html

Referendum ws. JOW 8 lata 9 miesiąc temu #7168

  • Informator Avatar
  • Informator
Widzę że Czesiek przygotowuje przedpole braciszkowi Januszkowi Wójtowi do kandydowania na Posła.

Referendum ws. JOW 8 lata 9 miesiąc temu #7171

  • JOW Avatar
  • JOW
Sobota wyjazd do Lubina na konwencję Pawła Kukiza . Brzesko jedzie.

Referendum ws. JOW 8 lata 9 miesiąc temu #7173

  • JOW Avatar
  • JOW

Referendum ws. JOW 8 lata 9 miesiąc temu #7176

  • Do JOW Avatar
  • Do JOW
Proszę nas informować szczegółowo i merytorycznie odnośnie referendum o Jednomandatowych Okregach Wyborczych. Jest to jedyna strona na której mogę się dowiedzieć prawdy co się dzieje w Brzesku .

Referendum ws. JOW 8 lata 9 miesiąc temu #7177

  • MK Avatar
  • MK
JUTRO LUBIN!

Reprezentacja komitetu JOW z Tarnowa i Brzeska wyjeżdża jutro rano na Zjazd Ogólnopolski komitetów referendalnych JOW do Lubina i spotkanie z Pawłem Kukizem.

Dołączamy do kolegów z Krakowa którzy wyjeżdżają autokarami spod bramy Stadionu piłkarskiego Wisły Kraków.

Pan Czesław Kwaśniak podkreśla, że integracja Komitetów JOW w Małopolsce jest nam niezbędnie potrzebna i ze wspólnego wyjazdu jest bardzo zadowolony.

Zapraszam do dalszej współpracy. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z kol. Czesławem Kwaśniakiem poprzez wiadomości na Facebook'u.

Referendum ws. JOW 8 lata 9 miesiąc temu #7179

  • antyJOW Avatar
  • antyJOW
Polecam na tej stronie artykuł poświęcony zaletom i wadom JOWów. Podejmujcie decyzje świadomie.

jagiellonski24.pl/

Referendum ws. JOW 8 lata 9 miesiąc temu #7180

  • antyJOW Avatar
  • antyJOW

Referendum ws. JOW 8 lata 9 miesiąc temu #7181

  • KuuKuryku Avatar
  • KuuKuryku
antyJOW napisał:
Tylko coś Ci się pomyliło, bo akurat te artykuły są proJOW, a nie antyJOW....

JOWy są jedynym sposobem na zburzenie obecnego systemu i oderwanie tych przemierzłych mord od koryta i z ekranów TV. Dopóki nie będzie JOWów to te same gęby będą do nas przemawiać i za nasze pieniądze będą się huśtać. Zrozumcie to wreszcie ludzie!!!!

Referendum ws. JOW 8 lata 9 miesiąc temu #7182

  • antyJOW Avatar
  • antyJOW
Rozumiem, że chciałbyś się z kolei sam pohuśtać tym razem za większe niż w samorządzie pieniądze. Do Kukiza pchają się wszelkiej maści nieudacznicy, karierowicze i oportuniści, którzy już nie jedną partię mają w cv. Jedyne co mnie pociesza to fakt, że kiedy ludzie zobaczą na listach te nazwiska to nawet poparcie mitycznego Kukiza im nie pomoże. Linki do tekstów nieprzychylnych Kukizowi są przez administratora tego forum kasowane. Taka jest ta wasza "wolność słowa". Ciekawe czy ten post się ukaże. Spokojnie do wyborów jeszcze sporo czasu. Ogłosicie listy w okręgu to się ludziom odsłoni oblicza "antysystemowców". Hipokryci

Referendum ws. JOW 8 lata 9 miesiąc temu #7183

  • łysy Avatar
  • łysy
Włącz się w pracę na rzecz referendum JOW to nie będzie list w okręgu , a nie nazywaj ludzi Hipokrytami.

Referendum ws. JOW 8 lata 9 miesiąc temu #7184

  • woJOWnik Avatar
  • woJOWnik
Wyjazd woJOWników z małopolski na konwencję w Lubinie w dniu 27 czerwca:

woJOWnicy.jpg

Referendum ws. JOW 8 lata 8 miesiąc temu #7187

  • Czesław Avatar
  • Czesław
Zamieszczam fragment Komunikatu Koordynatora Krajowego ds. Komitetów Referendalnych:
"Bardzo ważne jest utworzenie przez Państwo w ramach okręgów wyborczych - Rad Koordynatorów - tj. przedstawicielstwa WSZYSTKICH aktywnych komitetów referendalnych. Proszę nie pominąć nikogo - nasz Ruch, który chce dokonac epokowej zmiany ustrojwoej nie może zamykać się na nikogo! Bardzo Was o to w imieniu Pawła i swoim - proszę!

Jesteśmy otwarci i na uczciwych ludzi z prawicy i z lewicy.

Jak mawiał Marszałek Piłsudski: "Ja nie jestem dla lewicy, ja nie jestem dla prawicy. Ja jestem dla Polski".

Sprawa, której się podjęliśmy jest właśnie tego typu sprawą, która musi nas łączyć. Stąd różne gesty Pawła, kóre proszę z cierpliwością i zaufaniem przyjmować.

Tak więc schemat koordynacji jaki się wyłania z naszych pierwszych poczynań jest nast.:
1) spotykają się przedstawiciele wszystkich komitetów referendalnych działających w danym okręgu wyborczym - wszyscy oni tworzą "Radę Koordynatorów Okręgu X";
Rada powinna się regularnie spotykać i utworzyć system wzajemnego informowania o podejmowanych działaniach. Nie po to, żeby ktoś komuś zezwalał czy nie, ale po to by sie nie dublować i sobie pomagać.
2) Rada koordynatorów wybiera (najlepiej jednomyslnie) grupe kolegialną (3-5 osób) jako kolegium koordynatorów. Liczebność grupy możecie zmniejszyć lub zwiększyć wedle uznania.
3) Proszę do nas zgłosić (mailowo) zarówno skład Rady Koordynatorów, jak i skład kolegium."

W związku z tym proszę o ewentualny kontakt ze mną przedstawicieli wszystkich komitetów referendalnych w okręgu tarnowskim celem zorganizowania wspólnego spotkania i naszej integracji.

Z wyrazami szacunku

Czesław Kwaśniak
tel. 604 467 146
Time to create page: 0.110 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::