Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Referendum ws. JOW

Referendum ws. JOW 8 lata 9 miesiąc temu #7194

  • kolejny JOW Avatar
  • kolejny JOW
Pasierb i Bigaj założyli kolejny JOW, podobno pan Tadziu ma być kandydatem na posłam Bigaj mu załatwił jedynke u kukiza, bo razem studiwali dziennikarke

Referendum ws. JOW 8 lata 9 miesiąc temu #7195

  • Rekord Avatar
  • Rekord
Jesteśmy Pierwsi w Polsce pod względem ilości komitetow . Komitetów referendalnych w okręgu tarnowskim powstalo na dzień 3 lipca 62 komitety.
W Niedzielę w Tarnowie zbierają się wszyscy koordynatorzy i powstanie Rada Koordynatorow i Prezydium.
Paweł Kukiz w Borzęcinie na koncercie złoży wszystkim którzy włożyli ogrom pracy, Specjalne Podziękowanie.

Referendum ws. JOW 8 lata 9 miesiąc temu #7196

  • kto szefem Avatar
  • kto szefem
kto został szefem?

Referendum ws. JOW 8 lata 9 miesiąc temu #7197

  • HammerBus Avatar
  • HammerBus
Zachęcam do wpłacania pieniążków na zakup samochodu HammerBusa wraz z odpowiednim nagłośnieniem dla Pawła Kukiza, który będzie wykorzystany w każdym powiecie do kontaktu z wyborcami. Każda złotówka jest mile widziana! Pozdrawiam.

polakpotrafi.pl/projekt/hammer-dla-pawla-kukiza

Za wpłaty przewidziane są różne nagrody i podziękowania, w zależności od wysokości przekazanych środków.

Referendum ws. JOW 8 lata 9 miesiąc temu #7198

  • Kibic Avatar
  • Kibic
Powstał ciekawy fanpage na Facebooku skupiający wszystkich kibiców, którym bez względu na sympatie klubowe, zależy na dobru Polski i obaleniu obecnego systemu!!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na: www.facebook.com/kibice.kukiza

kukiz-kibice2.jpg

Referendum ws. JOW 8 lata 9 miesiąc temu #7203

  • Sympatyk Avatar
  • Sympatyk
Czesiek zajebisty pomysł tej strony i grafika OK.

Referendum ws. JOW 8 lata 9 miesiąc temu #7209

  • lotnik Avatar
  • lotnik
Słyszałem wypowiedz Pawła Kukiza w programie "Gość Wydarzeń" w Polsat News, że oddziela powstawanie komitetów referendalnych od tworzenia Ruchu Kukiza. Uważam, że jest to bardzo słuszna decyzja.

Fragmenty jego wypowiedzi tutaj: wpolityce.pl/polityka/258668-pawel-kukiz...opodatkowania-bankow

Referendum ws. JOW 8 lata 9 miesiąc temu #7213

  • MK Avatar
  • MK
W mediach precyzyjnie wyjaśniono kto jest odpowiedzialny za tworzenie list wyborczych do Parlamentu.

Zachęcam do zapoznania się z artykułem z tarnowskiego tygodnika "Miasto i Ludzie" z dnia 17.07.2015:

najpierw_referengum_MiL17-07-2015.jpg

Referendum ws. JOW 8 lata 8 miesiąc temu #7215

  • g Avatar
  • g
MK napisał:
W mediach precyzyjnie wyjaśniono kto jest odpowiedzialny za tworzenie list wyborczych do Parlamentu.

Zachęcam do zapoznania się z artykułem z tarnowskiego tygodnika "Miasto i Ludzie" z dnia 17.07.2015:

najpierw_referengum_MiL17-07-2015.jpg
Czesiu pamiętałeś że zemsta smakuje najlepiej na zimno? tak walczyłeś o niezależność, mam dla ciebie dwie wiadomości, obie są złe, to nie pierwszy i ostatni raz w najbliższym czasie kiedy będzie można o tobie przeczytać w wyborczej, niebawem ujrzy twą facjatę cała polska w telewizji. Miłego dnia :)

Referendum ws. JOW 8 lata 8 miesiąc temu #7216

  • Onet Avatar
  • Onet

Referendum ws. JOW 8 lata 8 miesiąc temu #7219

  • Lans.pl Avatar
  • Lans.pl
Onet napisał:
No no, panie Czesławie, w końcu ma Pan to co chciał - zaistniał Pan w ogólnopolskich mediach. Brawo!!!!

Referendum ws. JOW 8 lata 8 miesiąc temu #7220

  • łysy Avatar
  • łysy
Czesław już od lat istnieje ostro w mediach.

Referendum ws. JOW 8 lata 8 miesiąc temu #7225

  • Wojownik Avatar
  • Wojownik
Wczorajsze zebranie koordynatorów JOW z okręgu tarnowskiego Nr-15 które odbyło się w cechu Rzemiosł Różnych w Brzesku wyłoniło przedstawiciela do Rady Wojewódzkiej ruchu Kukiza. Został nim radny gminy Bochnia kol Adrian Kukla. Pan Czesław Kwaśniak zgłosił tą kandydaturę 22 letniego studenta który w 1 mandatowym okręgu wyborczym tworząc swój komitet pokonał potentatów partyjnych startujących min z listy PIS i PO.

Referendum ws. JOW 8 lata 8 miesiąc temu #7230

  • wojownik Avatar
  • wojownik
Koncert Pana Pawła Kukiza dzisiaj o godz 21 wcześniej wystąpi Margaret .Zapraszamy. Pogoda wczoraj wspaniała burze ominęły Borzęcin. Dzisiaj ma być podobnie.

Referendum ws. JOW 8 lata 8 miesiąc temu #7235

  • kolwal-ski Avatar
  • kolwal-ski
wojownik napisał:
Koncert Pana Pawła Kukiza dzisiaj o godz 21 wcześniej wystąpi Margaret .Zapraszamy. Pogoda wczoraj wspaniała burze ominęły Borzęcin. Dzisiaj ma być podobnie.
Ale deszcz nie ominął.
Time to create page: 0.109 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::