Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Referendum ws. JOW

Referendum ws. JOW 8 lata 8 miesiąc temu #7267

  • bibi Avatar
  • bibi
Czesiowi wszystko się dawno zatarło w sądzie. Noi jak teraz ci w mordzie jest kapusiu. Do roboty bo do 15 daleko.

Referendum ws. JOW 8 lata 8 miesiąc temu #7269

  • kolwal_ski Avatar
  • kolwal_ski
bibi napisał:
Czesiowi wszystko się dawno zatarło w sądzie. Noi jak teraz ci w mordzie jest kapusiu. Do roboty bo do 15 daleko.
Nic się nie zatarł ! Smród się dalej za nim ciągnie i jak on o swojej przeszłości Kukizowi nie wspomni to ja to zrobię !

Referendum ws. JOW 8 lata 8 miesiąc temu #7270

  • ggg Avatar
  • ggg
Każdemu wolno startować ( demokracja ) jakaś nerwowość u ciebie gościu. Cześka ocenią wyborcy . Zobaczymy, poczekamy ile uzyska głosów, a może rekordową ilość ?

Referendum ws. JOW 8 lata 8 miesiąc temu #7271

  • gugle Avatar
  • gugle
kolwal_ski napisał:
bibi napisał:
Czesiowi wszystko się dawno zatarło w sądzie. Noi jak teraz ci w mordzie jest kapusiu. Do roboty bo do 15 daleko.
Nic się nie zatarł ! Smród się dalej za nim ciągnie i jak on o swojej przeszłości Kukizowi nie wspomni to ja to zrobię !

Śmierdzi aż z Brzeska do Tarnowa... A wystarczy w google wklepać frazę "Czesław Kwaśniak" to w pierwszych wynikach wyszukiwania pojawiają się artykuły o jego "wyczynach" jako radny hehe tak więc ludzie Kukiza nie będą mieć problemów z weryfikacją. I nie pomoże nawet lizanie d..... , zakładanie komitetów referendalnych, organizowanie koncertów i inne umizgi. To już nie te czasy i nie te standardy. Teraz idzie nowa jakość polityki!!! :)

Referendum ws. JOW 8 lata 8 miesiąc temu #7272

  • wyborca Avatar
  • wyborca
ggg napisał:
Każdemu wolno startować ( demokracja ) jakaś nerwowość u ciebie gościu. Cześka ocenią wyborcy . Zobaczymy, poczekamy ile uzyska głosów, a może rekordową ilość ?
Jeśli jakikolwiek z braci Kwaśniaków pojawi się na liście Kukiza to będzie to oznaczało jej porażkę ! Niestety Kwaśniaki w naszym okręgu nie mają dobrej opinii wśród wyborców.
Jeśli lista ma odnieść sukces to nie może być na niej Kwaśniaków.

Referendum ws. JOW 8 lata 8 miesiąc temu #7273

  • fil Avatar
  • fil
Chłopie jeżeli nie figurujesz w Krajowym Rejestrze Skazanych to kary nie ma, poniosłeś konsekwencje i jesteś wolnym obywatelem tego kraju , możesz zasiadać w radach nadzorczych startować w wyborach jakichkolwiek ,pełnić najwyższe funkcje publiczne. Szykanowanie szkalowanie faceta że wypił i jechał samochodem 11 lat temu jest karalne i Czesiek w trybie wyborczym zakłada sprawę w Sądzie i wygrywa i dostaje odszkodowanie finansowe. Tyle nawiedzeńcu.

Referendum ws. JOW 8 lata 8 miesiąc temu #7274

  • prawda prawdziwa Avatar
  • prawda prawdziwa
fil napisał:
Chłopie jeżeli nie figurujesz w Krajowym Rejestrze Skazanych to kary nie ma, poniosłeś konsekwencje i jesteś wolnym obywatelem tego kraju , możesz zasiadać w radach nadzorczych startować w wyborach jakichkolwiek ,pełnić najwyższe funkcje publiczne. Szykanowanie szkalowanie faceta że wypił i jechał samochodem 11 lat temu jest karalne i Czesiek w trybie wyborczym zakłada sprawę w Sądzie i wygrywa i dostaje odszkodowanie finansowe. Tyle nawiedzeńcu.
Jeśli złodziej/morderca odsiedział karę w więzieniu to po wyjściu z więzienia jako wolny człowiek, jak jest oceniany?

Referendum ws. JOW 8 lata 8 miesiąc temu #7275

  • ddd Avatar
  • ddd
Oszołomie co ty porównujesz, zejdz z tego forum bo mi szkoda czasu.

Referendum ws. JOW 8 lata 8 miesiąc temu #7276

  • żepa Avatar
  • żepa
ddd napisał:
Oszołomie co ty porównujesz, zejdz z tego forum bo mi szkoda czasu.
Czesiek jesteś już w robocie i jeszcze nic nie napisałeś?

Referendum ws. JOW 8 lata 8 miesiąc temu #7277

  • Polityk Avatar
  • Polityk
Lista PO do Sejmu w okręgu tarnowskim zatwierdzona. Pan Jan Musiał były Burmistrz Brzeska zdecydował się kolejny raz na kandydowanie na Posła.

Referendum ws. JOW 8 lata 8 miesiąc temu #7278

  • prawda nas wyzwoli Avatar
  • prawda nas wyzwoli
Polityk napisał:
Lista PO do Sejmu w okręgu tarnowskim zatwierdzona. Pan Jan Musiał były Burmistrz Brzeska zdecydował się kolejny raz na kandydowanie na Posła.
I będzie miał więcej głosów niż ty Czesławie.

Referendum ws. JOW 8 lata 8 miesiąc temu #7279

  • obserwator Avatar
  • obserwator
Przyjacielu dokonałem wpisu o Panu Janie Musiale ps Polityk. naprawdę ja nie jestem Czesław. Masz jakieś urojenia i zwidy i na pewno sny ,bo wszędzie widzisz Czesława. Lecz się.

Referendum ws. JOW 8 lata 8 miesiąc temu #7280

  • Kapuśniak Avatar
  • Kapuśniak
obserwator napisał:
Przyjacielu dokonałem wpisu o Panu Janie Musiale ps Polityk. naprawdę ja nie jestem Czesław. Masz jakieś urojenia i zwidy i na pewno sny ,bo wszędzie widzisz Czesława. Lecz się.
Wszyscy dokonujący wpisów na tym forum to Cześki i czereśniaki !

Referendum ws. JOW 8 lata 8 miesiąc temu #7281

  • irek Avatar
  • irek
Jak otworzysz lodówkę gruby to też ci wyskakuje Kwaśniak. hihi

Referendum ws. JOW 8 lata 7 miesiąc temu #7363

  • obserwator Avatar
  • obserwator
Czesiek bardzo dobrze się ma, a wy sracie w pory przed nim razem z tym nieudacznikiem Wawryka o tym swiadczą te szkalujące wpisy. Strach zagląda wam w oczy przed referendum na wiosnę ws odwołania Burmistrza. Czesiek to zorganizuje. Naiwniacy. Czesiek te wpisy i wasze ajpi dokladnie zna bo administrator to ????? możesz mieć biedaku problemy w Sądzie wtedy zobaczymy kogo stać i na jakich adwokatów.hehehe.
Time to create page: 0.092 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::