Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wybory Parlamentarne 2015

Wybory Parlamentarne 2015 8 lata 7 miesiąc temu #7395

  • wyborca Avatar
  • wyborca
W związku ze zbliżającymi się Wyborami Parlamentarnymi zachęcamy do wypowiedzi i dyskusji w tym temacie...

Wybory Parlamentarne 2015 8 lata 7 miesiąc temu #7401

  • Wyborca Avatar
  • Wyborca
Ziemia Brzeska potrzebuje swojego, skutecznego Posła!!!

Adam_Kwasniak.jpg

Wybory Parlamentarne 2015 8 lata 6 miesiąc temu #7412

  • Polityk Avatar
  • Polityk
PILNE >Panie Adamie proszę Pana aby Pan nie zamieszczał żadnych reklam wyborczych w gazetkach lokalnych które są na pasku Wawryki. np przegląd regionalny oraz na ich stronie internetowej, Brzesko.ws , BIM itp ponieważ Pan nie otrzyma poparcia elektoratu który chce zmian. Elektorat Wawryki otrzyma Pani Józefa Szczurek.

Wybory Parlamentarne 2015 8 lata 6 miesiąc temu #7423

  • Andzej Avatar
  • Andzej
Powiat Brzesko potrzebuje skutecznego Posła. Mieliśmy Czesaka i tylko dietę pobierał. Zacząłem szukać kto poważny startuje i tylko dwoje kandydatów ma szansę wygrać i uzyskać mandat. Adam Kwaśniak radny Wojewódzki i Józefa Szczurek- Żelazko radna Wojewódzka ( Co prawda mieszka w Sączu i pochodzi z Sącza ) ale PIS jest na fali. Mamy innych kandydatów to; Pan Jan Musiał i Pani Katarzyna Pacewicz PO oraz drobni nieliczący się kandydaci z Korwin, Kukiz, SLD, Petru. Może się tak stać że Powiat brzesko może już niemieć posła.

Wybory Parlamentarne 2015 8 lata 6 miesiąc temu #7424

  • realista Avatar
  • realista
Spokojnie. Prawie na pewno będzie miał powiat swoją posłankę. Zobaczymy za cztery lata co zdziała dla ziemi brzeskiej?

Wybory Parlamentarne 2015 8 lata 6 miesiąc temu #7432

  • Sonda Avatar
  • Sonda
Zapraszam do udziału w sondzie wyborczej.

Głosować proszę pod tym linkiem:
sonda.hanzo.pl/sondy,251969,grhq.html

Wybory Parlamentarne 2015 8 lata 6 miesiąc temu #7434

  • obiektywny Avatar
  • obiektywny
Dlaczego w sondzie nie ma wymienionych wszystkich komitetów. Gdzie demokracja i poszanowanie prawdy ( i tak PSL nie wejdzie do sejmu).

Wybory Parlamentarne 2015 8 lata 6 miesiąc temu #7435

  • polityk Avatar
  • polityk
A jaka Partia jeszcze istnieje?

Wybory Parlamentarne 2015 8 lata 6 miesiąc temu #7436

  • obiektywny Avatar
  • obiektywny
Np. "Szczęść Boże"

Wybory Parlamentarne 2015 8 lata 6 miesiąc temu #7437

  • Pleban Avatar
  • Pleban
obiektywny napisał:
Np. "Szczęść Boże"

A "Bóg zapłać" ?

Wybory Parlamentarne 2015 8 lata 6 miesiąc temu #7442

  • Obserwator Avatar
  • Obserwator
Dziwi mnie spot reklamowy Pani Józefy Szczurek-Żelazko w RDN. Reklamuje się ogólnie jako Pani Dyrektor bez podania firmy . lub zakładu gdzie jest tym Dyrektorem .Wyborca chce znać prawdę o jej pracy , czyżby zapatrzyła się na posła Wardzałe PO który grał prawnikiem za darmo aby zmylić wyborców . Pani Dyrektor nie ma się czego wstydzić że jest się dyrektorem szpitala w Brzesku i pochodzi Pani i mieszka i w Sączu. Jak się to ma do Uczciwości parti PIS z której Pani startuje.

Wybory Parlamentarne 2015 8 lata 5 miesiąc temu #7444

  • Wiesiek Avatar
  • Wiesiek
Dzisiaj otrzymałem piękny list od Radnego Sejmiku Wojewódzkiego Adama Kwaśniaka.
Widzę, że Sztab Wyborczy kandydata na Posła działa profesjonalnie. Tak trzymać bracia Kwaśniaki! Powodzenia!

20151019_165257.jpg

Wybory Parlamentarne 2015 8 lata 5 miesiąc temu #7445

  • misiek Avatar
  • misiek
Fajny pomysł z tym listem. Też go dostałem. Abstrahując od tego, że cała masa obietnic bez pokrycia (jak u wszystkich), to przynajmniej przejrzyście, schludnie, napisane przyjemnym językiem - odróżnia się od całej masy ulotek, plakatów i innych materiałów wyborczych. I piszę to zupełnie "z boku". Nie mając do tej pory swojego faworyta i kandydata, takie detale są bardzo ważne i mnie osobiście skłaniają do oddania głosu na tego Pana :) chyba, że do niedzieli jeszcze ktoś mnie bardziej mile zaskoczy ;)

Wybory Parlamentarne 2015 8 lata 5 miesiąc temu #7447

  • Andrzej Avatar
  • Andrzej
Pytam dlaczego PIS nie wystawił nikogo na listę do Sejmu z powiatu brzeskiego. Co za manipulacja posła łysego. Pani Szczurkowa jest z Sącza dlaczego z tamtego okręgu nie kandyduje, a my w Pisie godzimy się milcząć na tego skoczka.

Wybory Parlamentarne 2015 8 lata 5 miesiąc temu #7450

  • brzeszczanin Avatar
  • brzeszczanin
Może i być z Koziej Wólki byle by coś pożytecznego zrobiła dla Brzeska.
Time to create page: 0.125 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::