Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Stowarzyszenie ENDECJA - Narodowa Demokracja

Stowarzyszenie ENDECJA - Narodowa Demokracja 3 lata 8 miesiąc temu #7809

 • ND Avatar
 • ND
Rozwój struktur Stowarzyszenia ENDECJA - Nowa Demokracja w Polsce idzie pełną parą. Pełnomocnikiem na okręg tarnowski został p. Czesław Kwaśniak.

Spotkania odbyły się już m.in. w Białymstoku, Szczecinie, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu oraz Poznaniu. Łącznie pojawiło się na nich kilkaset osób, co niezmiernie cieszy i motywuje do dalszego działania. O kolejnych będziemy Państwa stale informować, odbywać się będą cyklicznie.

Niebawem ogłoszona zostanie data i miejsce Kongresu Endecji, na którym zaprezentujemy deklarację ideową, statut oraz cele programowe.

W załączeniu kilka zdjęć z wakacyjnych spotkań Endecji oraz skan pełnomocnictwa dla Pana Kwaśniaka.

Białystok:

Biaystok.jpg


Gdańsk:

Gdansk.jpg


Kraków:

Krakw.jpg


Szczecin:

Szczecin.jpg


Wrocław:

Wroclaw.jpg


Pełnomocnictwo:

PENOMOCNICTWO.jpg

Stowarzyszenie ENDECJA - Narodowa Demokracja 3 lata 6 miesiąc temu #7847

 • Przyjaciel Avatar
 • Przyjaciel
Kłamstwa i ohydne pomówienia oraz ataki na człowieka, który zaczął tworzyć ENDECJĘ

Pragnę odnieść się do wpisu Mariusza Smolenia na portalu społecznościowym Facebook, dotyczącego opluwania osoby byłego, prężnie działającego dla Brzeska, Radnego Sejmiku p. Czesława Kwaśniaka.
Osoba, która zniesławia i szkaluje p. Czesława i twierdzi, iż jest on bohaterem afery korupcyjnej powinna stanąć przed sądem, a poszkodowany powinien żądać wysokiej kary pieniężnej z przeznaczeniem na cele charytatywne. Pan Czesław, który pochodzi z rodziny patriotycznej, mocno prawicowej nie powinien sobie pozwolić aby jakiś tam młodzieniaszek typu Smoleń, wychowany w rodzinie patologicznej i lewackiej naruszał jego godność osobistą. Znając Czesława Kwaśniaka, który wielokrotnie dochodził swoich praw w sądzie, myślę iż tym razem sprawa ujrzy finał przed wymiarem sprawiedliwości.

Przyjaciel

Stowarzyszenie ENDECJA - Narodowa Demokracja 3 lata 6 miesiąc temu #7850

 • ND Avatar
 • ND
Ruszyło tworzenie struktur Stowarzyszenia ENDECJA w okręgu tarnowskim. Poniżej artykuł z najnowszego wydania Tygodnika "Miasto i Ludzie":

tarnow-po-endecku.jpg

Stowarzyszenie ENDECJA - Narodowa Demokracja 3 lata 6 miesiąc temu #7853

 • Uczestnik Avatar
 • Uczestnik
W dniu dzisiejszym p. Czesław Kwaśniak przesłał do Sekretarza Generalnego ENDECJI dr Krzysztofa Tenerowicza listę osób, która będzie uczestniczyła w Kongresie ENDECJI, który odbędzie się 3 grudnia o godz 12 00 w sali kongresowej w Warszawie. Okręg tarnowski Nr - 15 reprezentuje 25 działaczy. Organizatorzy przepraszają tych, którzy byli chętni na wyjazd, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc nie zostali umieszczeni na liście. Po Kongresie spotkamy się w Tarnowie już w bardzo licznym gronie.

Stowarzyszenie ENDECJA - Narodowa Demokracja 3 lata 6 miesiąc temu #7856

 • Przyjaciel Avatar
 • Przyjaciel
Czego boi się Mariusz Smoleń, że wyedytował i pozmieniał swoje wpisy na Facebooku...?? Na szczęście Pan Czesław Kwaśniak ma screeny oryginalnych wpisów :)

Stowarzyszenie ENDECJA - Narodowa Demokracja 3 lata 6 miesiąc temu #7859

 • Obserwator Avatar
 • Obserwator
Ja bym proponował Mariuszowi Smoleniowi aby zajął się uczciwą pracą w firmie w której pracuje ponieważ dochodzą niepokojące informacje o działalności spółki OPTIMA sp. z. o. o w Krakowie która zajmuje się skupem złota, kredytami i pożyczkami. Myślę że obecny Rząd PIS zlikwiduje oszukańcze Para-Banki i pożyczki od ręki tzw CHWILÓWKI.

Stowarzyszenie ENDECJA - Narodowa Demokracja 3 lata 6 miesiąc temu #7871

 • ND Avatar
 • ND
W Sali Kolumnowej trwa Sejmu RP trwa pierwszy kongres stowarzyszenia Endecja. Uczestniczy w nim liczna grupa z okręgu tarnowskiego.

IMG_5453.JPG


IMG_5457.JPG


IMG_5458.JPG


DSC_0036a.jpg


DSC_0111a.jpg


DSC_0055a.jpg

Stowarzyszenie ENDECJA - Narodowa Demokracja 3 lata 5 miesiąc temu #7873

 • Fotoreporter Avatar
 • Fotoreporter
Galeria zdjęć z Kongresu Endecji w Warszawie:

goo.gl/photos/K8SG39xJXUhSFRLJA


Reprezentacja Małopolski licznie wzięła udział w Kongresie. Frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania...

DSC05413.JPG


DSC05084.JPG

Stowarzyszenie ENDECJA - Narodowa Demokracja 3 lata 5 miesiąc temu #7875

 • Działacz Avatar
 • Działacz
Endecja buduje struktury i znając p. Czesława Kwaśniaka na pewno wystawi kandydata na Prezydenta w Tarnowie i Burmistrza w Brzesku i mocne listy w wyborach samorządowych we wszystkich powiatach okręgu tarnowskiego. Zachęcam do wysłuchania ciekawych wywiadów:

tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/14705,en...onie-tarnowskim.html

wywiad-endecja.jpg

Stowarzyszenie ENDECJA - Narodowa Demokracja 3 lata 5 miesiąc temu #7876

 • MR Avatar
 • MR
Już zaczęła się blokada informacji o formacji Pawła Kukiza i narodowców na forum brzesko.ws. Wpisy są kasowane, a wpisujący je użytkownicy blokowani (pomimo, że wpisy nie zawierają żadnych obraźliwych ani wulgarnych treści, nie naruszają też w żaden sposób regulaminu forum). Administrator - uchodźca z Polski do USA, jak widać chyba jest z innej nacji...

Stowarzyszenie ENDECJA - Narodowa Demokracja 3 lata 5 miesiąc temu #7878

 • MK Avatar
 • MK
Echa ogólnopolskiego Kongresu Endecji w tarnowskich mediach. Zachęcam do przeczytania artykułów z dzisiejszej Gazety Krakowskiej oraz Tygodnika "Miasto i Ludzie".


ND_GK_09-12-2016.jpg


ND_MiL1_09-12-2016.jpg


ND_MiL2_09-12-2016.jpg

Stowarzyszenie ENDECJA - Narodowa Demokracja 3 lata 5 miesiąc temu #7882

 • Czytelnik Avatar
 • Czytelnik
Tarnowskie magazyny nadal piszą o Kongresie "Endecji" w Warszawie. Tym razem najnowsze wydania "Extra Galicji" oraz "Kuriera Tarnowskiego":

extra-galicja_15.12.2016.jpg


kt_15.12.2016.jpg

Stowarzyszenie ENDECJA - Narodowa Demokracja 3 lata 4 miesiąc temu #7895

 • ND Avatar
 • ND
Mimo srogiego mrozu i długiego weekendu związanego ze świętem Trzech Króli, środowiska prawicowe łączą się wokół Endecji.
W sobotę 7 stycznia w Klubie Gwiazda w Tarnowie odbyło się spotkanie organizacyjne tarnowskiego oddziału Stowarzyszenia Endecja. Na spotkaniu obecni byli m.in. przedstawiciele Stowarzyszenia w Obronie Polskiej Ziemi, Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół – Świat Pracy", przedsiębiorcy, byli działacze Ruchu Odbudowy Polski Jana Olszewskiego, oraz stowarzyszenia ratowników wodnych, a także przedstawiciele prawicowych komitetów wyborczych wyborców, startujących w ostatnich wyborach samorządowych. Organizatorami spotkania byli pełnomocnicy Endecji: Czesław Kwaśniak i Dariusz Strzelczyk.

materiał z tarnowska.tv: tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/15163,ta...tury-w-regionie.html

Zdjęcia: Tygodnik "Miasto i Ludzie"

DSC06907.jpg


DSC06912.jpg


DSC06933.jpg


DSC06936.jpg


DSC06937.jpg


DSC06943.jpg


DSC06953.jpg


DSC06958.jpg


DSC06964.jpg

Stowarzyszenie ENDECJA - Narodowa Demokracja 3 lata 4 miesiąc temu #7899

 • MiL Avatar
 • MiL
Endecja w okręgu tarnowskim tworząc struktury chce oprzeć się na współpracy z istniejącymi już Stowarzyszeniami Narodowo - Patriotycznymi. Liderzy tarnowskiej Narodowej Demokracji wymieniają tu około 10 Stowarzyszeń z którymi zamierzają rozmawiać o wspólnym działaniu. Jeżeli ten pomysł się powiedzie to będzie godny przykład do naśladowanie w całej Kraju. Zachęcam do lektury artykułów z najnowszego wydania tygodnika "Miasto i Ludzie".

endecja_zawalczy_o_tarnow.jpg


recepta_na_polityczny_sukces.jpg

Stowarzyszenie ENDECJA - Narodowa Demokracja 3 lata 4 miesiąc temu #7902

 • Marek Avatar
 • Marek
Prasa lokalna wiele pozytywnego pisze o rosnącym ruchu Kukiz'15, w ramach którego tworzy się Stowarzyszenie Endecja Narodowa Demokracja. Zachęcam do lektury artykułów z najnowszych wydań Kurier Tarnowski oraz Extra Galicja.

zle_oceniamy_prezydenta-i-rade.jpg

endecja_tworzy_struktury.jpg
Time to create page: 0.226 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::