Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Wybory Parlamentarne 2019

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) :( :) :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :oops: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Historia tematu:: Wybory Parlamentarne 2019

Maks. pokazywanych 6 ostatnich postów - (ostatni post jest pierwszy)
1 rok 4 miesiąc temu #10109

łysy

 Avatar

W końcu Brzesko będzie miało skutecznego posła . Został Prezesem OKS i wprowadził drużynę Okocimskiego do 1 ligi a teraz wyprowadzi Brzesko z marazmu .
1 rok 4 miesiąc temu #10107

Kampania rozpoczęta

 Avatar

Przewodniczący Związku Zawodowego NSZZ Solidarność w grupie CANPACK w Polsce Czesław Kwaśniak, chyba rozpoczął już kampanię wyborczą do Sejmu. Razem z Solidarnością - 80 rozwiesili pisma w zakładzie żądając 20% podwyżek wynagrodzeń od stycznia 2023r oraz dodatkowo od Właściciela dla każdego pracownika po 500 dolarów na Święta Bożego Narodzenia. Powodzenia Czesław tylko 8 tyś pracowników razy 500 dolarów robi konkretną sumkę ??
1 rok 6 miesiąc temu #10090

C

 Avatar

Michał Kołodziejczak ujawnia sprawę młodzieniaszka Kaczmarczyka i ma rację a takich jest wielu w polityce krajowej i samorządowej co się tylko chcą nachapać za publiczne pieniądze.

www.facebook.com/projektAGROunia/videos/1147525189166323/
2 lata 2 miesiąc temu #10036

Staszek

 Avatar

Czesław będzie posłem i w końcu Brzesko będzie miało konkretnego gościa który nie jest miękiszonem bez jaj.
2 lata 2 miesiąc temu #10034

Konfederat

 Avatar

Ciekawy rozkład mandatów poselskich w Małopolsce, a szczególnie w Okręgu tarnowskim:

glos24.pl/pis-straci-w-malopolsce-6-mand...dostana-sie-do-sejmu
2 lata 3 miesiąc temu #10024

Tadeusz

 Avatar

Czesław będziesz posłem Konfederacji. W Brzesku Pani Poseł Józefa nie jest już dyrektorem szpitala i nie jest związana pracą z Brzeskiem a pochodzi i mieszka koła Sącza a więc została spadochroniarzem w naszym powiecie.
Time to create page: 0.085 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::