Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Wielkie pieniądze z Lidera dla gmin

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) :( :) :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :oops: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Historia tematu:: Wielkie pieniądze z Lidera dla gmin

Maks. pokazywanych 6 ostatnich postów - (ostatni post jest pierwszy)
5 lata 1 miesiąc temu #9209

Pisior

 Avatar

Lidera już nie ma Marszałek z PIS nie da środków dla układu PO i PSL.
7 lata 1 tydzień temu #7970

kuglarz

 Avatar

Jak dowiedziałem się z Brzesko.ws i sprawdziłem w LGD ten Ojczyk kret w PIS chce wyciągnąć dla siebie z Lidera w Borzęcinie 300 tyś. Prawda jest że podburzał radnych i Pana Burmistrza Wawrykę aby Brzesko wystąpiło z LGD i szkalował Wójta Borzęcina . Ciekaw jestem czy Marszałek mu to zatwierdzi ? bo dawna UW z latasiewiczem i Panią Pacewicz już mu na Warysiu tę kwotę klepnęli.
8 lata 4 miesiąc temu #7534

realista

 Avatar

Jesteście żałośni z tymi komentarzami. Tylko desperaci stosują takie metody i wy chyba do takich należycie,
8 lata 4 miesiąc temu #7530

Maria

 Avatar

Brzesko wychodzi z lgd. Przeszarżowaliście... I nie dostaniecie kasy którą miało przyprowadzić Brzesko.
8 lata 4 miesiąc temu #7520

słabeusz

 Avatar

Zobaczymy kto będzie śmiał się na końcu. Nas trzech to tak jak Was dwunastu.
8 lata 4 miesiąc temu #7518

Porażka

 Avatar

Chłoptasie z Brzeska znowu przegrali na wczorajszym posiedzeniu LGD w Borzęcinie. Burmistrzu wawryka w Radzie która dzieli pieniądze Unijne jest po 4 przedstawicieli z Borzęcina, Dębna i Radłowa a Brzesko reprezentuje 3 słabeuszy. WSTYD>. Burmistrzu jak dotrwasz do końca tej kadencji to w Brzesku zostawisz spaloną Ziemie razem z tymi klakierami i opłacanymi kundlami z brzeska.com i bim.
Time to create page: 0.073 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::