Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Sterkowiec

Sterkowiec 10 lata 8 miesiąc temu #16

  • Jan Avatar
  • Jan
Burmistrz Wawryka podpisał zgodę na likwidację dworca PKP , co na to mieszkańcy i sołtys Sterkowca.

Porządek 10 lata 8 miesiąc temu #21

  • Profesor Avatar
  • Profesor
Z moich obserwacji wynika że po zmianie Komendanta Policji w Brzesku kultura podejścia do obywatela przez funkcjonariuszy Policji pozytywnie się zmienia. Szeryf odszedł do Tarnowa zobaczymy jak długo się tam utrzyma.

Katastrofa finansowa 10 lata 8 miesiąc temu #26

  • Marek Avatar
  • Marek
Niedługo Wawryka zlikwiduje Miasto i siebie.

Sterkowiec 10 lata 8 miesiąc temu #32

  • MAnia Avatar
  • MAnia
Jan napisał:
Burmistrz Wawryka podpisał zgodę na likwidację dworca PKP , co na to mieszkańcy i sołtys Sterkowca.
A co sołtys ma teraz powiedzieć? Robi dobrą minę do złej gry, bo jak były konsultacje z PKP, to ekscytował się drogami, a nie dworcem.

Katastrofa finansowa 10 lata 8 miesiąc temu #33

  • lale Avatar
  • lale
Marek napisał:
Niedługo Wawryka zlikwiduje Miasto i siebie.
ale napewno pozostawi wynagrodzenie, bo gdziez on mógłby za nic nierobienie tyle wyciągnąć 150 000 na rok

Wójt 10 lata 8 miesiąc temu #58

  • Gogo Avatar
  • Gogo
Podobała mi się wypowiedz w piątkowej Gazecie Krakowskiej Pana Mariana Zalewskiego Wójta Szczurowej nie pozostawił suchej nitki na Wawryce który dalej kłamie ,a decyzja PKP jest jednoznaczna i stwierdza kto się zgodził na likwidację stacji kolejowej w Sterkowcu. Prosiłbym Starostę Brzeskiego albo jednego z Wójtów ościennych gmin o zamieszczenie tego pisma.

W czyim interesie działa burmistrz Wawryka? 10 lata 8 miesiąc temu #66

  • Urzędnik Avatar
  • Urzędnik
Gogo napisał:
Podobała mi się wypowiedz w piątkowej Gazecie Krakowskiej Pana Mariana Zalewskiego Wójta Szczurowej nie pozostawił suchej nitki na Wawryce który dalej kłamie ,a decyzja PKP jest jednoznaczna i stwierdza kto się zgodził na likwidację stacji kolejowej w Sterkowcu. Prosiłbym Starostę Brzeskiego albo jednego z Wójtów ościennych gmin o zamieszczenie tego pisma.

Kilka faktów. 6 maja br. po powzięciu informacji o planowanym wyburzeniu poczekalni PKP w Sterkowcu, jak również niejasnych informacjach z urzędu miasta Brzeska, również na zebraniu wiejskim na którym burmistrz dostał od mieszkańców Sterkowca mocno "po uszach", wójtowie gmin Szczurowa, Borzęcin i Dębno na czele ze starostą brzeskim Andrzejem Potępą wystąpili do Zarządu PKP w Warszawie z prośbą o pozostawienie budynku, uzasadniając to względami oczywistymi.
Treść pisma poniżej:

W czyim interesie działa burmistrz Wawryka? 10 lata 8 miesiąc temu #67

  • Urzędnik Avatar
  • Urzędnik
he3c5223.jpg

W czyim interesie działa burmistrz Wawryka? 10 lata 8 miesiąc temu #68

  • Urzędnik Avatar
  • Urzędnik
W odpowiedzi na to pismo Aleksander Wołowiec członek zarządu PKP Linie Kolejowe S.A. odpisał że: "Projekt modernizacji linii E30/C-E30 zakładający likwidację budynku na przystanku osobowym Sterkowiec został pozytywnie zaopiniowany przez Miasto". i dalej w treści: "W związku z powyższym PKP Linie Kolejowe S.A. stoi na stanowisku, że likwidacja w/w budynku zgodnie z zapisami kontraktowymi jest zasadna".

Dlaczego więc burmistrz Wawryka wypowiada się publicznie, że miasto likwidacji budynku nie opiniowało ?!

Poniżej tekst odpowiedzi:
h3185a99.jpg


hdbedb69.jpg

W czyim interesie działa burmistrz Wawryka? 10 lata 8 miesiąc temu #69

  • Wacek Avatar
  • Wacek
Ale wyszedł skandal, [......] . Mieszkańcy na tym forum przejrzą na oczy . Dlaczego na innych forach i w mediach takich faktów się nie podaje.

W czyim interesie działa burmistrz Wawryka? 10 lata 8 miesiąc temu #70

  • jerzy Avatar
  • jerzy
Wacek napisał:
Ale wyszedł skandal, [...] . Mieszkańcy na tym forum przejrzą na oczy . Dlaczego na innych forach i w mediach takich faktów się nie podaje.
Jak można głosowac na kogoś takiego, który sprawy i interes mieszkańców traktuje jako trzecio lub czwarto rzedny. Jak można mieszkańców oszukiwać kiedy z pisma jednoznacznie wynika pozytywna opinia burmistrza . Ja na pana już napewno nie zagłosuje i naprawdę mam gdzieś takiego gospodarz.a

Sterkowiec 10 lata 8 miesiąc temu #72

  • Stern Avatar
  • Stern
powszechnie wiadomo jaka z Wawryki [...], a z (.....) [...] który kupuje działki i domy na inne nazwiska ... czarno na bialym do kryminalu z nimi !!!!

Sterkowiec 10 lata 8 miesiąc temu #73

  • Maniek Avatar
  • Maniek
Mam trochę znajomych w Sterkowcu i nikt nie zna - Michała WOKANA.
"Dziennikarze" w akcji... :sick:
Skoro udało się wywiad z sołtysem zrobić to nie można było zapytać kogoś "prawdziwego"?
Załączniki:

Sterkowiec 10 lata 8 miesiąc temu #83

  • tarzan Avatar
  • tarzan
Maniek napisał:
Mam trochę znajomych w Sterkowcu i nikt nie zna - Michała WOKANA.
"Dziennikarze" w akcji... :sick:
Skoro udało się wywiad z sołtysem zrobić to nie można było zapytać kogoś "prawdziwego"?

Może panie tyrkiel wypowie się pan kto to jest WOKAN, zwołaj pan kolejna konferencje i ujawnij nowy nabytek sterkowca, czekamy na twego niusa

Sterkowiec 10 lata 8 miesiąc temu #90

  • Błazen Avatar
  • Błazen
W Tarnowskiej TV radny ze Sterkowca młody człowiek i takie brednie opowiada ,oglądałem ten filmik i byłem zdziwiony jego postawą , i on ma reprezentować lokalną społeczność.?
Time to create page: 0.148 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::