Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Pytanie do Wójta Kwaśniaka

Pytanie do Wójta Kwaśniaka 10 lata 7 miesiąc temu #530

  • borzęcok Avatar
  • borzęcok
Panie Wójcie, gdzie mogę zobaczyć Pana oświadczenie majątkowe za 2011 i 2012 rok. W wielkim zainteresowanem przestudiowałem pańskie oświadczenia z 2009 i 2010 z których wynikało, że pańska pensja miesięczna w tych latach to waha się od 12-14 tys zł. Interesuje mnie jak to wygląda w kolejnych latach.

Pytanie do Wójta Kwaśniaka 10 lata 7 miesiąc temu #531

  • Nowy Wójt Borzęcina Avatar
  • Nowy Wójt Borzęcina
borzęcok napisał:
Panie Wójcie, gdzie mogę zobaczyć Pana oświadczenie majątkowe za 2011 i 2012 rok. W wielkim zainteresowanem przestudiowałem pańskie oświadczenia z 2009 i 2010 z których wynikało, że pańska pensja miesięczna w tych latach to waha się od 12-14 tys zł. Interesuje mnie jak to wygląda w kolejnych latach.

Zarobki za 2009 r.
Wójt Borzęcina - 153 589,84 zł
Burmistrz Brzeska - 120 179,00 zł

Oczekuję od Wójta pełnego oświadczenia za 2010 r, za 2011 r. za 2012 r. w przeciwnym razie sładam skargę na Wójta do odpowiedniej instytucji.

Pytanie do Wójta Kwaśniaka 10 lata 7 miesiąc temu #532

  • Wawrieka Avatar
  • Wawrieka
Jak się należy, to czemu nie. Dlaczego napisałeś zarobki z Brzeska za 2009 r., czyżby BIP też był nieuzupełniony? Przecież radni SPRAWDZONEMU GOSPODARZOWI wynieśli zarobki prawie pod sufit sali obrad. Niech Wawryka zarabia i 15 tys. miesięcznie, tylko niech coś robi. Do jego osiągnięć należy jednak niebotyczne zadłuzenie miasta, marazm ze strefą gospodarczą, zabicie małego handlu przez wpuszczenie kilku hipermarketów do Brzeska, likwidacja szkół, wyprzedanie majątku komunalnego i wiele by jeszcze wymieniać.

Pytanie do Wójta Kwaśniaka 10 lata 7 miesiąc temu #533

  • Nowy Wójt Borzęcina Avatar
  • Nowy Wójt Borzęcina
Nowy Wójt Borzęcina napisał:
borzęcok napisał:
Panie Wójcie, gdzie mogę zobaczyć Pana oświadczenie majątkowe za 2011 i 2012 rok. W wielkim zainteresowanem przestudiowałem pańskie oświadczenia z 2009 i 2010 z których wynikało, że pańska pensja miesięczna w tych latach to waha się od 12-14 tys zł. Interesuje mnie jak to wygląda w kolejnych latach.

Zarobki za 2009 r.
Wójt Borzęcina - 153 589,84 zł
Burmistrz Brzeska - 120 179,00 zł

Oczekuję od Wójta pełnego oświadczenia za 2010 r, za 2011 r. za 2012 r. w przeciwnym razie sładam skargę na Wójta do odpowiedniej instytucji.
I informuję lokalne media o niedopełnieniu obowiązków ! Przed zblżającą się kampanią wyborczą raczej nie jest to korzystne.

Pytanie do Wójta Kwaśniaka 10 lata 7 miesiąc temu #535

  • Nowy Wójt Borzęcina Avatar
  • Nowy Wójt Borzęcina
Wawrieka napisał:
Jak się należy, to czemu nie. Dlaczego napisałeś zarobki z Brzeska za 2009 r., czyżby BIP też był nieuzupełniony? Przecież radni SPRAWDZONEMU GOSPODARZOWI wynieśli zarobki prawie pod sufit sali obrad. Niech Wawryka zarabia i 15 tys. miesięcznie, tylko niech coś robi. Do jego osiągnięć należy jednak niebotyczne zadłuzenie miasta, marazm ze strefą gospodarczą, zabicie małego handlu przez wpuszczenie kilku hipermarketów do Brzeska, likwidacja szkół, wyprzedanie majątku komunalnego i wiele by jeszcze wymieniać.
Posprawdzaj sobie jakie oświadczenia złożył Wawryka a zobaczysz krętactkw Wójta Kwaśniaka.

Pytanie do Wójta Kwaśniaka 10 lata 7 miesiąc temu #537

  • wyborca Avatar
  • wyborca
Tyle powinny zarabiać samorządowcy (Wójt,Burmistrz) wg rozporządzenia RM (str. 7)
www.mopsbielsk.nazwa.pl/mopsbielsk/image...ozp_wyn_prac_sam.pdf
Nie wiem skąd się biorą takie roczne zarobki (chyba kręcą jakieś lody !)

Pytanie do Wójta Kwaśniaka 10 lata 7 miesiąc temu #538

  • Nowy Wójt Borzęcina Avatar
  • Nowy Wójt Borzęcina
Wawrieka napisał:
Dlaczego napisałeś zarobki z Brzeska za 2009 r.
Bo ostatnie pełne oświadczenie Kwaśniaka jest za 2009 r. !

Pytanie do Wójta Kwaśniaka 10 lata 7 miesiąc temu #539

  • helka Avatar
  • helka
Nowy Wójt Borzęcina napisał:
Wawrieka napisał:
Jak się należy, to czemu nie. Dlaczego napisałeś zarobki z Brzeska za 2009 r., czyżby BIP też był nieuzupełniony? Przecież radni SPRAWDZONEMU GOSPODARZOWI wynieśli zarobki prawie pod sufit sali obrad. Niech Wawryka zarabia i 15 tys. miesięcznie, tylko niech coś robi. Do jego osiągnięć należy jednak niebotyczne zadłuzenie miasta, marazm ze strefą gospodarczą, zabicie małego handlu przez wpuszczenie kilku hipermarketów do Brzeska, likwidacja szkół, wyprzedanie majątku komunalnego i wiele by jeszcze wymieniać.
Posprawdzaj sobie jakie oświadczenia złożył Wawryka a zobaczysz krętactkw Wójta Kwaśniaka.
wawryka z terklem nie powini zarabiać nawet 50 % tego co se ustalili wręcz za swoje błędy powinien płacić do budżetu miasta i wtedy jechaliby debecie

Pytanie do Wójta Kwaśniaka 10 lata 7 miesiąc temu #540

  • alina Avatar
  • alina
wyborca napisał:
Tyle powinny zarabiać samorządowcy (Wójt,Burmistrz) wg rozporządzenia RM (str. 7)
www.mopsbielsk.nazwa.pl/mopsbielsk/image...ozp_wyn_prac_sam.pdf
Nie wiem skąd się biorą takie roczne zarobki (chyba kręcą jakieś lody !)
Nowym wójtem w borzęcinie chce być tyrkiel, ha , ha ,ha my w Brzesku panu dziękujemy ...

Pytanie do Wójta Kwaśniaka 10 lata 7 miesiąc temu #546

  • gucio Avatar
  • gucio
alina napisał:
wyborca napisał:
Tyle powinny zarabiać samorządowcy (Wójt,Burmistrz) wg rozporządzenia RM (str. 7)
www.mopsbielsk.nazwa.pl/mopsbielsk/image...ozp_wyn_prac_sam.pdf
Nie wiem skąd się biorą takie roczne zarobki (chyba kręcą jakieś lody !)
Nowym wójtem w borzęcinie chce być tyrkiel, ha , ha ,ha my w Brzesku panu dziękujemy ...
Popukaj się po głowie i zapytaj : Jest tam ktoś ?

Pytanie do Wójta Kwaśniaka 10 lata 7 miesiąc temu #547

  • Nowy Wójt Borzęcina Avatar
  • Nowy Wójt Borzęcina
Kwaśniak doi z gminy więcej niż Zalewski, Brach i inny Wójtowie w podobnych Gminach o Wawryce nie wspomnę. To SKANDAL.

Pytanie do Wójta Kwaśniaka 10 lata 7 miesiąc temu #552

  • tetka Avatar
  • tetka
gucio napisał:
alina napisał:
wyborca napisał:
Tyle powinny zarabiać samorządowcy (Wójt,Burmistrz) wg rozporządzenia RM (str. 7)
www.mopsbielsk.nazwa.pl/mopsbielsk/image...ozp_wyn_prac_sam.pdf
Nie wiem skąd się biorą takie roczne zarobki (chyba kręcą jakieś lody !)
Nowym wójtem w borzęcinie chce być tyrkiel, ha , ha ,ha my w Brzesku panu dziękujemy ...
Popukaj się po głowie i zapytaj : Jest tam ktoś ?
Chyba ty musisz sie puknąć pajacu! bo same bzdety piszesz nowy ciemny wójcie, w brzesku cię już nie potrzebujemy w.pirlaj

Pytanie do Wójta Kwaśniaka 10 lata 7 miesiąc temu #553

  • Observer Avatar
  • Observer
Nowy Wójt Borzęcina napisał:
Kwaśniak doi z gminy więcej niż Zalewski, Brach i inny Wójtowie w podobnych Gminach o Wawryce nie wspomnę. To SKANDAL.

No i wyszło szydełko z woreczka :woohoo: Nowy Wójt Borzęcina, który tak mocno produkował się na portalu brzesko.ws przeciwko wójtowi Borzęcina Januszowi to burmistrz Jurek i jego otoczenie. A więc napastliwe, obraźliwe i krytyczne wpisy na Kwaśniaków publikowane na forum brzesko.ws, pochodziły nie z Borzęcina, ale z brzeskiego magistratu i podległych spółek. Niezłe fakty wyvhodzą na tym forum na wierzch !!!

Pytanie do Wójta Kwaśniaka 10 lata 7 miesiąc temu #555

  • Nowy Wójt Borzęcina Avatar
  • Nowy Wójt Borzęcina
Observer napisał:
Nowy Wójt Borzęcina napisał:
Kwaśniak doi z gminy więcej niż Zalewski, Brach i inny Wójtowie w podobnych Gminach o Wawryce nie wspomnę. To SKANDAL.

No i wyszło szydełko z woreczka :woohoo: Nowy Wójt Borzęcina, który tak mocno produkował się na portalu brzesko.ws przeciwko wójtowi Borzęcina Januszowi to burmistrz Jurek i jego otoczenie. A więc napastliwe, obraźliwe i krytyczne wpisy na Kwaśniaków publikowane na forum brzesko.ws, pochodziły nie z Borzęcina, ale z brzeskiego magistratu i podległych spółek. Niezłe fakty wyvhodzą na tym forum na wierzch !!!
Podaj adres to podeślę karetkę i sanitariuszy z kaftanem bezpieczeństwa.

Pytanie do Wójta Kwaśniaka 10 lata 7 miesiąc temu #564

  • MAllorca :) Avatar
  • MAllorca :)
spokojnie Jureczku ... wakacje są opalaj się :side:
Time to create page: 0.097 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::