Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Dni Brzeska vs. Święta Grzyba

Dni Brzeska vs. Święta Grzyba 10 lata 7 miesiąc temu #799

  • Dni Brzeska vs. Święta Grzyba Avatar
  • Dni Brzeska vs. Święta Grzyba
Czy Brzesko staje sie pomału zaściankowym wypierdkiem Małopolski?? Dni Brzeska to porażka. Z roku na rok staczają się coraz nizej, a Święto Grzyba rośnie w siłę. Gmina Borzęcin ma tyle mieszkańców co połowa Brzeska, a Brzesko do pięt nie dorasta pod względem imprez!!!
Burmistrzu, przestań sie wygłupiać z tymi kościelnymi pochodami, wizytami służbowym autem na pielgrzymce, tylko weźcie sie za porządne imprezy w Brzesku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dni Brzeska vs. Święta Grzyba 10 lata 7 miesiąc temu #804

  • Nikt ważny Avatar
  • Nikt ważny
W Borzęcinie się da u nas w Brzesku jest MOK i co jajco nie ma pieniędzy taka jest gadka dlaczego,bo rządzą matołki.

Dni Brzeska vs. Święta Grzyba 10 lata 7 miesiąc temu #805

  • brzeszcok Avatar
  • brzeszcok
Dni Brzeska vs. Święta Grzyba napisał:
Czy Brzesko staje sie pomału zaściankowym wypierdkiem Małopolski?? Dni Brzeska to porażka. Z roku na rok staczają się coraz nizej, a Święto Grzyba rośnie w siłę. Gmina Borzęcin ma tyle mieszkańców co połowa Brzeska, a Brzesko do pięt nie dorasta pod względem imprez!!!
Burmistrzu, przestań sie wygłupiać z tymi kościelnymi pochodami, wizytami służbowym autem na pielgrzymce, tylko weźcie sie za porządne imprezy w Brzesku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
My w Brzesku igrzysk nie potrzebujemy!

Dni Brzeska vs. Święta Grzyba 10 lata 7 miesiąc temu #806

  • leon Avatar
  • leon
brzeszcok napisał:
Dni Brzeska vs. Święta Grzyba napisał:
Czy Brzesko staje sie pomału zaściankowym wypierdkiem Małopolski?? Dni Brzeska to porażka. Z roku na rok staczają się coraz nizej, a Święto Grzyba rośnie w siłę. Gmina Borzęcin ma tyle mieszkańców co połowa Brzeska, a Brzesko do pięt nie dorasta pod względem imprez!!!
Burmistrzu, przestań sie wygłupiać z tymi kościelnymi pochodami, wizytami służbowym autem na pielgrzymce, tylko weźcie sie za porządne imprezy w Brzesku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
My w Brzesku igrzysk nie potrzebujemy!

Bo my jak na razie robimy w Brzesku cyrk !

Dni Brzeska vs. Święta Grzyba 10 lata 7 miesiąc temu #815

  • ekonomista Avatar
  • ekonomista
Widać że Wójt Borzęcina ratuje upadające MPK w Brzesku. Co na to urlopowicz Cyrkiel.

Dni Brzeska vs. Święta Grzyba 10 lata 7 miesiąc temu #818

  • maria Avatar
  • maria
brzeszcok napisał:
Dni Brzeska vs. Święta Grzyba napisał:
Czy Brzesko staje sie pomału zaściankowym wypierdkiem Małopolski?? Dni Brzeska to porażka. Z roku na rok staczają się coraz nizej, a Święto Grzyba rośnie w siłę. Gmina Borzęcin ma tyle mieszkańców co połowa Brzeska, a Brzesko do pięt nie dorasta pod względem imprez!!!
Burmistrzu, przestań sie wygłupiać z tymi kościelnymi pochodami, wizytami służbowym autem na pielgrzymce, tylko weźcie sie za porządne imprezy w Brzesku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
My w Brzesku igrzysk nie potrzebujemy!
a no nie potrzebujecie, bo nie umiecie ich zorganizować.
nawet turniej sołecki na dwa tygodnie przed imprezą nie wiadomo gdzie się odbędzie i co w programie.

Dni Brzeska vs. Święta Grzyba 10 lata 7 miesiąc temu #833

  • ssdf Avatar
  • ssdf
impreza zarąbista!! :cheer:

Dni Brzeska vs. Święta Grzyba 10 lata 7 miesiąc temu #834

  • tygrys Avatar
  • tygrys
ssdf napisał:
impreza zarąbista!! :cheer:

W tych łękach jest fajowo, super zabawa- organizacja imprezy na medal

Dni Brzeska vs. Święta Grzyba 10 lata 7 miesiąc temu #839

  • Tadeusz Avatar
  • Tadeusz
Dzisiaj tysiące ludzi i ogromna ilość z Brzeska proboszczowie parafii , przedsiębiorcy , oklaskami podziękowali zespołowi Kombi. Wspaniała zabawa bilet wstępu kosztował 10 zł i tłumy a w Mieście Brzesku Dni Brzeska za darmo i garstka Ludzi...jakaś musi być tego przyczyna to jest sygnał niepokojący dla władz Miasta.

Dni Brzeska vs. Święta Grzyba 10 lata 7 miesiąc temu #842

  • Ekonomista Avatar
  • Ekonomista
A teraz do rzeczy: Podobno sprzedano biletów w sobotę 11 tyś a w Niedzielę 15 tyś , bilety były po 10 zł i ulgowy 5 zł policzcie średnio jaki dochód miał GOK z samych biletów , dodatkowo stoiska z piwem , konsumpcją, wesołe miasteczko , reklamy firm. A w Brzesku na stadionie Miejskim od lat żadnych imprez. Czy nie można tak jak w Borzęcinie zarabiać .

Dni Brzeska vs. Święta Grzyba 10 lata 7 miesiąc temu #845

  • ona Avatar
  • ona
Ekonomista napisał:
A teraz do rzeczy: Podobno sprzedano biletów w sobotę 11 tyś a w Niedzielę 15 tyś , bilety były po 10 zł i ulgowy 5 zł policzcie średnio jaki dochód miał GOK z samych biletów , dodatkowo stoiska z piwem , konsumpcją, wesołe miasteczko , reklamy firm. A w Brzesku na stadionie Miejskim od lat żadnych imprez. Czy nie można tak jak w Borzęcinie zarabiać .
Dlaczego wejściówki sprzedawali a nie nabijali na kasę fiskalną ?

Dni Brzeska vs. Święta Grzyba 10 lata 7 miesiąc temu #848

  • ty Avatar
  • ty
ja dostałem paragon. Nie siej zamętu człowieku. Pozostali też dostawali, więc daruj sobie tanie skandale a'la Fakt.

Dni Brzeska vs. Święta Grzyba 10 lata 7 miesiąc temu #849

  • uczestnik Avatar
  • uczestnik
Ja też nie dostałem paragonu. Ale nie ma co się dziwić skoro Czesiek na Okocimskim tak sprzedawał bilety, że połowa była poza ewidencją i szła do jego kieszeni.

Dni Brzeska vs. Święta Grzyba 10 lata 7 miesiąc temu #850

  • edi Avatar
  • edi
uczestnik napisał:
Ja też nie dostałem paragonu. Ale nie ma co się dziwić skoro Czesiek na Okocimskim tak sprzedawał bilety, że połowa była poza ewidencją i szła do jego kieszeni.
Aleś kiep, ile razy byłaem na OKs zawsze pani kasjerka dawał mi bilet, a czaska nigdy w kasie nie widziałem , więc nie siej propagandy

Dni Brzeska vs. Święta Grzyba 10 lata 7 miesiąc temu #851

  • Nadinspektor Avatar
  • Nadinspektor
Miałeś napuścić Urząd Skarbowy i cie nie posłuchoł cieciu nie przyjechali.
Time to create page: 0.102 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::