Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Fundusze Europejskie

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) :( :) :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :oops: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Historia tematu:: Fundusze Europejskie

Maks. pokazywanych 6 ostatnich postów - (ostatni post jest pierwszy)
4 lata 9 miesiąc temu #9506

skuteczny

 Avatar

Gdy syn Czesława Kwaśniaka jest v-ce Prezesem MCUW to skuteczność w pozyskiwaniu środków będzie100 %.
Jeszcze Czesiek niech załatwi wywiad u Dyrektora Radia Maryja.
4 lata 9 miesiąc temu #9502

mcuw

 Avatar

Spot radiowy o dotacjach na remonto obiektów sakralnych:

www.facebook.com/mcuw.fe/videos/446405236200265/
4 lata 9 miesiąc temu #9482

rdn

 Avatar

Zachęcamy do wysłuchania rozmowy z Michałem Golemo, Prezesem Małopolskiego Centrum Usług Wspólnych - Fundusze Europejskie, w programie "Słowo za słowo" na antenie radia RDN Małopolska.

Z rozmowy można dowiedzieć się jak zdobyć dofinansowanie na remont obiektów sakralnych (kościołów, plebanii), kto dokładnie może się starać o dotację oraz na jakie kwoty można liczyć...

4 lata 9 miesiąc temu #9461

obeznany

 Avatar

Ładnieee idzie promocja firmy na całą Polskę w której v-ce Prezesem jest syn Czesława Kwaśniaka..
4 lata 9 miesiąc temu #9459

Niedziela

 Avatar

Bardzo interesująca oferta dla Księży Proboszczów, w najnowszym wydaniu ogólnopolskiego Tygodnika katolickiego "Niedziela" !!

mcuw-niedziela.jpg
Załączniki:
4 lata 10 miesiąc temu #9427

informacja

 Avatar

Wszyscy zainteresowani pozyskaniem w/w środków finansowych proszeni są o kontakt z Wiceprezesem Małopolskie Centrum Usług Wspólnych w Tarnowie Panem Pawłem Kwaśniakiem pod nr tel 799 283 358

mcuw_obiekty-sakralne.jpg
Załączniki:
Time to create page: 0.078 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::