Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Wolni i Solidarni

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) :( :) :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :oops: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Historia tematu:: Wolni i Solidarni

Maks. pokazywanych 6 ostatnich postów - (ostatni post jest pierwszy)
5 lata 1 miesiąc temu #9261

Lokalny Polityk

 Avatar

Czesiek WIS i Endecje w Małopolsce przyłączył do Ruch Prawdziwa Europa, czyżby powrót do dawnej formacji LPR i startowanie do Sejmu lub Senatu. Zwierzak polityczny .
5 lata 2 miesiąc temu #9199

prawy

 Avatar

5 lata 2 miesiąc temu #9196

Europa Christi

 Avatar

Czy kandydaci startujący z listy Wolni i Solidarni do Sejmiku Małopolskiego wraz z zainteresowanymi członkami Endecji, Zjednoczeniem Chrześcijańskich Rodzin oraz z działaczami byłej LPR dołączą do nowego ugrupowania "Ruch Prawdziwa Europa - Europa - Christi", które prawdopodobnie wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego, a następnie do Sejmu i Senatu? Celem ugrupowania ma być działanie w Parlamencie Europejskim na rzecz chrześcijańskiej Europy, a w Polsce jako przeciwwaga dla partii Wiosna, która atakuje mocno kościół. PIS nie spełnia już oczekiwań środowisk chrześcijańsko-narodowych, a więc ww. ugrupowanie będzie ich reprezentować.

Pełnomocnictwo do organizowania i reprezentowania ugrupowania Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin w Małopolsce, które wejdzie w skład Ruchu Prawdziwa Europa otrzymał niedawno Czesław Kwaśniak.

Scan05022019_2019-02-15.jpg



Więcej o Ruchu Prawdziwa Europa - Europa Christi: nczas.com/2019/02/14/nowa-prawicowa-part...WT3wnSUROYX1wHss30Ng


miroslaw_piotrowski_nczas.jpg
Załączniki:
5 lata 3 miesiąc temu #9159

Mania

 Avatar

Zapomnij. PSL za bardzo skumal się z PO i nie interesuje go to co dziejeię na wsi. Nie interesują ich problemy wsi, tylko problemy Warszawki. Skończy się na tym że kolejny raz jeszcze mnie podlow wprowadza do parlamentu, albo nie przekroczą progu. Ludzie nie chcą socjalu, w postaci paru złotych dla strażaków tylko konkretów.
Zresztą w tym temacie PiS też się zajmuje pierdolami a nie konkretami.
5 lata 3 miesiąc temu #9157

marek

 Avatar

Panie Czesławie, tworzy się mocna siła polityczna, tylko żeby agentura nie weszła w struktury i tak jak w przypadku WIS nie rozsadziła od środka... Czy nie lepiej przyłączyć się do PSLu, który powinien otworzyć się bardziej na środowiska chrześcijańskie?
5 lata 3 miesiąc temu #9154

Czesław Kwaśniak

 Avatar

Bardzo mi miło że zostałem zaproszony przez Prezesa ZCHR do rozmów w temacie nadchodzących wyborów do PE oraz Sejmu i Senatu . W imieniu kandydatów startujących z listy WIS do Sejmiku Małopolskiego zostałem do wszelkich rozmów politycznych upoważniony i po wstępnym spotkaniu jestem z ich przebiegu zadowolony.

Time to create page: 0.084 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::