Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wybory Parlamentarne 2019

Wybory Parlamentarne 2019 4 lata 5 miesiąc temu #9649

  • Czesław Kwaśniak Avatar
  • Czesław Kwaśniak
We wtorek odwiedził mnie w Tarnowie dr Bogusław Rogalski - Prezes Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin. Wspólnie spacerowaliśmy po mieście, rozmawialiśmy z mieszkańcami, a także odwiedziliśmy lokalne media. Bardzo dziękuję Panu Prezesowi za wizytę i udzielone poparcie



www.tarnowska.tv/wiadomosci/4262,tarnow-...l-czeslawa-kwasniaka

www.facebook.com/cz.kwasniak/videos/974454172909346/

Wybory Parlamentarne 2019 4 lata 5 miesiąc temu #9654

  • Czesław Kwaśniak Avatar
  • Czesław Kwaśniak
Czesław KWAŚNIAK - Kandydat do Sejmu RP - Miejsce 1 na liście Konfederacji



Urodziłem i wychowałem się w Borzęcinie. Pracuję w Brzesku, a od ponad 30 lat mieszkam w Tarnowie. Nie zajmuję się wielką polityką! Dla mnie najważniejsze są lokalne sprawy!

Będąc dwukrotnie Radnym Sejmiku Województwa Małopolskiego, byłem inicjatorem powstania kilku inwestycji, które służą mieszkańcom regionu. Byłem także Prezesem Okocimskiego KS Brzesko, z którym odniosłem największy sukces w historii klubu - awans do I ligi piłkarskiej.

Ja nie obiecuję, ja działam!

Zachęcam Państwa do oddania głosu na moją osobę

Wybory Parlamentarne 2019 4 lata 5 miesiąc temu #9656

  • RDN Avatar
  • RDN
Rozmowa z dr Bogusławem Rogalskim - Prezesem Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin oraz Czesławem Kwaśniakiem - Kandydatem do Sejmu RP z listy Konfederacji, w programie "Puls Regionu" na antenie Radia RDN Małopolska:

www.rdn.pl/news/boguslaw-rogalski-czesla...edziemy-konsekwentni

Wybory Parlamentarne 2019 4 lata 5 miesiąc temu #9658

  • Czesław Kwaśniak Avatar
  • Czesław Kwaśniak
W niedzielę 13 października zachęcam Państwa do licznego udziału w wyborach oraz proszę o poparcie mojej kandydatury do Sejmu RP

Lista nr 4: KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
Pozycja 1: KWAŚNIAK Czesław Alfred


Z góry serdecznie Państwu dziękuję!

Wybory Parlamentarne 2019 4 lata 5 miesiąc temu #9659

  • Ola Avatar
  • Ola
Ja zagłosuje!

Wybory Parlamentarne 2019 4 lata 5 miesiąc temu #9660

  • Karol Avatar
  • Karol
Ja też!

Wybory Parlamentarne 2019 4 lata 5 miesiąc temu #9664

  • Czesław Kwaśniak Avatar
  • Czesław Kwaśniak
Z całego serca dziękuję za zaufanie, jakim mnie Państwo obdarzyli, w wyborach parlamentarnych w okręgu tarnowskim.

Blisko 11 tysięcy głosów oddanych na mnie przez mieszkańców okręgu to bardzo dobry, dziewiąty wynik poselski. Mimo to, z uwagi na ordynację wyborczą i obowiązującą metodę przydzielania mandatów, wynik ten nie wystarczył do otrzymania przeze mnie mandatu Posła.

Cieszy fakt, że po kilkunastoletniej przerwie od czynnej polityki, mam tak ogromne poparcie, co jest daje nadzieję na kolejne wybory samorządowe i parlamentarne.

Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję i pozdrawiam.

Czesław Kwaśniak


glosy.jpg

Wybory Parlamentarne 2019 4 lata 5 miesiąc temu #9666

  • Tarnowska.tv Avatar
  • Tarnowska.tv
Powyborcza rozmowa z Czesławem Kwaśniakiem na antenie Tarnowska.tv. Podsumowania, analizy, dyskusja:

www.tarnowska.tv/wiadomosci/4373,konfede...ony-z-wyniku-wyborow

Wybory Parlamentarne 2019 4 lata 5 miesiąc temu #9667

  • MiL Avatar
  • MiL

Wybory Parlamentarne 2019 4 lata 4 miesiąc temu #9671

  • Rzym Avatar
  • Rzym
W poniedziałek 28 października w Karczmie Rzym w Brzesku odbyło się spotkanie powyborcze oraz konferencja prasowa z udziałem Posłów-elektów: Konrada Berkowicza i Grzegorza Brauna. Wydarzenie było zorganizowane z inicjatywy Czesława Kwaśniaka, lidera listy konfederacji w okręgu tarnowskim w wyborach parlamentarnych.

Spotkanie było zamknięte dla osób postronnych, uczestniczyły w nim jedynie osoby zaproszone, czyli kandydaci z listy Konfederacji oraz najbardziej zaangażowani w kampanię wyborczą w okręgu tarnowskim.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Obecni byli wszyscy zaproszeni goście, a także liczna grupa lokalnych mediów.

Poniżej odnośniki do stron, na których znajdują się relacje, zdjęcia oraz materiały dźwiękowe i wideo ze Spotkania:

- www.miastoiludzie.pl/2019/10/28/poslowie...odsumowaniu-kampanii

- bochniazbliska.pl/wydarzenia/brzesko-kon...wielki-sukces-wideo/

- www.tarnowska.tv/wiadomosci/4442,grzegor...oslowie-konfederacji

- www.rdn.pl/news/konfederacja-podsumowala-wybory

- www.facebook.com/informatorbrzeski/videos/468323227364278/


konfederacja-spotkanie_brzesko.jpg

Wybory Parlamentarne 2019 4 lata 4 miesiąc temu #9679

  • Leszek Avatar
  • Leszek
Czesław Kwaśniak wraca do polityki i można o nim różnie mówić ale nosa politycznego to gość ma. Uważam, że Konfederacja będzie rosła w siłę, a Kwaśniak odegra znaczącą rolę w okręgu tarnowskim w kolejnych wyborach parlamentarnych i samorządowych.

Wybory Parlamentarne 2019 4 lata 4 miesiąc temu #9682

  • zycie brzeska Avatar
  • zycie brzeska
Jeszcze jedno, obszerne podsumowanie poniedziałkowego spotkania w Brzesku:

www.zyciebrzeska.pl/2019/10/31/konfedera...-plany-na-przyszlosc

Wybory Parlamentarne 2019 4 lata 4 miesiąc temu #9686

  • JK Avatar
  • JK
Czy grożą nam przedterminowe wybory parlamentarne?

Kolejne wybory parlamentarne, tym razem przed terminem – to jeden z możliwych wariantów rozwoju sytuacji. PiS nie radzi sobie z demokratycznymi mechanizmami, przyzwyczajone do załatwiania spraw w prostszy sposób: jak uchwalanie budżetu w Sali Kolumnowej bez poprawnego liczenia głosów i udziału posłów opozycji.

Cały artykuł: pnp24.pl/wybory-kaczynski

Wybory Parlamentarne 2019 4 lata 4 miesiąc temu #9687

  • :) Avatar
  • :)
Taaaa - 2 tygodnie po wyborach. I snucie planów o przedterminowych. :woohoo: :P

Wybory Parlamentarne 2019 4 lata 4 miesiąc temu #9690

  • miro Avatar
  • miro
Gdy Prezydent Duda przegra wybory to przyśpieszone wybory parlamentarne pewne.
Time to create page: 0.117 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::