Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Mieszkania Komunalne

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) :( :) :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :oops: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Historia tematu:: Mieszkania Komunalne

Maks. pokazywanych 6 ostatnich postów - (ostatni post jest pierwszy)
10 lata 3 miesiąc temu #2362

swój

 Avatar

Panie Burmistrzu jeszcze zostało parę Mieszkań w centrum Miasta do sprzedania, jestem zainteresowany otrzymaniem jednego,co trzeba zrobić aby je dostać , mogę zapisać się do partii Gowina i robić Panu kampanię.
10 lata 5 miesiąc temu #1956

bystry

 Avatar

Z tym administratorem to mnie nie ośmieszaj. Cienias.
10 lata 5 miesiąc temu #1833

Ogi

 Avatar

Andrzej napisał(a):Mieszkałem w bdkynuu Skarbf3wki w latach 50-tych , mieściło się tam Prezydium Wojewf3dzkiej Rady Narodowej- Wydział Finansowy. Na ślepej ścianie, od strony placyku, ktf3ry nosił nazwę im. Hanki Sawickiej był wielki mural przedstawiający Nową Hutę. Fragment ściany zajmował ekran na ktf3rym, jak pisze bobi-wyświetlano filmy ,nie tylko propagandowe. Wyświetlano je z drewnianej wieży, a po jej rozebraniu /była kilkukrotnie podpalana przez młodych gniewnych :) / z samochodu. Placyk ,gdzie stał dawniej młyn a teraz frontowa dobudf3wka szpitala, tętnił życiem. Tutaj dzieciaki z okolicznych ulic namiętnie grały w dołki o żywą gotf3wkę , w zośkę czy w beki . Za słupki służyły tornistry Pozdrawiam i życzę sukcesf3w.
10 lata 5 miesiąc temu #1817

Chaker

 Avatar

ja nie podałem przykładu Gminy WG jako Skałki bo to akurat była/jest ptglooaia. Masz racje, że wiejski klubik bez żadnej tradycji pieniędzmi jednego człowieka wymazał z mapy klubf3w w Polsce zasłużony Metal. Podobna sytuacja ma teraz miejsce w Radziechowach gdzie LKS wchłonął Jedność i za rok, gf3ra dwa zlikwidują drugą drużynę i kolejny klub z tradycjami zniknie (już zniknął), a w Wieprzu na boisku będą pasać krowy.Co do łączenia klubf3w to jest to poroniony pomysł. Zresztą w Żywcu już takie połączenie a raczej przejęcie kilku sekcji nastąpiło w przypadku Czarnych. Co z tego teraz mamy? Kilkunastu dzieciakf3w nie znających historii krzyczy na trybunach Gf3ral a niedouczeni ludzie, ktf3rzy zowią się dziennikarzami im wtf3rują pisząc na swoich portalach (beskidzkapilka, sportowebeskidy) zamiast Czarni-Gf3ral samo Gf3ral . Prawda jest taka, że jak Czarni grali w III lidze to Gf3ral pałętał się po C klasie. Pf3źniej dzięki pieniądzom browaru wzbił się nawet do III ligi a potem browar zakręcił kurek i pozbył się klubu.
10 lata 6 miesiąc temu #1689

franiu

 Avatar

A za kim prezes franiu z mieszkaniówki lobbował bo słyszałem że za Tyrklem i Ojczykiem.
10 lata 6 miesiąc temu #1683

Łysy

 Avatar

To ten z promocji Bigaił nie ma ksywy bibi.
Time to create page: 0.078 seconds
Zasilane przez Forum Kunena ::